Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Beny

  1. Pierwsze podobne do tego A tu masz ori do drugiego linku
  2. Mistrz wrclaguna http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/
  3. A Aku sprawne? W b6 mialem takie cos jak aku konczyl zywot
  4. ciekawe co tam wymysliles
  5. Moze soczewke masz juz do wymiany... wypalona? I temu swieci jak swieci
  6. No Gwerty robi robote:kox:
  7. Fura kox:jerk: silnik the best:drool3:
  8. jasne jak taka różnica to tylko brałbym 4.2 nie zastanawiał się
  9. Ale on miał chyba zwykłe 4.2 a nie FSI. To będzie chulało z gazem ale bedzie palil benzyne i gaz
  10. gaz chyba raczej do tego silnika sie nie nadaje:wink:
  11. this is ass
  12. No z wygladu troszke podobne do TN4 ale to jednak nie one... Ale moze znajdziesz cos wlasnie z tomasona jest pare fajnych wzorow:naughty: ja mam tn1 i jestem zadowolony tylko na nastepny sezon musze je przemalowac bo czrne fele do czarnego lakieru nie pasuje mi zbytnio...
  13. Z tego co gdzies tam wyczytalem to nie on kierowal podczas wypadku... siedzial na miejscu pasazera:facepalm: a ile w tym prawdy nie wiem... mi tam go szkoda jak kazdego innego...
  14. graty za wynik:thumbup1:
  15. Jak szarpnie raz za czas to nie dwumas? ja mam takie objawy czasem ale na biegu 3... mechanik zdiagnozował własnie dwumas czekam jak sie mu pogorszy i wymiana
  16. sprzęgiełko pewnie ci się kończy na kole pasowym sprezarki tak jak pisał SVD:)
  17. to juz sie pogubilem:decayed: chyba jednak poszukam po necie co to jest:wink:
  18. ciekawe.... myslalem ze torsen jest taki sam czy to b5 czy b6:kox: czy b8:decayed:
  19. a mozna gdzies poczytac o tym wynalazku co bedziesz montowal? to jakis super mechanizm roznicowy?
  20. wiec jak miales slonce z tylu nie swiecilo na deske wiec cie nie oslepialo i zegary nie musialy sie podswietlac bys cos widzial na nich:kox:
  21. Tak ma być zauważ ze licznik podświetla się jak jedziesz pod slonce:naughty:
  22. Beny odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    raczej jest wymagane:wink:
  23. Beny odpowiedział(a) na Stano temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajnie ze mamy rapera w klubie truck jest:thumbup1: oby tak dalej
  24. Krzysiek fura prze kox widziałem na żywca przez pare sekund przeleciałem kolo Ciebie jak wjeżdżaliśmy w lipcu na prom w Ystad:wink: później się mi gdzieś zgubiłeś a chętnie bym poznał może następnym razem:naughty: heble robią robote:slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.