Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Beny

  1. OK więc jak co to pozniej zawsze moge sprawdzic czy sa wolne miejscia dzieki za zaproszenie!
  2. To jesli bede w PL to sie pisze! Ale dokladnie dam znac w polowie kwietnia jesli to nie problem!
  3. To zapodaj jakies info:wink: czy na moto? i czy mozna sie dolaczyc?
  4. Michał jak będe w pl to mozemy sie zgadac ja jestem z okolic Myślenic;)
  5. Beny odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    od napędu pompy oleju tak się domyślam:kox:
  6. DZIĘKUJEMY
  7. Ze się tak pozwolę zapytać... w których kanałach można sprawdzić poziom dpf za pomoca vcds? Jeśli juz przy tym jestescie Chodzi mi o b8 2.0tdi
  8. Nie było problemów i jestem zadowolony bo nie świeci już na żółto a tego własnie szukałem:wink:
  9. dzienne miałem na myśli mijania. już różne opcję żarówek sprawdzałem. tych jeszcze nie miałem. chyba razić po oczach one nie powinny skoro to h7 ? kurcze jak bym miał dobry aparat to bym ci zrobił fotke.... mam te żarówki 5000K w golfie IV i mam te same tylko inna barwa 7500K h7 w b6 może coś wykąbinuje to wkleję tutaj
  10. Nie wiem czy pytanie było do mnie. Mam ori alarm, szyby mogę domykać trzymając wciśnięty przycisk. kolego jeśli to ty wspominałeś o tych 20 m to dlaczego wprowadzasz w błąd ... w instrukcji obsługi na stronie 71 jest napisane wytłuszczonym tekstem w ramce "Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości ok. 2 metrówod samochodu..." Kolego, bo napisałem jakie są fakty, wiem że w instrukcji jest tak napisane. Co do odległości, to na pewno jest dużo dużo większa niż 2 metry, i ma znaczenie gdzie samochód stoi i jaki jest stan baterii w pilocie. A zwrócił mi na ten fakt kolega, który miał Mondeo fabrycznie z taką funkcją i dziwił się że mogę szybki otwierać i zamykać z tak dużej odległości, a on musi podjeść blisko samochodu. Co prawda nie mierzyłem odległości i jeśli nie jest to około 20m to około 15m i pewnie nie w każdych warunkach. Siemka, potwierdzam odległość Roberta o otwieraniu szyb z około 20m u mnie tez działa
  11. W jakim sensie chcesz ich używać jako dziennych? To są zwykle h7 nie potrzebujesz żadnej przetwornicy...
  12. Ja latam na tych około 8 miesięcy https://jafra.com.pl/product_info.php/products_id/834 i naprawdę są ok nie jakieś pseudo niebieskie światło tylko białe:kox:
  13. LWG!
  14. Sorry za OT ale KIKO79 gdzieś był na forum watek własnie o stukaniu z tylu i chłopaki z B6 doszli ze to paliwo obija sie o ścianki zbiornika.... Może zatankuj do full i słuchaj czy w tedy będzie coś się działo...
  15. OK dzięki wpisywałem w szukajcie ale widocznie zle....
  16. Siemka, Sysek właśnie się przymierzam do rezania wydechu podwójnego do b8 i mógłbyś mi napisać jaki ma nr osłona termiczna na prawa stronę bo rozumiem lewej nie ruszam... i co ewentualnie jeszcze potrzebuje oprócz wydechu i dyfuzora:naughty:
  17. Marcin jeszcze jak byś mógł sprawdzić w jakiej cenie znajdziesz kolektor ssacy do A3 2.0tdi Q silnik BMN
  18. Siemka Marcin, nie wiem czy dostałeś PW ponieważ się nie odzywasz tutaj podam Ci Vin WAUZZZ8P58A036269 i fajnie by było jak byśmy dzisiaj wszelkie formalności załatwili
  19. Wiem wiem tak tylko podrzuciłem...... Sledze temat i ostatnie posty to bardziej w stronę pasków idą a tak jak piszesz to temat o dziennych w halo...
  20. Sorry laguna za OT ale może co nie którzy jak by się nie chcieli bawić w paski led może zakupią lampy USA i wyrezają coś takiego
  21. Siemka Marcin potrzebuje wycene do Audi A3 2.0TDI BMN Quattro 2007r -olej -wszystkie filtry i do tego jeszcze olej do haldexa i filtr a i czy masz ori pompe wody do tego silnika bo nie wiem jaka tam przychodzi na pierwszy montaz i komplet rozrzadu wraz z rolkami mnie ineteresuje ile by kosztował ? pzdr
  22. Beny odpowiedział(a) na Fernando temat w Audi A4 B5
    Ale przód PDC włącza się przyciskiem... więc ma ok
  23. ciekawe:cool:
  24. ok dzięki Brysio:wink: tak sie właśnie domyślałem ale nie chciałem strzelić babola:decayed: ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- Czego to już nie wymyślą dooobre:naughty:
  25. Fajny wynik spalania:thumbup1: mam jedno pytanie może głupie ale co to znaczy tryb 4-cylindrowy...?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.