Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Beny

  1. kolego a gdzie szukac takiej dokladki? na alledrogo nic nie ma sa cale zderzaki kup cały zderzak:) ja tak kupiłem a stary na alledrogo:wink:
  2. Beny odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    chce taki traktor:jerk: gdzie mozna go kupic?
  3. A ja jestem kolejny który potwierdzi że w Q cicho:decayed:
  4. No to powodzonka:wink:
  5. co będziesz robił b7 czy zostaje b6 tylko ze jakies fajne body?
  6. Tylko nie przez Łódź, na wyjeździe z miasta w kierunku Piotrkowa jest remont i mega korki. Toruń, Włocławek, Stryków, Brzeziny, Koluszki i kierunek Tomaszów Maz. Wyskakuje na katowickiej przy fabryce Paradyż. To jest najszybsza trasa w tej chwili. A w godzinach tak kolo 2, 3 nad ranem tez polecasz żeby omijać łódź? Tez będę leciał z północy do krk i nie wiem czy się pchać w nocy przez te miasteczka co napisałeś
  7. u mnie to inaczej wyglada zrobie foto to ci przesle, ta rurka znajduje sie jakby za climatronicem tam musisz luknac w ta szpare nad nogami pasazera zobaczysz nagrzewnice i ta rurke o ktora ci chodzi
  8. U mnie jest kolo nog pasazera:wink: odsun sobie ta wykladzine a zobaczysz ta rurke dokladnie:)
  9. kristof91 czym będziesz malował felgi? Ja myślałem pomalować plast dipem na zimę tylko właśnie się zastanawiam nad kolorem a mam takie same fele co ty:wink: Może wrzuć foto do wątku VT i tam chłopaki przerobią?
  10. Beny odpowiedział(a) na mateusz16 temat w 1.9TDI
    Jak by padł czujnik pedału hamulca to też powinien świecić ABS i kontrolka od hamulca ręcznego a to się widzę nie wyświetla:) nie ma co wróżyć z fusów trzeba zapiąć VAGA:decayed:
  11. Beny odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Oooooo kurna:facepalm: hahahaha prze uuujek
  12. :polew::polew::polew: + diesel v-power trzeba zalac i dodatkowe 5 naklejek na drzwi:naughty: No i jeszcze pomalować zaciski na czerwono +5 KM:kox: sorry za OT:decayed:
  13. To musisz sobie jakos urozmajcic robote
  14. Nie wszyscy:kox:
  15. Chyba ze tak:decayed: na pewno ci ktoś tutaj pomoże:wink:
  16. Siemka, jak ja rozkodowałem domykanie szyb z pilota to na forum gdzieś wyczytałem że (chyba) trzeba każda szybę z osobno opuścić i podnieść w tedy wszystko wróci do normy prawdopodobnie:kox:
  17. A może ktoś z was wie jak ustawić by to radyjko świeciło pełną mocą? Może coś trzeba pokombinować kablem:facepalm: Wyświetlacz świeci normalnie tyko przyciski tak jak by przez pół swojej mocy, porównuje z przyciskami od climatronica:whistling: +/- na zegarach nie rozjaśniają go tylko co najwyżej do przyciemnią
  18. Siemka, miałem Passata b6 z tym silnikiem i też mi tyle spalał w granicach 7,5 ale miałem go po programie na około 170kucy Co do FIS jest na forum jak go skalibrować za pomocą kabelka
  19. Masakra:slina: Gratulacje takiej furki!
  20. ponoć ja taką miałem mieć
  21. ten moduł sd2 miałem i dobrze że auta nie spaliłem, po prostu tak się nagrzał że się zaczął topic, szybko pólka nad nogami sru w dół (bo tam mi go elektromechanik podpiął) i poodcinałem to gówno! Pisałem do gościa na allegro ale bez odzewu i poszedł negatyw, więc się zastanów. Było o tym pare wątków więc poczytaj, nie którym to samo się przytrafiło co mi, powodzenia.
  22. dziękuje bardzo!
  23. chłopaki tez bym sobie pogral z wami tylko jakiego cs sciagnac 1.6 i ten dodatek source?
  24. OK sprawdzę popołudniu ale wydaje mi się że coś jest nie tak ponieważ strasznie ciężko teraz mi chodzi:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.