Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Wiem, wiem , kiedyś zniknęły z ebay, długo nic nie było i ciężko było o nie . Ja jednak skłaniałbym się do chromu , bo sedan nie ma relingów i ten satyn nie ma do czego pasować, a w dodatku chcesz jeszcze chrom felgi.
  2. UUU a ja się już napaliłem na zmiane letnich , ale oczywiście miałem sprawdzić dokladnie prognozy. :confused4:
  3. 1.6 i tak nie będzie sprinterem , street fighterem,więc będzie to wtedy spokojny, tani w eksploatacji dupowozek :)na forum jest kilku kolegów z autkami na gazie , zgadaj do kolegi spedyt , on ma 1.6 z LPG.
  4. A to masz taka folie aluminiowa jak w spozywczym sprzedaja? Produkt from "Jan Niezbędny" Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać :polew:
  5. Ja byłem w 2006 samochodem w miejscowośći Sveti Vlaz ( Swięty Właz) , okolice Neseber, hotel Ivaiło , hotel rezerwowany z serwisu "Bliżej Słońca" .Z Krakowa ok 1900 km, drogą przez Rumunie (transylwanie). Ciężka droga i warunki, ale zapamiętam tą podróż do końca życia, świetna przygoda, piękne widoki, oczywiście jest też syf , ale to również warto zobaczyć i porównać do naszej Euro Polski. Nie wiem jak teraz jest z opłatami na granicy Rumuńsko -bułgarskiej , ale wtedy przezd kosztował łącznie ok 50 euro = opłaty za most+ dezynfekcja samochodu+ taxa klimatyczna + (viniety, to wcześniej trzeba kupić , bo autostrady w Rumuni było 60 km, Płd część Rumunii dojazd do Bukaresztu[stoilcy], a dziury jak na drodze do lasu, z czego połowa drogi to jedna nitka puszczona bo reszta w remoncie. W Bułgarii wtedy było bardzo tanio. Sniadanie dla jednej os ok 8zł, obiad dla 2 os+ 2* 50 ml rakiji+ 2 piwa ok 36zł, paliwo ok 3.50 zł ON. A i wrumuni uwaga na bezpańskie psy, wychudzone i wyglodzone. Są wszędzie na drogach , obok sklepów , na stacjach paliw. Miłego pobytu.Ogólnie zawsze na wakacjwe jeżdże autem, jak bede dziadkiem to będe latał samolotem, jak narazie strasznie się boje tego typu komunikacji. Pozdrawiam.
  6. troche ciężko na nie trafić :confused4:
  7. Ja kupowałem w tym sklepie obudowy lusterek w chromie firmy in-pro http://www.tuning1.com/katalog.php
  8. Ja do teraz sie śmieje A Pablo dałeś również czadu
  9. A to znacie???: Mlode malzenstwo u ginekologa dowiaduje sie, ze beda mieli dziecko. Mlody zonkos pyta: - Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciazy mozna czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze mozna bez obaw, normalnie po bozemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tylu bo bezpiecznie dla przyszlej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wylacznie na wilka. - A mozna wiedziec panie doktorze jak to jest na wilka? - Lezysz pan kolo nory i wyjesz!
  10. W innych butach chodzi jak na ten czas, .....
  11. Jakieś ciśnienie wyczuwam
  12. Już namawiałem cubra na to. Na zdjęciach :th: , a w realu jescze bardziej :th: :th:
  13. Są potrzebne specjalne 4 blaszki cieniutkie bardzo z jednym ściętym bokiem i delikatna wcinką.
  14. Witam na forum
  15. Siema brylant
  16. Też taką opinie słyszałem, ale chętnie zobaczyłbym test, a może zachowuje się lepiej nie na śniegu a na suchym, ale co się będzie działo na mokrym i niska temperatura.??
  17. Witam kolege z moich okolic, zapraszam do forumowania.
  18. Mimo , że to nie poranek
  19. Witam, grattki
  20. Radze jechać do dobrego mechaniora, może pompa od wspomagania odmawia już posluszeństwa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.