Treść opublikowana przez Michał139
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
wygląda że jest to wina termostatu musisz go wymienić i wtedy sprawdzić, podaj jaki masz kod (oznaczenie) silnika pomoże to w znalezieniu odpowiedniego termostatu- A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
tylko musisz podać dokładny kod silnika- A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
termostat możesz sam wymienić reczej bez większego problemu, ale jak masz możliwość to możesz podpiąc kompa to nie zaszkodzi- A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
moim zdaniem wina leży po stronie termostu, generalnie szukając przyczyny zaczął bym od wymiany termostatu, uszkodzony moze to spowodować większe spalanie z powodu nie dogrzanego silnika- [B6 ASN] 3.0 V6 Sedan quattro LZ5L Metalic ! [BDG]
Widzę że kolejny sedan w klubie bezawaryjnej jazdy i pozdro- ocena laptopa, pilne
Popieram kolegę wyżej w kwestii laptopa i od siebie tego sprzedawcę kupiłem u nich laptopa jakieś 3 lata temu i do dzisiaj nie ma żadnego problemu miałem wprawdzie miałem mały problem z nim ale jeden telefon do firmy i od razu uzyskałem wszystkie informacje i pomoc- [B7] Audi A4 B7
Ładny sedan bezawaryjnej jazdy i powodzenia w modach- Piłka nożna
ale można powiedzieć że był polski akcent w tym meczu drugą bramkę strzelił KLOSE- Sprawdzona strona WWW do wykupienia OC
ja polecam " YOU CAN DRIVE " mam tam ubezpieczenie od dwóch lat i nigdy nie było problemu, robisz przelew drukujesz polisę z pdf i możesz jeździć- W Szwajcarii byłem i chwalę się co zrobiłem [FOTO]
ładne foty ale na żywo to musiało robić wrażenie- czy 16 wejda mi do asn??
czyli masz sprawę jasną że wejdą bez problemu- czy 16 wejda mi do asn??
moim zdaniem wejdą ale dla pewności pożycz jakieś koło od kolegi i spróbuj założyć- Zbliża się czas rozstania B6 :)
to pochwal się- Zbliża się czas rozstania B6 :)
to zależy od jego stanu i wyposażenia- awaryjki
niestety przy kolejnym zamknięciu się odblokują- awaryjki
wyłącz czujniki we wnętrzu i gdy auto jest holowane i wtedy sprawdź- awaryjki
a masz może w drzwiach kierowcy dwa przyciski od alarmu ?- awaryjki
a masz syrenę pod maską i jest odłączona, czy w ogóle jej tam nie ma ? myślę że problem leży po stronie czujników w zamkach drzwi, maski lub tylnej klapy. Nie miałeś problemu wcześniej z żadnym z nich nie świeciła się kontrolka na fise informująca o otwartych np. drzwiach chodź były zamknięte ?- awaryjki
a posiadasz alarm ? może po stronie alarmu stoi problem- Szybko mi ucieka płyn chłodzący
może coś w okolicy chłodnicy lub na wężu do nagrzewnicy- Środkowy wydech do A4 B6 1.8T
zgadzam się z kolegą wyżej- Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
i tu muszę się z kolegą wyżej zgodzić- Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
kolego mógłbyś zrobić jeszcze jedno zdjęcie z tego nie wiele widać- [all b8] s4 2013
naprawdę fura zajefajna - A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne