Treść opublikowana przez D4NTE
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Dzięki, wpadnij Michał na spocika bo dawno Cię nie było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem w tamtym tygodniu ale Ciebie nie było:-P. Może dziś zajade :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Gdyby ktoś chciał mam 2 szt super słuchawki http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329044-Słuchawki-KITSOUND-MILANO Słuchawki KITSOUND MILANO Ponadto http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329048-JABRA-JOURNEY-zestaw-głośnomówiący-Bluetooth-® http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329050-Słuchawki-PHILIPS-from-DJ's-SHL3000
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka zmieniasz z czarnego na srebrny?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Q6 http://moto.onet.pl/aktualnosci/nowe-audi-c-bev-concept-ujawnione/myyh2q- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać z rana- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota- biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Rotor fajne koło może i oklepane ale ma coś w sobie A co z tymi obecnymi 20? Źle się na polskich drogach sprawują?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej nie bo nie ma nic w historii aso ale jak czytałem na forach to przeskakują w autach poniżej 100 tyś też. Dlatego miało to być zrobione na początek. A stało się jak się stało... dobrze że nic nie pokrzywiło i nie ma wielkich strat- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
środek- biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Piękny Białas na wypasie pozostaje tylko życzyć bezawaryjności- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Silnik:2.0 TFSI Kod silnika:CDNB ma 180 tyś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ? Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-) No teraz jest nowy ale jakbyś to zrobił wcześniej to by pewnie nie przeskoczył ;-) ? Uwierz mi że wcześniej się nie dało...musiałem nim wrócić do domu a nic nie wskazywało że coś jest z autem nie teges, wróciłem bez problemu do domu robiąc ok 800 km, odstawiłem autko na parking strzeżony, nie ruszałem go przez dwa dni bo załatwiałem papiery. Umówiłem się na serwis startowy i jak go odpaliłem w dniu serwisu zaczął utykać...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Frajda z jazdy zrekompensuje wszystko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ? Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-) (Wadliwe łańcuchy były bo się naciągały i chyba napinacze)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Remont starego, już po próbach szczelności, kompresji, złożony na nowych szpejach...zobaczymy co to będzie, w sobotę dopiero go odpalili i nim chwilę jeździłem ale jeszcze nie odebrałem. W tygodniu może już go będę miał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak odbiorę z serwisu to przyjadę ;-) robili mi z tym j**anym ciśnieniem oleju...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Galeczka s-line na pokładzie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie będzie mnie dzisiaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!