Treść opublikowana przez jaccov6
-
AKCJA SERWISOWA AUDI
Ogolnie wszystkie sa poddane akcji serwisowej, chyba ze juz wczesniej to zrobil. Dzwonisz podajesz vin i powiedza czy podlegasz akcji czy nie. Ja 2 lata temu bylem wymienili mi 3szt i udalo sie wymienic jeszcze 3 ktore mialem w schowku oczywiscie ori.
-
MotoPiknik Dajtki 07.06.15
ja tu się podłączyłem jak rok temu. https://www.facebook.com/skundleni?fref=ts daj komentarz że jedziesz a resztę załatwisz na miejscu frekwencja w sumie 100% z deklarowanych osób z forum reszta u mnie na fejsie
-
MotoPiknik Dajtki 07.06.15
Czyścić swoje ulepy i widzimy sie na Dajtkach-lotnisko https://www.facebook.com/events/376891855850380/ Albo ogarniamy sektor lub dopisujemy sie do innej grupy żeby wjechac.
-
Spoty Olsztyńskie
autocomplex polecam Szarych Szeregów 5, tel.533 500 001 a jeśli chodzi o spoty to ..szkoda gadać
-
Spoty Olsztyńskie
może by coś skręcił w ten długi wikend
-
Spoty Olsztyńskie
żyją tu?
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
przestań szlochać masz ją na codzień
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
aż tak fajnie na pewno nie było. Z olsz ruszyłem o 8.30 i jak mnie grad dopadł jeszcze na terenie miasta to zwątpiłem.....i pojechałem do klienta i zarobiłem na nowe fanty B5 niebieska dostała jakiś dzbanek?
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
A z olsztyna cos ktos?
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
ja bym poleciał.....ale jak ma padać deszcz ze śniegiem to średnio wesoło.Myśle ze jutro już bedzie zapowiedz sobotniej pogody. Zawsze możemy się ustawić na Nowy Staw, tylko że ja mam wtedy zjazd
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
pogoda rozdaje karty
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
lepiej pogodę załatwiajcie bo zapowiada sie zimowo
-
Moja Be Szucha ;)
żółty halo jest bardziej do ozdoby niż oświetlania drogi
-
Spoty Olsztyńskie
Co dwa tygodnie mam wyjazd do Bydgoszczy na uczelnie. akurat w ten weekend wypada mi wyjazd. Na kolejne piszę sie
-
Spoty Olsztyńskie
Ja co dwa tygodnie mam wyjazd ale jesli chodzi o niedziele po 20ej to powinienem sie stawic na spocie.
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
u mnie 2 tyg,temu padła pompa bez sygnałów ostrzegawczych na środku skrzyżowania zanim przeszło na zasilanie lpg.Też brałem pod uwagę kupno zamienika który podałeś w linku z allegro lecz kilka wymiarów mi się nie zgadzało ( średnica i długość). Kupiłem używkę za 150zł (nowa od 900zł) i jak na razie daje rade.
-
Spoty Olsztyńskie
Na rusi to syf mogila jak na wysypisku.
-
Spoty Olsztyńskie
Pany brak czasu na obecna chwile by swojego dopracowac. Fotki nie ukazuja wlozonej pracy i efektu bo robione tel.Jeszcze nie doszedlem do takiego stanu zboczenia by lustrzana na statywie fotki robic w czasie polerki[emoji12]
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Przy zaplacie mozna podac jaki rozmiar kół maja wyslac?
-
Spoty Olsztyńskie
Ja [emoji13]
-
Spoty Olsztyńskie
Co zima i jej chlorkek doprowadzil moj lakier do destrukcji to masakra.Auto myte cala zime na bezdotyku a w piatek myjnia reczna. Blotnik juz po akcji reanimacji megsem Na foto jest masakra a jeszcze niewidac ze caly wygladal jak by go papierem wodnym przelecial. Co gosciowi jazde na myjni zrobilem to szok..ale przepraszam nie jego wina[emoji12]
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
oponę od kolarzówki naciągnełeś
-
Orneta - jest tu ktoś?
siemanko mamy kogoś z ornety tutaj? Bo mam coś do obejrzenia w tej pięknej miejscowośći
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Blache w kolor samochodu trzeba bylo machnąć.
-
Spoty Olsztyńskie
Zaleczeq dopiero %% spadly?