Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. W piątek małe zakupy w shiningcar: A w sobotę jazda z koksem: mycie, glinkowanie, wosk itp. do tego wnętrze plastiki i impregnacja skóry Kilka godzin zabawy ale efekt wynagradza wszystko. A wieczorem grill i dobre towarzystwo [emoji2]
  2. Pięknie się prezentuje :kox:
  3. Powiem Ci, że jest twardy, praktycznie autko się nie ugina na nierównościach. Kiedyś Cię przewiozę to się przekonasz
  4. Lepiej dołożyć parę złotych i kupić oryginał. Zamiennik jest z reguły słabszej jakości materiałów a co za tym idzie szybciej się mogą pokrzywić.
  5. Od wewnątrz na którymś ramieniu
  6. E tam... Nie ma czego... [emoji23] jak to szło? R - jak rozruch? [emoji1]
  7. Graty zakupu Edek moje zdanie znasz co o niej myślę kolor fantazja, silnik pięknie mruczy i pięknie się to odpycha. Odczuwam coraz większą pokusę na A5... Felgi na a4 nie uświadczysz ale... (jak znajdę fotę w tel to Ci wkleję ) W każdym bądź razie Twój grzechotnik w 3.0 na jeździe próbnej miło mnie zaskoczył
  8. Po przeglądnięciu katalogu audi otrzymanego na zlocie to kółko wpadło mi w oko Jak by ktoś posiadał to mogę się zamienić 1:1 Zawartość dodana 2 minutes later Tak była usyfiona z trasy, że myślałem że nikt jej nie zauważył
  9. 'Jeszcze' mi nic nie przyszło... Wygraną Koszulkę mi nie dali, więc może to w ramach zadośćuczynienia
  10. Dzięki Panowie za pozytywne opinie Zleciłem wymianę w serwisie u kolegi, więc było to profesjonalnie zrobione. Koszta montażu wg mnie przyzwoite jak na warunki Krakowskie. Czas ok 5-6h. Zabawa była z zapieczonymi śrubami i odpowiednim ustawieniem wysokości. Ale to ponoć standard. Komfort zdecydowanie zanikł, jest twardo i na większych nierównościach czujesz żołądek a mając niemal 2 metry wzrostu trochę gorzej się wsiada i wysiada . Zawieszenie było wg wlepki 1BA (komfortowe). Dokładnie . Prowadzi się teraz zdecydowanie lepiej tak jak to było w poprzedniej a4. Precyzyjnie, bez kołysania w ostrych zakrętach, jest niczym przyklejony do drogi. Polecam
  11. Że Ciebie mordo niema...
  12. Foty po myciu przed trasą do BT wieczorem zrobiłem testy jak się trzyma drogi i stwierdzam że przyklejony jest jak gokart do drogi
  13. Dokładnie :-) Grzegorz na letnich oponach będzie przypał jechać? Jaka tam aura po drodze?
  14. Ja z familią jadę ok godziny 13. Mam 1 miejsce jak coś ;-)
  15. Kolor mega jak o niego zadbasz do tego Przydały by się lampy led z tyłu i przodu. Baza do modów idealna. Powodzenia
  16. http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-sportowe-audi-a4-b8-avant-i6125361027.html od niego brałem z rabatem poza alledrogo Jutro od godz. 9 montaż...będzie się działo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.