Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Beny

  1. Tutaj zapytaj https://www.skrzynie.com.pl/ Brałem od nich oleje do skrzyń i do napędów wystarczy maila im wysłać z kodem skrzyni i dyfra Polecili Fuchsa więc wymieniłem w b6 i w nissanie navara. 0 problemów po wymianie:) i cena bardzo dobra porównując do ori... a parametry te same
  2. Beny odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    ale dupeczka mega
  3. ale ty wymieniałeś w b8 a ja pisze o b6;) w b8 jeszcze nie ruszałem tego tematu a jest nalatane prawie 300.000 next time
  4. Siemka. Chłopaki ja przed świętami wymieniałem olej w tylnym dyfrze i taki shit z niego leciał że masakra [emoji14] polecam kazdemu w starej b6 wymienic:) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  5. To masz winowajce;) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  6. daj znac jak poszlo:) kumpel mial takie objawy ze raz dzialal raz nie. na vcds jak wlaczylem pompke to naped normalnie dzialal i mozna bylo pojezdzic chwile. zdecydowalismy ze sterownik jest chyba walniety i na allegro kupil kompletny naped za 750zl:) przelozylismy calosc i smiga pieknie:)
  7. Raczej sie uruchomi na vcds ale z braku oleju czy to bedzie zdrowe dla niej? Moze sie nie spalila z braku oleju Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  8. na allegro masz zestawe za 230 ori. przed chwila kupiłem dla kolegi:) Tylko jak siadła ci pompa to tak i tak bedziesz musial spuscic nowy olej mogles wczesniej ja sprawdzic
  9. podepnij vcds i sprawdz pompke czy w ogóle dziala:P
  10. Jak przekrecisz zaplon slyszysz jak pracuje pompka od haldexa?
  11. Dzieki Kamil! Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  12. Oj... Kolo fyc jest tez EUB czyli pewnie dyfer. Czyli co tam trzeba zalac [emoji14] Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  13. Kamil a do skrzyni FYC? Dzieki z gory;) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  14. Graty! S-line tylko troszkę wysoko stoi?
  15. Beny odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Chłopcy:P nie ma ktoś do sprzedania pompo-wtrysków? Potrzebuje do przerobienia na ALki
  16. Beny odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mi gabalo ogarnął. karta z E-plus, za 15€/30 dni mam 3GB. ja jade w telefonie i jak na razie jest ok, po parkingach zasięg elegancki, sporo rozmawiam przez whatsapp - ale to na prawdę sporo i tragicznie nie pobiera tego pakietu, wystarcza jak na razie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Słyszałem, że każda kartę trzeba zarejestrować tak? Też latam najczęściej na de i czasem by się przydał internet;) są jakieś sposoby, aby korzystać dalej bezpłatnie przez wi fi z McDonald'sa po tych 3h?Wysłane z mojego LG-D802 Siemka. Mój kumpel siedzi w DE i korzysta z jakies sieci LYCAmobile. Ma tam jakies GB i minuty ale co i za ile nie wiem:P
  17. Mega Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  18. Jest koks. Quattro tez wpadlo? Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  19. PIĘKNA graty
  20. Beny odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam Panowie. Czy ktoś wie o fajnej b7 3.0tdi? [emoji4] Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  21. W dziale sprzedam czesci widzialem s line w skorze. Moze ci spasuja:) Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
  22. Miałem te opony w golfie IV i w pastuchu b6. Nie polecam:) na mokrym bardzo śliskie:)
  23. Dzięki za paczke! i za zelki z motula
  24. za***iście to chodzi!!! graty!
  25. Siemka:) Mógłbym prosic o wycene i ewentualnie o rabat:P 1 x Zestaw - Olej Motul Specific 5w40 505.01 5L + filtr oleju Knecht OX143d 1 x DIESEL SPÜLUNG LM2666 1 x CUK3037 - Filtr kabinowy węglowy 3 x Super Green SPECJAL GT - Mycie silników 1 x C27192/1 - Filtr powietrza 1 x Prix - Czyszczenie felg 1 x Gold Class Leather Sealer Treatment 1 x E5 SHINE & GO - do plastików motocykla 1 x E7 INSECT REMOVER - usuwa insekty 1 x P4 E.Z. LUBE - Smar w sprayu 1 x C1 CHAIN CLEAN - Smar do czyszczenia łańcucha 1 x C3 CHAIN LUBE OFF ROAD - Smar do łańcucha 1 x C4 CHAIN LUBE FL - Smar do łańcucha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.