Treść opublikowana przez salamon
-
5532 - Camshaft Position Sensor (G40) auto zgasło podczas jazdy
Czujnik położenia wałka rozrządu do wymiany
-
Rodzaje świateł przednich w B8 - pomocy
Dodatkowo przy ksenonie oprócz samo poziomowania muszą być spryskiwacze reflektorów,ponieważ brudny ksenon inaczej rozprowadza światło a co za tym idzie oślepia innych kierowców
-
[B7] Problem z tempomatem
Najprawdopodobniej do wymiany czujnik sprzęgła lub czujnik hamulca.Oba znajdują się przy pedałach.
-
Czujnik niezapięcia pasów.
Fotel kierowca jak i pasażera muszą muszą być z czujnikami zajęcia fotela inaczej to niema sensu.Kolega pytał o numer czujnika niezapiętych pasów więc zakładam że takie fotele ma.
-
Czujnik niezapięcia pasów.
Sam czujnik jest niewymienny musisz kupić zapięcie pasa wraz z czujnikiem,numer masz wybity na swoim zapięciu i może być np.taki 8E0857755G
-
Guma łącząca serwo z wężem podciśnienia
- Guma łącząca serwo z wężem podciśnienia
Najszybciej będzie chyba w ASO koszt jakieś 20-30 zł- Guma łącząca serwo z wężem podciśnienia
Łącznik gumowy nr 8E0611743F https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiPoMCh_JbRAhWBPSwKHWRaDFEQFggrMAU&url=http%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F30550-naprawa-przyczyny-zlego-dzialania-serwo-brak-hamulcow%2Fpage-3&usg=AFQjCNFH7Ayju4XU5fM8cUAdW_dnSWEkww- Podświetlenie w przednich drzwiach
W miejsca czerwonych zaślepek wkładasz czerwone lampki i podpinasz je zgodnie z wcześniejszym linkiem,natomiast białe dolne lampki aby je założyć najpierw musisz wyciąć otwory w miejscu jak ty to nazwałeś dołeczków .Lampki muszą wchodzić z delikatnym oporem co zapewni im stabilne umocowanie i też podpinasz zgodnie z wcześniejszym linkiem- Podświetlenie w przednich drzwiach
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/105958-all-b7-montaz-licht-pakietu-i-elektrycznych-podnosnikow-w-tylnych-drzwiach/- Demontaż listwy nad ESP
Ona jest na wcisk musisz ją podważyć i wyciągnąć uważając abyś sobie czegoś nie porysował- Nie działa tempomat
Sprawdz czujnik sprzegła i czujnik hamulca- VAG nie pokazuje błędu a ikona świeci
To jest kontrolka informująca o zużytych klockach hamulcowych- nie działa esp brak kontrolki
a po wcisnieciu przycisku esp kontolka pojawia sie na fisie-liczniku czy tez nie- światło mijania po wymianie żarówki problem
i jak rozwiazałeś ten problem- Prośba o odblokowanie pełnego fisu
a kiedy będziesz- Prośba o odblokowanie pełnego fisu
Zmieniłem zwykłą manetkę na taką z obsługą pełnego fisa.Nie mam vaga aby to zakodować i odblokować.Poszukuję kogoś ze skarżyska kto by mi pomógł dalej to ruszyć.- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześc.Mam na imię witek i jestem nowy choć zarejestrowany jakiś czas temu.Pozdrawiam wszystkich klubowiczów - Guma łącząca serwo z wężem podciśnienia