Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Byłem w tamtym tygodniu ale Ciebie nie było:-P. Może dziś zajade :-)
  2. Powitać Gdyby ktoś chciał mam 2 szt super słuchawki http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329044-Słuchawki-KITSOUND-MILANO Słuchawki KITSOUND MILANO Ponadto http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329048-JABRA-JOURNEY-zestaw-głośnomówiący-Bluetooth-® http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329050-Słuchawki-PHILIPS-from-DJ's-SHL3000
  3. Hejka zmieniasz z czarnego na srebrny?
  4. Q6 http://moto.onet.pl/aktualnosci/nowe-audi-c-bev-concept-ujawnione/myyh2q
  5. Rotor fajne koło może i oklepane ale ma coś w sobie A co z tymi obecnymi 20? Źle się na polskich drogach sprawują?
  6. raczej nie bo nie ma nic w historii aso ale jak czytałem na forach to przeskakują w autach poniżej 100 tyś też. Dlatego miało to być zrobione na początek. A stało się jak się stało... dobrze że nic nie pokrzywiło i nie ma wielkich strat
  7. Piękny Białas na wypasie pozostaje tylko życzyć bezawaryjności
  8. Silnik:2.0 TFSI Kod silnika:CDNB ma 180 tyś
  9. Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ? Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-) No teraz jest nowy ale jakbyś to zrobił wcześniej to by pewnie nie przeskoczył ;-) ? Uwierz mi że wcześniej się nie dało...musiałem nim wrócić do domu a nic nie wskazywało że coś jest z autem nie teges, wróciłem bez problemu do domu robiąc ok 800 km, odstawiłem autko na parking strzeżony, nie ruszałem go przez dwa dni bo załatwiałem papiery. Umówiłem się na serwis startowy i jak go odpaliłem w dniu serwisu zaczął utykać...
  10. Frajda z jazdy zrekompensuje wszystko
  11. Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ? Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-) (Wadliwe łańcuchy były bo się naciągały i chyba napinacze)
  12. Remont starego, już po próbach szczelności, kompresji, złożony na nowych szpejach...zobaczymy co to będzie, w sobotę dopiero go odpalili i nim chwilę jeździłem ale jeszcze nie odebrałem. W tygodniu może już go będę miał
  13. Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby
  14. jak odbiorę z serwisu to przyjadę ;-) robili mi z tym j**anym ciśnieniem oleju...
  15. Nie będzie mnie dzisiaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.