Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Jestem za ? a tak poza tym piękne b osiem
  2. Fajnie że się podoba na pewno gdzieś się człowiek na mieście spotka (najszybciej na spocie). Co do wydechu to może i by wyglądało fajnie ale niestety nie ma dokładki zderzaka C+ z takimi dziurami by tam upchać takie rury. Z drugiej strony do takiego agresywnego wydechu pasuje mieć te 300+ KM Trzeba by dokładkę z eSki zapodać a poliftowa nie ma tego czegoś w sobie.
  3. Felgi odtłuszczone i położyłem na nie wosk Fusso ? czekają na oponki i na zimę.
  4. nie masz żadnych problemów z trakcją?
  5. wg mnie lepiej 255/35
  6. Trzeba było zostawić go w Krakowie, przepalało by się go raz w tygodniu ? Dziwna sprawa z tymi nadkolami, czym jest spowodowane że tak je niszczy codzienna eksploatacja?
  7. Też jestem ciekawy ? co do opon to biorę pod uwagę dwa rozmiary 245/40R18 lub 225/45R18 Na b9 tak się prezentują, może ktoś chętny na zrobienie szybkiego VT??
  8. Nowe koło na zimę właśnie dotarło ? Nóweczki z modelu A4/S4 Avant B9 8J x 18 ET 40 Oczywiście ori 8W0601025M
  9. Do B6 i B7 lux na lato?
  10. W a3 inna wielkość i szer auta... Stąd węższe oponki. Co do 8,5j miałem i przerabiałem. Są za szerokie i gumy wystają niewiele ale wystają poza rant i Całe auto uje...e bo wynosi syf z pod opon (łącznie z kamieniami) Do A5 jak najbardziej jednak A4 podziękuję ?
  11. oby nie ? co do pączków 245/40 to wg mnie nie ma tragedii na gwincie. W końcu jest to rozmiar dedykowany przez fabrykę. Komfort jest wg mnie ok. jak kupiłem swoją to stała właśnie na 225/45 tylko że była na seryjnym zawieszeniu i felgi były repliki o szer 7,5J .Wówczas miałem uczucie takiego nieprzyjemnego pływania w zakrętach. Tyle że auto dopiero co kupione i myślałem że wina wysłużonych opon ? Chyba jednak kupię 245/40R18
  12. Siemka zamówiłem sobie nowe fele na zimę 8j szer oczywiście ori i stoję przed dylematem jaki rozmiar opony wybrać czy 245/40 r 18 czy 225/45 r18 co byście polecili? (teraz miałem 245/40 i to jest rozmiar zalecany przez fabrykę)
  13. Jak bym widział swój bagażnik podczas wypadu na urlopy? ale przynajmniej się wszystko mieści ?
  14. Miło popatrzeć na tak zadbaną furę i poczytać jak z serduchem do niej podchodzisz ? Pozdrawiam
  15. Robi wrażenie ale cena...?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.