Treść opublikowana przez Beny
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Piekny ten kolor na aucie plus te koła:slina: graty:wink:
-
Miał ktoś do czynienia z ledami cree H7?
A co niebiescy na takie żarówy?
-
Miał ktoś do czynienia z ledami cree H7?
Witam, Panowie z czystej ciekawosci Bawił się ktoś w montaż np takiego zestawu? NOWOŚĆ! H7 H11 H4 LED CREE 3600 LM NAJMOCNIEJSZE!! (4098863030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy prawo podchodzi do tego jak do hidów? Z ciekawości pytałem sprzedającego i jakaś tam homologacje ma
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Te 18 masz ori Audi pasuje na piaste idealnie? Ja mam ten sam problem, na zimowkach ok na letnich wibruje.... na 18 mam pierscienie centrujace ale z plastiku, juz zamowilem z amelinium i zobacze czy ustanie:wink: podejrzewam ze tak:kox:- Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe
Piekna:slina: Gratki!!!- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
ciekawe ile by wydłubali z takiej s5:kox:- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
ladnie- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Wybierasz sie na Audi driving experience on Ice ?- Strefa motocyklistów
To juz jak wy smigacie:kox: to faktycznie trzeba stroic moto do nowego sezonu:decayed: olej wymienic i heja:banan:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
o matko jaki pocisk:shock3: graty!!!- [INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Fajny wynik:kox: graty!- Strefa motocyklistów
Honda CBR 600 F4 Śp ( Maliny ) Lublin ? Tablica.pl Co za gość Jak można chcieć zarobić na czyjeś tragedii:shock3: Jeszcze wczoraj cena była o wiele wyższa.......- Szkło reflektora LED 2010
A może kup zwykłą lampe nie led, taniej cie wyjdzie i przełożyć samo szkło? Powinno podpasowac- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kiedys sie tym interesowalem i wyczytalem na necie ze w Krakowie TTC Tuning rezali quattro Wiesz może jaki jest koszt? Jakies namiary? Teraz nie mam pojecia ale napisz do nich @ zapytaniem- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kiedys sie tym interesowalem i wyczytalem na necie ze w Krakowie TTC Tuning rezali quattro- [B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
fura kozak:slina:- Strefa Śmiechu
- Truckerzy
Musisz miec kurs:wink: prawko z kodem 95 Nie jestem pewien jak jest na Skandynawii ale do niedawna kurs KW był to tylko wymysłem w PL. W BE wprowadzili prawko z kodem 95 dopiero teraz,to znaczy że jak ktoś teraz robi prawko to musi zrobić kurs KW i wymienić prawko na nowe.(takie jak w PL) .... My starzy kierowcy mamy jeszcze czas na kurs KW i wymiany prawka do 2016 r (obecnie mamy jeszcze książkowe)... W norwegii zaczalem jezdzic w tamtym roku to mus byl prawko z kodem 95 ;-) widocznie wzieli sie za to w europie:-D Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4- Truckerzy
Musisz miec kurs:wink: prawko z kodem 95- MMI 2G i brak możliwości włożenia CD
Ja tez biore wlasnie od niego:P wiec powodzenia w naprawie i w modzeniu:naughty:- MMI 2G i brak możliwości włożenia CD
No rozumiem... moze podlacz pod kompa i bedziesz mial wyjasnione co jest nie halo bo chyba inaczej do tego nie dojdziesz...- MMI 2G i brak możliwości włożenia CD
bo migaja poniewaz moze musisz wybrac do ktorej "szufladki" ma ci wrzucic cd:decayed: czy cd1 czy np cd6:P chyba tak mam u siebie ale nie dam sobie reki obciac:facepalm:- Prędkość na FISIE B6
nieźle:naughty: od kicioro to jest VFIZ?- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Zajebioza:jerk: - Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8