Treść opublikowana przez Jaski19
-
MMI 2g dane komórkowe przy podłączeniu bluetooth
Mam tak samo jak Ty mmi2g high i na poprzednim telefonie bluetooth nie blokował mi dostępu do karty sim... Po zmianie pojawił się problem, z którym nie bardzo umiem sobie poradzić.
-
MMI 2g dane komórkowe przy podłączeniu bluetooth
Hej, panowie a co jest przyczyną tego, że po zmianie telefonu umiem go sparować z autem ale niestety dane komórkowe i smsy nie są na telefonie dostępne? Na starym telefonie nie było takiego problemu i wszystko działało, można było rozmawiać przez zestaw głośnomówiący oraz oglądać mapy czy tam inne. Na tym niestety ale połączę i mam tylko połączenia przez zestaw albo telefon z danymi... W telefonie zmieniałem w opcjach bluetooth na dostęp do połączeń ale nie działa i wraca do sim.
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Każdy będzie polecał swój olej Do 2.0 tdi Caga wchodzi 4,5l. Ja lałem Motula X-clean ale w tym roku chyba zaleję tańszy olej...
-
Drgania podczas jazdy :( HELP
Ja mam też ten problem u siebie... Pojawił się po wymianie łożyska w przednim lewym kole. Ewidentnie czuć, że to od tego koła. Mechanik coś źle poskładał, tylko co? Może przegub albo ciężarek na półosi? Czasami mocniej czuć te wibracje...
-
Wymiana tylnego łożyska A4 B8
I okazało się, że u mnie stukały amortyzatory. Co do kręcenia kołem to możesz nie usłyszeć łożyska chyba, że masz hamulce w świetnym stanie ? i nic w nich nie trze podczas obrotu koła.
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Przecież napisałem, że sprężynami się obniża auto. Jak kupisz dobrej jakości gwint najlepiej z regulacją twardości to będziesz zadowolony. W drugim aucie mam gwint mts i powiem Ci, że jest bardzo miękki jak na gwint ale dużo sztywniejszy od serii. Z koni dużo twardszy, z ta technix dużo miekszy od mts...
-
Porównanie A4b8 do A4b9
Bo dzisiaj samochody są coraz słabsze i mniej trwałe. Jakość wykonania idzie do góry, za to niestety jakość materiałów spada. Do tego te nowe samochody nie mają duszy... Ale dzisiaj się tak robi samochody - mają się podobać.
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Tak BTW gdybym miał kupować nowe amorki i sprężyny to kupiłbym gwint - zawsze można obniżyć lub podnieść auto
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Przecież auta nie obniża się amortyzatorami... Eibach będzie niższy niż 1 ba czy 1bv i sline
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Nie, to był zwykły dystrybutor z różnymi paliwami. To droższe paliwo w Chorwacji ponoć jest korzystniejsze dla dpfów, ot tak ?
-
Trzęsie autem
To fakt, a czwórki są bardzo przeczulone na punkcie krzywych felg i kiepskiej jakości (twardych) opon. Ale to mogą być także inne rzeczy. Zaczynając od elementów zawieszenia (tzw. Banany), na skrzyniach i półosiach kończąc. Trzeba szukać. Temat przerabiany na forum.
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Niby nie. Ale pistolet ze zwykłego diesla nie pasuje do wlewu. Jest dużo grubszy...
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
W przedlifcie wychodzi bez problemu. Pewnie w po lifcie też tak samo jest. U mnie wyszło tak. W halogenach też zamontowałem ledy h11 a żarówki h7 wymieniłem na h7 osram hyper cool Blue. Jak sobie zdjęcia to wrzucę.
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Staram się tylko Shell. Obecne i proszę poprzednie auta. Ciekawostka na Chorwacji trzeba tankować uszlachetniony On do silników z dpfem.
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Być może Wasze dpf-y zostały wycięte. Przewody powinny iść w okolice dpfa. Jak sama nazwa mówi, czujnik ten porównuje różnicę ciśnienia przed i za dpfem. Kapcia8 zapala Ci się check?
-
Buja tyłem przy większych prędkościach
Otwórz bagażnik i naciskaj na tył auta. Jak będzie się dosyć mocno bujało po tym jak puścisz tzn. że amorki nie trzymają. Sprawność sprawdzisz tylko na SKP ale to nie są miarodajne wyniki bo na ich sprawność ma wpływ ogólny stan zawieszenia, ciśnienie oraz rozmiar opon itp.' Jeżeli autem buja na boki to może być wina łączników bądź gum na stabilizatorze, bo to one są odpowiedzialne za bujanie na boki.
-
Wymiana tylnego łożyska A4 B8
Panowie podczepię się do tematu... a czy łożyska lub piasty mogą tak "głucho" stukać? u mnie z tyłu coś stuka... wymieniłem górne mocowania i łączniki staba ale nie pomogło. sprawdzałem zawieszenie na 2 stacjach, amorki są ok po 82% (żółte Fk - zawieszenie 1-Ba), luzów nie ma na wahaczach (auto stało na kołach), jednak po otwarciu tylnej klapy i ruszaniu auta góra/dół widać i czuć luz na tylnych kołach.... o co kaman?
-
Felga 7.5x17" - ET 28 czy będzie pasować do A4 B8
Tak, podejdą. A5 ma takie same elementy zawieszenia co A4
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Ziomal-84 dziękuję za odpowiedź. Obecnie działam na interfejsie Viakena Its 5053. Muszę zamówić jakiś kabel do kompa, wtedy będę mógł coś więcej podziałać Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki dzięki za odp. Mam ochotę wybrać się na taki spocik i poznać zacne grono użytkowników A4 i nie tylko w takim razie udanego zlotu w bukowinie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie tak odchodząc od Waszego tematu to czy w tym tygodniu ktoś się wybiera na forum/arenę?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Wrc dziękuję za odpowiedź (masz piwko u mnie ). Powiedz mi, a co zrobić, żeby odblokować zielone menu, bo według instrukcji z forum nie działa. Wyświetla mi się, że nie ma więcej funkcji. A mapy rozumiem, mogę sam zakupić np. na allegro albo lepiej u Ciebie i zainstalować w DVD, które jest w bagażniku?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
A czy ktoś może mi powiedzieć jaka ja mam wersję? Co zrobić, żeby mieć nowsze mapy? Dzisiaj próbowałem odblokować zielone menu za pomocą viakena ale bezkustecznie... Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
hmmm więc jutro jadę na wymianę rozrządu do zaprzyjaźnionego warsztatu nie ma co ryzykować...
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
hmmm kupuję właśnie a4 caga z 2009 roku, która ma nalatane 225kkm. rozumiem, że rozrząd w niej nie był jeszcze wymieniany ładować oryginał czy może być skf/ina/contitech?