Treść opublikowana przez Michał139
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Mój problem wygląda następująco klamka działa, gdy otwieram całe auto to bagażnik się otwiera lecz gdy chcę otworzyć sam bagażnik z pilota, to zero reakcji. Może mieliście koledzy podobny problem ?
-
Potrzebny tapicer/stolarz zabudowa car audio
nie widać tego na zdjęciu ale tu boki otwierają się i tam są schowki zrobione na jakieś drobiazgi
-
Potrzebny tapicer/stolarz zabudowa car audio
Parę lat temu zrobiłem takie coś, może pomoże
-
Strefa Śmiechu
musiał się szybko sprzedać
-
mały filmik do oceny
w seri masz 150KM ?
-
QUATTRO na STADIONIE NARODOWYM
muszę przyznać że, na ciekawy pomysł wpadli
-
Tym razem czyją ? Obsmarowali na Wiocha :)
wiem że, wyobraźnia ludzi nie zna granic, ale to już przesada
-
A4 B6 - 2.0l - 130KM ALT - Będziesz piękna!
witam w klubie kolejnego ALT i też sedan
-
Co to za wiązka??
Sory moje przeoczenie
-
Co to za wiązka??
Z tego co widzę to ta wiązka nie ma elektrycznej szyby, tu masz tylko dwie lampki z pakietu oświetlenie i dwa głośniki czyli jest to wiązka właśnie pod korby
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
kto będzie miał znajomego diagnostę to będzie miał przebieg jaki będzie potrzebował
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
to może kup i nie rejestruj w Polsce
-
Czyją to obsmarowali na wiocha.pl ?
grunt że nie stał pod gołym niebem
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
w jakim wieku masz tą cytrynę ?
-
Sylwester 2013/2014
Wszystkiego najlepszego dla najwytrwalszych forumowiczów !!!!!!!!
-
Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne 2013/14
Wszystkiego Najlepszego i powodzenia w modach w nadchodzącym 2014 roku
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
moim skromnym zdaniem powinieneś zacząć od podłączenia komputera i sprawdzenia błędów prawdopodobnie jest to wina pompy ABS ale dokładnie dowiesz się po odczytaniu błędów
-
Paul Walker nie żyje ...
(*)
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
To i ja się pochwalę Fiat 126p (1985) Opel Corsa A (1992) Opel Vectra B (1996) (dalej w posiadaniu) i obecnie od dwóch lat Audi A4 B6 (2002)
-
[A4 B6 ALT] Nowa odma, ubytek oleju
Tak tyle powinno wejść do tego silnika
-
oznaczenie pompy abs/esp
z tego co się orientuję to masz dobrą pompę ponieważ 4B0 to oznaczenie Audi A6 C5 a 8E0 to Audi A4 B6/B7 podłącz VAGa i wszystko się wyjaśni
-
zbyt uboga mieszanka
właśnie chodziło mi o te od odmy ponieważ one sterują dawką paliwa
-
Stalowe 15" do B7 Avant ?
ja posiadam na sprzedaż felgi stalowe właśnie z Audi A4 B7 i są to 16'' 7jx 16H2 ET 39:decayed: też wydaje mi się że 15'' nie wejdą
-
zbyt uboga mieszanka
może masz popękane jakieś wężyki podciścnienia ja bym to sprawdził lub kierownice powietrza
-
Granatowa niunia
kolego dodaj w ogłoszeniu ile wynosi głębokość bieżnika opon może to pomoże w sprzedaży a na marginesie to w tytule masz opony letnie jak nowe, a w opisie masz felgi od audi, więc jakoś to połącz może wtedy uda Ci się to sprzedać