Treść opublikowana przez salamon
-
Kontrolka otwartych tylnich drzwi na FIS, zamek Ok.
Życzę w takim razie szerokości
-
Podmiana foteli na elektryczne - czy będzie działać?
Poprostu będzie ci wisiała nigdzie niepodłączona kostka,a w zasadzie dwie jedna do wpięcia w podłogę a druga mała do wpięcia w klamrę pasa
-
Podmiana foteli na elektryczne - czy będzie działać?
W zasadzie możesz zapytać czy te fotele posiadają również czujniki zajęcia fotela ,a co za tym idzie niezapiętych pasów
-
Podmiana foteli na elektryczne - czy będzie działać?
Tak nie do końca są P&P wszystko ,zależy od konfiguracji zadzwoń dopytaj
-
Podmiana foteli na elektryczne - czy będzie działać?
Prawdopodobnie będą miały też dodatkową kostkę pod czujnik niezapiętych pasów
-
Brak wskazania inspekcji olejowej
Jeśli chodzi o kabelki to tutaj masz ładnie wszystko opisane
-
Brak wskazania inspekcji olejowej
Tak jak kolega wyżej pisze musisz przejechać ok 500 km wtedy będzie pokazywało zamiast kresek będą liczby
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Do obecnego kodowania modułu komfortu musisz dodać +64 – aktywacja dodatkowych funkcji modułu komfortu (możliwość otwierania/zamykania szyb oraz szyberdachu przy pomocy zamka w drzwiach i pilota)
-
Kontrolka otwartych tylnich drzwi na FIS, zamek Ok.
- Kontrolka otwartych tylnich drzwi na FIS, zamek Ok.
Spisz sobie aktualne kodowanie i tak samo zakoduj nowy- Kontrolka otwartych tylnich drzwi na FIS, zamek Ok.
Tak jestem pewny plus jescze zyskujesz obsługę alarmu 8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu. 8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby) Więc jak sam widzisz AT nie jest dobrym zamiennikiem- Kontrolka otwartych tylnich drzwi na FIS, zamek Ok.
Ten będzie odpowiednim zamiennikiem dla ciebie http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-modul-komfortu-sterownik-8e0959433bd-i7130746188.html http://allegro.pl/modul-komfortu-audi-a4-b6-8e0959433bd-i7129782810.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-modul-komfortu-8e0959433bd-i7127121238.html- szyby same opuściły się
Dioda miga na pilocie w czasie naciśnięcia przycisku ,a więc wniosek sam się nasuwa jak sam piszesz że naciskałeś pilota w kieszeni i w pewnym momencie przycisk się zablokował i został w pozycji otwarcia a szyby otworzyły ci się bo tak to właśnie działa jeśli naciśniesz i przytrzymasz dłużej otwieranie to szyby idą w dół.Tak samo jest z domykaniem szyb jeśli naciśniesz i przytrzymasz na pilocie zamykanie to szyby idą do góry- szyby same opuściły się
A nie nacisnołeś i przytrzymałeś może dłużej przycisku otewierania auta- Auto nie odpala
Tak dla rozluznienia sytuacjii jeśli robi czy czy czy to nie ma szans żeby odpaliło jeśli by robił bry bry bry to by ci odpalił- brak kontrolki abs i błąd
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjE84n4obTYAhXOJVAKHcMpCvkQFggoMAA&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Ftopic%2F17326-b5-adp-b%C5%82%C4%85d-302-przekaznik-elektrozaworu-abs%2F&usg=AOvVaw3VGOrlW3nTa6WW0wRk-JnU- Problem ze światłami przeciwmgłowymi
A wcześniej było ok zapalały się- Problem z rozszyfrowaniem kodów
01561- Drzwi tylne lewe. Nie odbezpiecza. Nie zabezpiecza. Nie odryglowuje. 01562- Drzwi tylne prawe. Nie odryglowuje. Nie odbezpiecza. 00933- Silnik podnośnika szyby po stronie pasażera (V148). Brak lub nieprawidłowa ustawienia 01274- Silnik regulacyjny pokrywy ciśnienia spiętrzania V71. Zablokowany lub bez napięcia.- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Zle cie zrozumiałem to w takim razie zaczołbym od sprawdzenia vagiem błędów w MK- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Niedziała ci bo podświetlanie nóg to jest opcja a nie standart.Dorobienie sobie tego to nie tylko wymiana MK i kodowanie ale również zakup samych lampek zrobienie kawałka instalacji i podłączenie wszystkieko przez bezpieczniki,więc jak sam widzisz trzeba trochę czasu poświęcić- 16347 - Control Module - EEPROM Error
A partronic ci działa- Panel multimedialny - da się?
- Adaptacja FIS
Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś samo nic się nie zmieni, nową manetkę musisz zakodować- Adaptacja FIS
tak- Adaptacja FIS
W zasadzie sam sobie już odpowiedziałeś na to pytanie czyli Ty żle robisz.odblokowanie pełnego fisa wiąże się z wymianą modułu kierownicy oraz manetki od spryskiwaczy w której jest przycisk do przechodzenia między funkcjami inaczej niby jak chcesz sprawdzać sobie poszczególne funkcje - Kontrolka otwartych tylnich drzwi na FIS, zamek Ok.