Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał139

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał139

  1. Mój problem wygląda następująco klamka działa, gdy otwieram całe auto to bagażnik się otwiera lecz gdy chcę otworzyć sam bagażnik z pilota, to zero reakcji. Może mieliście koledzy podobny problem ?
  2. nie widać tego na zdjęciu ale tu boki otwierają się i tam są schowki zrobione na jakieś drobiazgi
  3. Parę lat temu zrobiłem takie coś, może pomoże
  4. musiał się szybko sprzedać
  5. w seri masz 150KM ?
  6. muszę przyznać że, na ciekawy pomysł wpadli
  7. wiem że, wyobraźnia ludzi nie zna granic, ale to już przesada
  8. witam w klubie kolejnego ALT i też sedan
  9. Sory moje przeoczenie
  10. Z tego co widzę to ta wiązka nie ma elektrycznej szyby, tu masz tylko dwie lampki z pakietu oświetlenie i dwa głośniki czyli jest to wiązka właśnie pod korby
  11. kto będzie miał znajomego diagnostę to będzie miał przebieg jaki będzie potrzebował
  12. grunt że nie stał pod gołym niebem
  13. Wszystkiego najlepszego dla najwytrwalszych forumowiczów !!!!!!!!
  14. Wszystkiego Najlepszego i powodzenia w modach w nadchodzącym 2014 roku
  15. moim skromnym zdaniem powinieneś zacząć od podłączenia komputera i sprawdzenia błędów prawdopodobnie jest to wina pompy ABS ale dokładnie dowiesz się po odczytaniu błędów
  16. To i ja się pochwalę Fiat 126p (1985) Opel Corsa A (1992) Opel Vectra B (1996) (dalej w posiadaniu) i obecnie od dwóch lat Audi A4 B6 (2002)
  17. Tak tyle powinno wejść do tego silnika
  18. z tego co się orientuję to masz dobrą pompę ponieważ 4B0 to oznaczenie Audi A6 C5 a 8E0 to Audi A4 B6/B7 podłącz VAGa i wszystko się wyjaśni
  19. Michał139 odpowiedział(a) na Bogdan temat w 2.0
    właśnie chodziło mi o te od odmy ponieważ one sterują dawką paliwa
  20. ja posiadam na sprzedaż felgi stalowe właśnie z Audi A4 B7 i są to 16'' 7jx 16H2 ET 39:decayed: też wydaje mi się że 15'' nie wejdą
  21. Michał139 odpowiedział(a) na Bogdan temat w 2.0
    może masz popękane jakieś wężyki podciścnienia ja bym to sprawdził lub kierownice powietrza
  22. kolego dodaj w ogłoszeniu ile wynosi głębokość bieżnika opon może to pomoże w sprzedaży a na marginesie to w tytule masz opony letnie jak nowe, a w opisie masz felgi od audi, więc jakoś to połącz może wtedy uda Ci się to sprzedać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.