Treść opublikowana przez Beny
-
Po odpaleniu samochodu i włączeniu świateł pojawia się bremse z abs i esp
Jednemu użytkownikowi już pisałem ale i tobie to napisze:wink: może i to głupie ale ja miałem wsadzone hidy do lamp i miałem ten sam problem co ty:) wszystko było ok rozrusznik i aku wyjąłem xenony i po problemie:wink: coś moja a4 nie lubiła xenona masz xenon?
-
Nagłośnienie Bose
No i Jarek wszystko wyjaśnił
-
b6 głośnik na półce z tylu
aaa luzik:gicior: powodzenia:wink:
-
b6 głośnik na półce z tylu
Raczej tak patrząc po wątkach jak chłopaki zmieniają Ja mam ori bose w sedanie i gra na pewno lepiej niż u kumpla w avancie przy ori systemie:) bas jest głębszy i tak jak byś siedział w muzyce a nie że coś gra koło ciebie, no nie wiem jak to opisać ale ja czuje różnice:)
-
Nagłośnienie Bose
ok, mam symphony II ale myśle że kodowania są te same co i dla twojej navigation +
-
b6 głośnik na półce z tylu
nie wiem czy by grał lepiej bo nie sprawdzałem ale na pewno by pasował MOŻE cie kiedyś najdzie ochota na posiadanie bose:wink:
-
b6 głośnik na półce z tylu
może kup sobie ori bose widziałem w dziale sprzedam... hmm?
-
Nagłośnienie Bose
Ja mam vcds który "podpowiada" jeśli nie masz takiego to jutro sprawdze koło 10 i napisze jakie ma być dla bose:wink: mam bose gra super i bas jest mega:decayed:
-
Nagłośnienie Bose
Sprawdź vagiem kodowanie czy masz włączone bose i zrób test, może wtedy się coś wyjaśni:wink:
-
Truckerzy
:toon:Dobrzy są z nich woźnicy:good:
-
Złamana ręka w łokciu
Drutów raczej nie będę miał wyciąganych:) A ten cynk z ciepłą wodą i solą spróbuje ale ze świniakiem odpuszczam jak na razie:decayed:
-
Truckerzy
Patryk szybko można załapać cofanie tą przyczepą? Jak nie których truckerów widzę jak wymiatają to przyczepą przy cofaniu to respect:kox: jeszcze nie miałem okazji pomykac nią
-
Truckerzy
To i ja też się melduję [/img]
-
Złamana ręka w łokciu
na pewno by to była bliższa przyjaźń ale nie jest kobitą
-
Złamana ręka w łokciu
Dzięki Jarek:wink: ale jak bym ja miał leżeć przez 4 miesiące przyklejony do łóżka to chyba bym chodził do psychiatry a nie do fizjoterapeuty, szacun:notworthy:
-
Złamana ręka w łokciu
no właśnie "sebul" najgorsze jest to wyprostowanie:kwasny: ja od sierpnia się męczę i dalej lipa chyba do końca już nie będę prostował jedyne co mnie interesuje to kiedy mogę wrócić na siłownie ale lekarz nie jest wstanie mi odpowiedzieć
-
Ciekaw teksty na temat naszych A4
Mocarny tekst:kox:
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
No masz wszystko opisane 1 poscie
-
Złamana ręka w łokciu
ok dzięki:wink: do pełnej zaliczam wyprostowanie ręki i w miarę coś podnosić nią więc chyba pozostaje czekanie na wynik rehabilitacji
-
Złamana ręka w łokciu
Witam, miał ktoś z was złamaną rękę w łokciu? Ile mniej więcej trwa powrót do pełnej sprawności? Dodam że w łokciu są upchane 4 druty więc złamanie chyba mocne:)
-
Wyjecie soczewek z zwyklych lamp
napisz mi na wp twoj adres mail to ci wysle zdjecie jak sie odpina ta kostke bo nie umiem tutaj wkleic:decayed: ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- ---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- udało się
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Ładna fura:kox: Pogratulować
-
rozprogramowujące się kluczyki
może baterie w pilocie? miałem tak w golfie IV raz za jakiś czas nie banglało wymieniłem baterie i było ok
-
Ciężko działające wspomaganie - CZARY!
Sprawdz jakie masz wyposazenie i bedziesz wiedzial czy masz servotronic:) W b6 to jest kod 1N1 ale b8 to moze juz wszystkie maja ori servotronic:eusathink:
-
Swiecaca sie kontrolka ABS i ESP
SILNIK -18057 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller P1649 - 008 - Implausible Signal - Intermittent ten błąd miałem jak wsadziłem HIDY xenony do autka, po wywaleniu ich problem zanikł... masz hidy w aucie?