Treść opublikowana przez Beny
-
zderzak na dwie rurki
kolego a gdzie szukac takiej dokladki? na alledrogo nic nie ma sa cale zderzaki kup cały zderzak:) ja tak kupiłem a stary na alledrogo:wink:
-
Strefa Śmiechu
chce taki traktor:jerk: gdzie mozna go kupic?
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
A ja jestem kolejny który potwierdzi że w Q cicho:decayed:
-
Ati By gregor :)
No to powodzonka:wink:
-
Ati By gregor :)
co będziesz robił b7 czy zostaje b6 tylko ze jakies fajne body?
-
Przejazd gierkówką S8 Warszawa - Piotrków Tryb.
Tylko nie przez Łódź, na wyjeździe z miasta w kierunku Piotrkowa jest remont i mega korki. Toruń, Włocławek, Stryków, Brzeziny, Koluszki i kierunek Tomaszów Maz. Wyskakuje na katowickiej przy fabryce Paradyż. To jest najszybsza trasa w tej chwili. A w godzinach tak kolo 2, 3 nad ranem tez polecasz żeby omijać łódź? Tez będę leciał z północy do krk i nie wiem czy się pchać w nocy przez te miasteczka co napisałeś
-
Gdzie znajduje sie rurka odprowadzająca wode z klimatyzacji?
u mnie to inaczej wyglada zrobie foto to ci przesle, ta rurka znajduje sie jakby za climatronicem tam musisz luknac w ta szpare nad nogami pasazera zobaczysz nagrzewnice i ta rurke o ktora ci chodzi
-
Gdzie znajduje sie rurka odprowadzająca wode z klimatyzacji?
U mnie jest kolo nog pasazera:wink: odsun sobie ta wykladzine a zobaczysz ta rurke dokladnie:)
-
Na jaki kolor zimówki?
kristof91 czym będziesz malował felgi? Ja myślałem pomalować plast dipem na zimę tylko właśnie się zastanawiam nad kolorem a mam takie same fele co ty:wink: Może wrzuć foto do wątku VT i tam chłopaki przerobią?
-
Zapala się kontrolka
Jak by padł czujnik pedału hamulca to też powinien świecić ABS i kontrolka od hamulca ręcznego a to się widzę nie wyświetla:) nie ma co wróżyć z fusów trzeba zapiąć VAGA:decayed:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
lampki post #1391
-
Strefa Śmiechu
Oooooo kurna:facepalm: hahahaha prze uuujek
-
powiększenie Mocy
:polew::polew::polew: + diesel v-power trzeba zalac i dodatkowe 5 naklejek na drzwi:naughty: No i jeszcze pomalować zaciski na czerwono +5 KM:kox: sorry za OT:decayed:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
To musisz sobie jakos urozmajcic robote
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Nie wszyscy:kox:
-
Domykanie szyb pilotem
Chyba ze tak:decayed: na pewno ci ktoś tutaj pomoże:wink:
-
Domykanie szyb pilotem
Siemka, jak ja rozkodowałem domykanie szyb z pilota to na forum gdzieś wyczytałem że (chyba) trzeba każda szybę z osobno opuścić i podnieść w tedy wszystko wróci do normy prawdopodobnie:kox:
-
Symphony II
A może ktoś z was wie jak ustawić by to radyjko świeciło pełną mocą? Może coś trzeba pokombinować kablem:facepalm: Wyświetlacz świeci normalnie tyko przyciski tak jak by przez pół swojej mocy, porównuje z przyciskami od climatronica:whistling: +/- na zegarach nie rozjaśniają go tylko co najwyżej do przyciemnią
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
Siemka, miałem Passata b6 z tym silnikiem i też mi tyle spalał w granicach 7,5 ale miałem go po programie na około 170kucy Co do FIS jest na forum jak go skalibrować za pomocą kabelka
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Masakra:slina: Gratulacje takiej furki!
-
Moduł światełek dziennych
ponoć ja taką miałem mieć
-
Moduł światełek dziennych
ten moduł sd2 miałem i dobrze że auta nie spaliłem, po prostu tak się nagrzał że się zaczął topic, szybko pólka nad nogami sru w dół (bo tam mi go elektromechanik podpiął) i poodcinałem to gówno! Pisałem do gościa na allegro ale bez odzewu i poszedł negatyw, więc się zastanów. Było o tym pare wątków więc poczytaj, nie którym to samo się przytrafiło co mi, powodzenia.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
dziękuje bardzo!
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
chłopaki tez bym sobie pogral z wami tylko jakiego cs sciagnac 1.6 i ten dodatek source?
-
Prawidłowe ciśnienie w układzie wspomagania?
OK sprawdzę popołudniu ale wydaje mi się że coś jest nie tak ponieważ strasznie ciężko teraz mi chodzi:kwasny: