Treść opublikowana przez marcin j
-
[B6 ASN] nakladki na lusterka chromy doradźcie
Wiem, wiem , kiedyś zniknęły z ebay, długo nic nie było i ciężko było o nie . Ja jednak skłaniałbym się do chromu , bo sedan nie ma relingów i ten satyn nie ma do czego pasować, a w dodatku chcesz jeszcze chrom felgi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
UUU a ja się już napaliłem na zmiane letnich , ale oczywiście miałem sprawdzić dokladnie prognozy. :confused4:
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
1.6 i tak nie będzie sprinterem , street fighterem,więc będzie to wtedy spokojny, tani w eksploatacji dupowozek :)na forum jest kilku kolegów z autkami na gazie , zgadaj do kolegi spedyt , on ma 1.6 z LPG.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to masz taka folie aluminiowa jak w spozywczym sprzedaja? Produkt from "Jan Niezbędny" Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać :polew:
-
Wypoczynek w Bułgarii - gdzie najlepiej?
Ja byłem w 2006 samochodem w miejscowośći Sveti Vlaz ( Swięty Właz) , okolice Neseber, hotel Ivaiło , hotel rezerwowany z serwisu "Bliżej Słońca" .Z Krakowa ok 1900 km, drogą przez Rumunie (transylwanie). Ciężka droga i warunki, ale zapamiętam tą podróż do końca życia, świetna przygoda, piękne widoki, oczywiście jest też syf , ale to również warto zobaczyć i porównać do naszej Euro Polski. Nie wiem jak teraz jest z opłatami na granicy Rumuńsko -bułgarskiej , ale wtedy przezd kosztował łącznie ok 50 euro = opłaty za most+ dezynfekcja samochodu+ taxa klimatyczna + (viniety, to wcześniej trzeba kupić , bo autostrady w Rumuni było 60 km, Płd część Rumunii dojazd do Bukaresztu[stoilcy], a dziury jak na drodze do lasu, z czego połowa drogi to jedna nitka puszczona bo reszta w remoncie. W Bułgarii wtedy było bardzo tanio. Sniadanie dla jednej os ok 8zł, obiad dla 2 os+ 2* 50 ml rakiji+ 2 piwa ok 36zł, paliwo ok 3.50 zł ON. A i wrumuni uwaga na bezpańskie psy, wychudzone i wyglodzone. Są wszędzie na drogach , obok sklepów , na stacjach paliw. Miłego pobytu.Ogólnie zawsze na wakacjwe jeżdże autem, jak bede dziadkiem to będe latał samolotem, jak narazie strasznie się boje tego typu komunikacji. Pozdrawiam.
-
[B6 ASN] nakladki na lusterka chromy doradźcie
troche ciężko na nie trafić :confused4:
-
[B6 ASN] nakladki na lusterka chromy doradźcie
Ja kupowałem w tym sklepie obudowy lusterek w chromie firmy in-pro http://www.tuning1.com/katalog.php
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja do teraz sie śmieje A Pablo dałeś również czadu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to znacie???: Mlode malzenstwo u ginekologa dowiaduje sie, ze beda mieli dziecko. Mlody zonkos pyta: - Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciazy mozna czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze mozna bez obaw, normalnie po bozemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tylu bo bezpiecznie dla przyszlej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wylacznie na wilka. - A mozna wiedziec panie doktorze jak to jest na wilka? - Lezysz pan kolo nory i wyjesz!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajne te emotki :>
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
W innych butach chodzi jak na ten czas, .....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakieś ciśnienie wyczuwam
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Już namawiałem cubra na to. Na zdjęciach :th: , a w realu jescze bardziej :th: :th:
-
jak wyjąć Navi Plus z deski ?
Są potrzebne specjalne 4 blaszki cieniutkie bardzo z jednym ściętym bokiem i delikatna wcinką.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema brylant
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
Też taką opinie słyszałem, ale chętnie zobaczyłbym test, a może zachowuje się lepiej nie na śniegu a na suchym, ale co się będzie działo na mokrym i niska temperatura.??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege z moich okolic, zapraszam do forumowania.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mimo , że to nie poranek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, grattki
-
[B6 AWX] Problem ze wspomaganiem ? - Strasznie skrzeczy przy skrecaniu
Radze jechać do dobrego mechaniora, może pompa od wspomagania odmawia już posluszeństwa.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam