Treść opublikowana przez witjacrf
-
Pytanie czy po wyjęciu bezpieczników powinno się świecić ESP?
Wlasnie przetestowalem i faktycznie zgasla po przejechaniu 100m. Widocznie ten typ tak ma Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
Jak sprawdzic napięcie kostek? Sent from my iPhone using Tapatalk? ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- I fakt faktem wczesniej przed wyciagnieciem radia wszystko działało elegancko... Sent from my iPhone using Tapatalk? ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- I fakt faktem wczesniej przed wyciagnieciem radia wszystko działało elegancko... Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
Bezpiecznik cały i ten w radiu i ten obok drzwi. ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- Dodam... że teraz po podłączeniu nie seryjnego radia z pioneera również ono nie działa. Wpiąłem przejśćiówkę taką co do radia pioneer jest dołączane, potem ORI wtyczkę z Audi która idzie z wiązki i nic....
-
Pytanie czy po wyjęciu bezpieczników powinno się świecić ESP?
Witam. Dzisiaj borykając się z problemami radia wyciągałem po kolei bezpieczniki aby posprawdzać czy któryś nie jest spalony. Po sprwadzeniu wszystkich bezpieczników zapaliła się kontrolka ESp i cały czas świeci... To standard? Że włącza się ta kontrolka po wyciągnięciu wszystkich bezpieczników?
-
Concert III do b6?
No trochę roboty jest... Sam się za to nie zabiorę więc nie macie jakiegoś fachowca na Śląsku co by to ogarnął?
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
Witam. Otóz dzisiaj w mojej B6 wykręciłem moje radio audi concert. Odpiąłem wszystkie kostki itd... Potem chcąc włożyć radio (wkładając po kolei kostki) radio nie chce w ogóle się włączyć... Cóż to się mogło stać.,..? ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- Tak wyglądają kostki po podłączeniu: Uploaded with ImageShack.us
-
Pytanie o radio
Niemam BT i nie mam nawigacji.
-
Pytanie o radio
Kabelek mam vaga też także możecie powiedzieć co i jak dokładnie
-
Concert III do b6?
Witam. Mam pytanie odnośnie radyjka. Obecnie posiadam radyjko audi concert 2. Chciałbym sobie zamontować takie radyjko: AUDI CONCERT III A3 MP3 !! NAJPEWNIEJ !! GWARANCJA (3362300314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czyli concert3. I tu pytanie czy radio podejdzie P&P? I co z climatroniciem bo rozmiarowo nie zmieści się do tej wnęki co mam po concert2.
-
Ledy i ich trwałość
Ok dzisiaj odkopię paragon i udam się do mojego ASO do Rybnika. Skoro kupowałem w Tarnowie w ASO to czy w Rybniku w ASO uznają gwarancję?
-
Pytanie o radio
A jak zmienić to kodowanie panowie?
-
Pytanie o radio
Witam myślę nad zmianą radia w mojej B6. Mam system BOSE i identyczne radio jak na tej aukcji: AUDI A4 - B6 B7 CONCERT CD - WROCŁAW (3351617952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Będzie bez problemowo pasowało mi pod system bose? Czy musi to być jakieś inne radio z "wzmacniaczem"?
-
Mrugający ksenon podczas skrętu
I jak ma ktoś podobnie lub wie co by było grane?
-
Ledy i ich trwałość
Mam paragon.A raczej fakturę bo to ASO wystawiało. Tylko pytanie czy uznają mi gwarancję i czy nie stwierdzą że to "zmęczenie materiału" i ten typ tak ma...
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Więc jak wygląda to kodowanie w moim wypadku? tak samo jak w pierwszym poście?
-
Ledy i ich trwałość
Witam. W Grudniu 2012 zakupiłem 2 lampki led ORI z OOOO. do oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Lampki te działały do dnia dzisiejszego gdzie to jedna po prawej stronie ledwo co świeci (widać na foto). I tu pytanie czy oryginalne ledy tak krótko świeca? Dodam że na kompie nie pokazuje żadnego błędu. uszkodzony led: działająca (prawa żarówka led) prawidłowo:
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Czy w B6 bez kolorowego wyświetlacza i bez navi można to też włączyć?
-
Mrugający ksenon podczas skrętu
Witam. Otóz dzisiaj zauważyłem że podczas skręcania prawo/lewi mruga mi lewy ksenon. Prawy świeci normalnie tylko lewy czasem mruga. Dzieje się to tylko podczas skręcania raz sporadycznie zdażyło mi się podczas przyśpieszania do 3 biegu. Żarówki wymieniałem w listopadzie 2012r. na nowe. Ktoś wie co to może być?
-
Wycieraczki podnoszą się
Witam. Dzisiaj zauważyłem mały problem otóz jak wycieraczki działąją i opadają do stanu leżącego jakby lekko odbijały do góry. Wszystko na filmiku powyżej. Co może być powodem czegoś takiego? Filmik:
-
Bicie kół raz jeszcze
Wulkanizator powiedział że opona "lekko skacze" góra dół. Mówił że jest to nie wielki defekt że da się normalnie na tym jeździć.
-
Bicie kół raz jeszcze
Chłopaki! Prosta a jakże banalna sprawa.... Coś mam nie tak z jedną oponą(nie chcę wiedzieć co) przełożyłem dzisiaj koła przód-=>tył. Do 240km/h ani razu kierownica ani buda nie drgnęła. Tak więc problem w moim wypadku rozwiązany! Dzięki chłopaki za rade - przerzucenie kół wyniosło mnie 10zł ale za to jaka frajda
-
Bicie kół raz jeszcze
Dwumasa ok nie ma zadnych objawów. Jutro jade zamienić koła przod na tyl. Zobaczymy czy cos pomoże. Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Bicie kół raz jeszcze
No ale bicie kol chyba z tym nic związanego nie ma?... Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Bicie kół raz jeszcze
To dobry trop. Jeśli okaże się że po przełożeniu kół z tyłu na przód wibracje nie występują to winiłbym za to krzywe felgi. Mogą być wyważone ale po przekroczeniu 100 km/h zaczynają wpadać w wibracje. Miałem tak samo u siebie w B5 i okazało się 3 fele miałem do prostowania. Jeśli po zmianie kół wibracie będą nadal to czeka cię porządne sprawdzenie auta na porządnej stacji diagnostycznej.Zbieżność zawieszenia przedniego i tylnego + luzy. Auto bezwypadkowe ? Dostało w dupe z lewej strony ale tragedi nie było.
-
Bicie kół raz jeszcze
Lewarek lata cały czas jak dodaje ujmuje gazu... Co do przegubow jak je sprawdzic? Nc mi nie chrobocze przy skrecie. Ostatnio wulkanizator mowil cos na temat ze jedna "opona skacze" no dla mnie to dziwne bo opona to dunlop 3 letnia. Sent from my iPhone using Tapatalk?