Treść opublikowana przez Michał139
-
Audi A4 B9 1.4 TFSI Sport manual
muszę przyznać fura , jeżeli mogę zapytać ile ma to koni i niutków z tym silnikiem ?
-
Zapłon z nie gasnacą kontrolką trakcji i ABS - auto nie odpala
może sprawdź przekaźnik, koło komputera, być może jest zawilgocony i dlatego nie pali
-
★★ Audi a4 B6 :) 1.8 Turbo ★★
fajna sztuka i do tego w quattro, bez awaryjności życzę i powodzenia w modzeniu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Brak mignięcia kierunku przy zamykaniu auta
a auto zamyka się ? czy jest dalej otwarte ?- chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
to musisz poszukać w instrukcji lub poszukać przycisku power- chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
połącz kawałkiem kabla powinno ruszyć radio, nie wypinaj żadnego- chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
połącz dwa kabelki czerwony z żółtym, idące z wtyczki radia do gniazda z samochodu- chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
zrób zdjęcie tych kabelków i daj więcej danych tego radia- chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
to nie ten na nim będzie pisać - memory- chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
teraz połącz go z czerwonym- chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
w kostce od radia masz pomarańczowy kabel, poszukaj go- chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
musisz znaleźć stały plus idący do radia, i podłączyć go jeszcze do (pewnie pomarańczowego kabelka) odpowiedzialnego za sterowanie radiem- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Zapaliło się ESP i ABS
- Zapaliło się ESP i ABS
koszt około 50 zł- Zapaliło się ESP i ABS
zczytaj błędy, bez tego ciężko coś powiedzieć- Audi A4 B6 2.0 ALT 20V zgasł i nie chce odpalić
na dmuchawę, musisz sprawdzić wiązkę wentylatora, mianowicie czy wszystkie wtyczki dobrze trzymają, czy wiązka nie jest przetarta- Audi A4 B6 2.0 ALT 20V zgasł i nie chce odpalić
czujnik g62, wymieniłeś na nowy ori tak ?- Audi A4 B6 2.0 ALT 20V zgasł i nie chce odpalić
jaki masz nr. błędu vag ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- ABS problem z kodowaniem po wymianie sterownika
spróbuj vcds- ABS problem z kodowaniem po wymianie sterownika
jakim programem kodujesz ? vcds czy vag-com- Witam potrzebny vag problem z esp
może od początku, jak wygląda Twój problem z ESP ? - Brak mignięcia kierunku przy zamykaniu auta