Treść opublikowana przez jaccov6
-
Spoty Olsztyńskie
23lat i S5 tez mialem tyle lat i tez swoje S5 nazywalo sie Polonez z silnikiem Rovera :-X.......szybko traz mlode koty sie dorabiaja
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
namieszałeś mi teraz:kox:muszę sie dostać do drugiej sondy i z poziomu kanału jest to wręcz niewykonalne.Widać je ale żeby odkręcić to niema opcji bez jakiejś dodatkowej procedury.Chyba że pisałeś o manualu:wink:
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
wycieraczkę popraw:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
http://www.facebook.com/events/602107436484501/ ja lece jesli nie trafi mi sie egzamin na uczelni:wink:- Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
to z roboty na 30min zrobiła sie akcja na cały dzień...czekają mnie jeszcze jakieś niespodzianki- Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
pytanie do tych co wkrecali emulator.Jak dostac sie do tej sondy?Dzis na kanale podjelem taka probe lecz od dolu to ledwo co widac ta sonde nie mowie juz o probie wykrecenia.Prosze o jakies wskazowki(czy trzeba skrzynie opuscic u mnie jest automat?)- Chowana tablica rejestracyjna
Chowana tablica rejestracyjna - VW Golf IV - YouTube- Spoty Olsztyńskie
spot był tak expresowy że z fotkami krucho:decayed:- Spoty Olsztyńskie
chyba tez bylo srebne b5 NGI stali z jakas ekipą.Najlepsza frekwecje i tak miala milicja w pewnej chwili byly 3 radiowozy a na koniec myslalem ze jeszcze superB do nich dolaczy- Spoty Olsztyńskie
zgaszam obecność Rezerwować Pany termin na NOWY STAW- Spoty Olsztyńskie
tak sie stęskniłem za spotem że sam sie wybrałem:kox:w cerurze jest płyn letni do sprysk po 2,99zł/5l- Spoty Olsztyńskie
termin mi sie nie gryzie z uczelnia:palacz:- Spoty Olsztyńskie
dobre ludki? aż tak dzielicie sie na a4klub a4 kormoran???ze wspólnych zbiegowisk niema:wink: zaciski z EBC YellowStuff do starego GTI:naughty: lecimy!!!!!!!!!!!! dobra na dziś koniec picia bo juz cały internet przeczytałem:facepalm:- Spoty Olsztyńskie
hallo co za spanie??? gra ktoś może w tenisa ziemnego? Motoserce Olsztyn 20.04.2013 20 kwietnia 2013r odbędzie się w Olsztynie Akcja Motoserce. już nie wspominam ze bedzie spot vwgolf mazury dobrze by było sie podpiąć Tradycyjnie akcję w Olsztynie wspierają : Klub Audi Olsztyn czyli kto????????- Kłopoty z olejem
olej raczej nie jest do uciszania a do smarowania.olej masz w porzadku tylko trafna diagnoza i naprawa go uciszy- Myjnie na stacjach benzynowych
szybki test technik mycia:wink:- snieg na aucie
skrobaczka Murska godna polecenia.Stosuje juz kilka sezonow i zadnej krzywdy nie zrobila za to usuwanie lodu z szyby przypomina golenie"fusionem"- Spoty Olsztyńskie
a co tu pokazywać czarne z silnikiem od traktora na jedną ośkę- Spoty Olsztyńskie
akcyza może zabić no chyba ze rzeczoznawca dobrze wyceni:wink:- Spoty Olsztyńskie
szykować sie na 20 kwietnia z vwgolf organizują spota na otwarcie sezonu:wink: SPOTY & ZLOTY na Warmii i Mazurach !!! No to co 20 Kwietnia? tam gdzie w tamtym roku- parking UWM na Kortowie godzina, hymmm powiedzmy 15?- Spoty Olsztyńskie
czyli szału nie bylo:decayed:jesli chodzi o najblizszy wikiend to tez mnie nie bedzie- Spoty Olsztyńskie
ja mam spota rodzinnego:beer:- Spoty Olsztyńskie
znacie jakiegoś magika ktory wylaczy mi sondy za katalizatorem?- Spoty Olsztyńskie
za tydzien robimy:wink: - Spoty Olsztyńskie