Treść opublikowana przez Beny
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Nie chciałem nikogo obrazic P.S Michał piękna ta A5 tylko brak mi MMI
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
sie znasz......
-
Audi A4 Horacy
Maska otwarta czy tak spasowane to jest? Lampy ci sie podobaja? Fajna kiera
-
Strefa motocyklistów
ok dzieki:) pogadam z mechanikiem który własnie serwisuje mi Kawe moze zna sie na cross
-
Strefa motocyklistów
Prawie 2 miesiace mi zaszlo, ciezko dobrego exc wyrwac. Ceny zaporowe a i stan wiele do zyczenia zostawia. Ja jak po swojego dzwonilem to aukcja dopiero godzine byla altywna i to ledwo sie wyrobilem zeby pierwszemu go ogladnac. Trzeba non stop siedziec na allegro i olx i w pojawi sie jakas oferta. Ja akurat szukalem wiecej niz 250 ze wzgledu na czestotliwosc serwisu.No ale mocy to troche za wiele ( nigdy nie sadzilem ze cos takiego napisze ) ale idzie jakos nad tym zapanowac A tak z ciekawosci co ile trzeba serwisowac taka 250 w 4T? I co wchodzi w serwis takiego 4T? Na pewno regulacje luzów zaworowych? Mialem wczesniej 125 w 2T i dawala rade a mehanika to nie pamietam by widzial
-
Strefa motocyklistów
petarda:) dlugo szukales? ja patrzylem za jakas 250 4t okolo 2010 rok to same zlomy wytyrane i chore pieniadze za nie
-
Strefa motocyklistów
ale kozak ten ktm nówka?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
[emoji1] [emoji33] [emoji122]
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Pogratulować wytrwałości i zaparcia mega doinwestowana i piekna B6! Zazdraszczam
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Jesli macie w domu w podobnym kolorze to ten kolor miazga
-
MMI Kraków
w myslenicach masz navitechnik http://www.navitechnik.pl/navi/index.php?option=com_contact&view=contact&id=4&Itemid=122
-
zdzieranie opon przednich od wewnątrz
A co mu to da ze zrobi zbieżność a okaże się ze ma luzy na wahaczu? najpierw sprawdź wahacze jeśli są ok to zbieżność/geometria
-
Znaczenie ET Felgi
oki 225/40 dziekuje panowie
-
Znaczenie ET Felgi
tylko sprezyny mialem 1be ale zlamalem 1 na tyle i wlecialy eibachy jakies i wydaje mi sie ze nizej siedzi. wiec wybiore pierwsza opcje bo nie chce by zszedl nizej
-
Znaczenie ET Felgi
Siemano Widze ze Marcin sie znasz ne felach powiedz no mi czy do B6 quattro wejda felgi 8,5x18 et30 z rantem? zawias eibacha jakis nisko siedzi jesli wejda to jaki rozmiar opon by wszystko gralo i nie obcieralo? dzieki
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
mozesz zawsze sobie zamienic na panel z wyswietlaczem:P P.S Ładna 6 Konrad
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jesli chodzi ci o firme u nich robiłem w B8 http://www.danoncardetailing.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, w Kraku nie ma, najbliżej Kielce Dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemano chłopcy. Znacie jakiegoś usera który może zakodować kolor licznik do b6 z okolic krakowa? prosił bym o namiar
-
Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014
Jeśli można zapytać. W Anglii masz takich magików czy u nas na ojczyźnie?
-
Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014
Koks projekt!!! Bedziesz robil przekladke? Czy zrzucenie deski wiaze sie wpakowaniem instalacji od RS? Powodzenia w modach!!!
-
Limo by Kasku&Nosb:)
mega projekt! pieknie!
-
Prośba o głosy w plebiscycie Ale lokal 2014
melduje ze głos poleciał i nie tylko ode mnie powodzenia!
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
o matko ale petarda......... graty!!!
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Graty kolejnego super wozu!!!