Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. łooooo widze kropki :gwizdanie:
  2. nie zawsze dałem rade być
  3. siemian jeszcze do modów xenon by sie przydał , :kox:jak już s line przód planujesz
  4. ja mam dziś jedną, a jutro mam 2 i to cholera nie koniec, a trzeba bylo iść w czerwcu
  5. hehe widziałem czasem wariocie , dobra spadam na ine forum może do końca tygodnia dowiem sie jakie opny będą dla mnie najlepsze :gwizdanie: aaaa kiedys wpadne vitką na spota w GK mam kolegę który się zajmuje 4X4 firma Raffik mogę Cie zapoznać ma jakąś strone internetową??
  6. hehe widziałem czasem wariocie , dobra spadam na ine forum może do końca tygodnia dowiem sie jakie opny będą dla mnie najlepsze :gwizdanie: aaaa kiedys wpadne vitką na spota w GK
  7. Siemian jak ty jeździsz , k... wa , że hamulce ci sie przegrzewały? tak BTW szukam opon terenowych do suzuki vitara, zapisalem sie na forum suzi off road itp... , ale tak niedoskonałego forum dawno nie widzialem, 5 godz. szukam , żeby dobrać do swojej zabawki gumy i jest masakra. Nasze forum jest
  8. Witam , no i od wczoraj stoi u mnie zabawka w teren vitarka 1.6 100 KM, zaczynam przeróbkę na błoto :>
  9. ostatecznie moja off roadowa zabawka ma być taka [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 23:15_________________________________________________baza , suzzi vitara + modyfikacje i będzie
  10. jutro niestety nie , jade na śląsk oglądać autko, jestem na kupnie potwora do lasu , takie moje zboczenie.
  11. slimaq pl jutro spot w całkowicie innym miejscu, gościnnie w http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_kazimierza_wielka_i_okolice-t94526.0.html
  12. dajecie w palnik [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:25 Ponawiam , czy zna ktoś jakiś warsztat w kraku ,bądź okolicach , który robi przekładke anglików???
  13. marcin j odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    musisz kupić te modne przezroczyste drzwi , które montują w nowych BMW, wtedy paski od dresu , widać jak na dłoni. Ps . zakładaj nowe fele i bedzie kox
  14. no to ładnie , ładnie , a hamulce , hmm widziałem foto , cudo
  15. po co , żebym widział w lusterku jak sie ślizgasz :>[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:06_________________________________________________a tak btw, podobno masz ok 200 , co pomodziłeś????
  16. siemian , przecież ty nawe t xenonoa nie masz
  17. piękna , jak zawsze s4 b5 , a ten kolorek
  18. www.usuwaniewgniecen.pl cuber tam robił i chwali , poszukaj u siebie podobnej firmy [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 19:57_________________________________________________ehh sorki , teraz zauważyłem post wrclaguna
  19. Aha, panowie , jest w kraku jakiś zakład , który robi przekładkę anglika ????[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 19:53_________________________________________________ Te co pokazal to by chcial Tukan , wiem , że te by chciał co pokazał, dlatego pytałem czy bedzie zmieniał swoje 16 , które nie wiem jak wyglądają.
  20. sokol fele piękne , a przyznam , że autko również robi robote. Chcesz inne fele rozumiem ,będziesz zmieniał?? Jeżeli tak , to na jakie?? I zepsułem sznurek Pana z kapeluszem ( )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.