Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. http://otomoto.pl/oferta/audi-s3-2-0tfsi-300km-quattro-2014r-limusine-led-automat-panorama-skora-europa-ID6ymGLF.html
  2. Tylko one są węższe mają zaledwie 8J a chciałbym uniknąć dystansów Zastanawiam się jeszcze nad takimi Z Poliftowej A5/S5 18'' 8.5j z et29 [emoji12]
  3. Boseron sprzedawał ostatnio Samsunga Galaxy tab
  4. Powitać zaczynamy... piąteczek
  5. Viva Sevilla! dobry meczyk był Biorę urlop i wyjeżdżam poza miasto[emoji12] :-D
  6. 90 tyś lub 5 lat... Skoro w 2010 robiony to pasuje zmienić
  7. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiele za lustra?
  8. Po wizycie u Pana Marka Czaji felgi oddałem sprzedawcy, niestety były nie do uratowania Poprzednie piaskowanie zniszczyło w takim stopniu powłokę felg - wyglądały jak by były po ospie . Według Pana Marka nie do wyjścia aby były idealnie gładkie. I stąd taka moja decyzja. Szukamy czegoś innego... Takie podejdą do B8 czy et nie bardzo 19" 8J et33
  9. D4NTE odpowiedział(a) na Pioter_ temat w Audi A4 B8
    Dokładnie tak A na obrazku jest b7 wersja USA
  10. No ładnie kolego wyszło [emoji6] gratuluję
  11. D4NTE odpowiedział(a) na Pioter_ temat w Audi A4 B8
    Musisz wkręcić Hak po prawej stronie jest zaślepka A haka powinieneś mieć w zasobniki natzedziowym w bagażniku
  12. nie ma znaczenia. Na zimę brałbym jak namniejsze felgi i jak najwezsze opony (wlasnie 17 i wlasnie 225) sorki ale bezpieczenstwo ponad wyglad Nie maluj felg. Chyba że są w tragicznym stanie. Nigdy nie będą takie jak ori pomalowane.... Felgi muszą być pomalowane bo to co zrobił poprzedni właściciel z nimi woła o pomstę do nieba... dlatego zastanawiam się czy ori kolor zrobić czy coś w graficie (czarny odpada). Jadę po pracy do Czaji do Wieliczki zobaczymy co mi doradzi :-P Co do szerokości gumy to można jeszcze spróbować nad węższym zamiennikiem 225/45/18
  13. :decayed: :decayed:
  14. To zdjęcie podglądowe felgi :-P oczywiście opona będzie zimowa na nich prawdopodobnie 245/40 Zastanawiam się czy nie zrobić ich w kolorze grafitowym? Co Wy na to?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.