Treść opublikowana przez Beny
-
Strefa motocyklistów
OK więc jak co to pozniej zawsze moge sprawdzic czy sa wolne miejscia dzieki za zaproszenie!
-
Strefa motocyklistów
To jesli bede w PL to sie pisze! Ale dokladnie dam znac w polowie kwietnia jesli to nie problem!
-
Strefa motocyklistów
To zapodaj jakies info:wink: czy na moto? i czy mozna sie dolaczyc?
-
Strefa motocyklistów
Michał jak będe w pl to mozemy sie zgadac ja jestem z okolic Myślenic;)
-
Akcja serwisowwa Audi
od napędu pompy oleju tak się domyślam:kox:
-
Przedmuchanie turbiny
DZIĘKUJEMY
-
Przedmuchanie turbiny
Ze się tak pozwolę zapytać... w których kanałach można sprawdzić poziom dpf za pomoca vcds? Jeśli juz przy tym jestescie Chodzi mi o b8 2.0tdi
-
żarówki h7, jakie najlepsze?
Nie było problemów i jestem zadowolony bo nie świeci już na żółto a tego własnie szukałem:wink:
-
żarówki h7, jakie najlepsze?
dzienne miałem na myśli mijania. już różne opcję żarówek sprawdzałem. tych jeszcze nie miałem. chyba razić po oczach one nie powinny skoro to h7 ? kurcze jak bym miał dobry aparat to bym ci zrobił fotke.... mam te żarówki 5000K w golfie IV i mam te same tylko inna barwa 7500K h7 w b6 może coś wykąbinuje to wkleję tutaj
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Nie wiem czy pytanie było do mnie. Mam ori alarm, szyby mogę domykać trzymając wciśnięty przycisk. kolego jeśli to ty wspominałeś o tych 20 m to dlaczego wprowadzasz w błąd ... w instrukcji obsługi na stronie 71 jest napisane wytłuszczonym tekstem w ramce "Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości ok. 2 metrówod samochodu..." Kolego, bo napisałem jakie są fakty, wiem że w instrukcji jest tak napisane. Co do odległości, to na pewno jest dużo dużo większa niż 2 metry, i ma znaczenie gdzie samochód stoi i jaki jest stan baterii w pilocie. A zwrócił mi na ten fakt kolega, który miał Mondeo fabrycznie z taką funkcją i dziwił się że mogę szybki otwierać i zamykać z tak dużej odległości, a on musi podjeść blisko samochodu. Co prawda nie mierzyłem odległości i jeśli nie jest to około 20m to około 15m i pewnie nie w każdych warunkach. Siemka, potwierdzam odległość Roberta o otwieraniu szyb z około 20m u mnie tez działa
-
żarówki h7, jakie najlepsze?
W jakim sensie chcesz ich używać jako dziennych? To są zwykle h7 nie potrzebujesz żadnej przetwornicy...
-
żarówki h7, jakie najlepsze?
Ja latam na tych około 8 miesięcy https://jafra.com.pl/product_info.php/products_id/834 i naprawdę są ok nie jakieś pseudo niebieskie światło tylko białe:kox:
-
Strefa motocyklistów
LWG!
-
Stuki z bagażnika????A4 B8
Sorry za OT ale KIKO79 gdzieś był na forum watek własnie o stukaniu z tylu i chłopaki z B6 doszli ze to paliwo obija sie o ścianki zbiornika.... Może zatankuj do full i słuchaj czy w tedy będzie coś się działo...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
OK dzięki wpisywałem w szukajcie ale widocznie zle....
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Siemka, Sysek właśnie się przymierzam do rezania wydechu podwójnego do b8 i mógłbyś mi napisać jaki ma nr osłona termiczna na prawa stronę bo rozumiem lewej nie ruszam... i co ewentualnie jeszcze potrzebuje oprócz wydechu i dyfuzora:naughty:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin jeszcze jak byś mógł sprawdzić w jakiej cenie znajdziesz kolektor ssacy do A3 2.0tdi Q silnik BMN
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siemka Marcin, nie wiem czy dostałeś PW ponieważ się nie odzywasz tutaj podam Ci Vin WAUZZZ8P58A036269 i fajnie by było jak byśmy dzisiaj wszelkie formalności załatwili
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Wiem wiem tak tylko podrzuciłem...... Sledze temat i ostatnie posty to bardziej w stronę pasków idą a tak jak piszesz to temat o dziennych w halo...
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Sorry laguna za OT ale może co nie którzy jak by się nie chcieli bawić w paski led może zakupią lampy USA i wyrezają coś takiego
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siemka Marcin potrzebuje wycene do Audi A3 2.0TDI BMN Quattro 2007r -olej -wszystkie filtry i do tego jeszcze olej do haldexa i filtr a i czy masz ori pompe wody do tego silnika bo nie wiem jaka tam przychodzi na pierwszy montaz i komplet rozrzadu wraz z rolkami mnie ineteresuje ile by kosztował ? pzdr
-
Czujnik parkowania spy 8led
Ale przód PDC włącza się przyciskiem... więc ma ok
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ciekawe:cool:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ok dzięki Brysio:wink: tak sie właśnie domyślałem ale nie chciałem strzelić babola:decayed: ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- Czego to już nie wymyślą dooobre:naughty:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Fajny wynik spalania:thumbup1: mam jedno pytanie może głupie ale co to znaczy tryb 4-cylindrowy...?