Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łooooo widze kropki :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie zawsze dałem rade być
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian jeszcze do modów xenon by sie przydał , :kox:jak już s line przód planujesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam dziś jedną, a jutro mam 2 i to cholera nie koniec, a trzeba bylo iść w czerwcu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w ten piekny dzień.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe widziałem czasem wariocie , dobra spadam na ine forum może do końca tygodnia dowiem sie jakie opny będą dla mnie najlepsze :gwizdanie: aaaa kiedys wpadne vitką na spota w GK mam kolegę który się zajmuje 4X4 firma Raffik mogę Cie zapoznać ma jakąś strone internetową??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe widziałem czasem wariocie , dobra spadam na ine forum może do końca tygodnia dowiem sie jakie opny będą dla mnie najlepsze :gwizdanie: aaaa kiedys wpadne vitką na spota w GK
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian jak ty jeździsz , k... wa , że hamulce ci sie przegrzewały? tak BTW szukam opon terenowych do suzuki vitara, zapisalem sie na forum suzi off road itp... , ale tak niedoskonałego forum dawno nie widzialem, 5 godz. szukam , żeby dobrać do swojej zabawki gumy i jest masakra. Nasze forum jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam , no i od wczoraj stoi u mnie zabawka w teren vitarka 1.6 100 KM, zaczynam przeróbkę na błoto :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostatecznie moja off roadowa zabawka ma być taka [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 23:15_________________________________________________baza , suzzi vitara + modyfikacje i będzie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro niestety nie , jade na śląsk oglądać autko, jestem na kupnie potwora do lasu , takie moje zboczenie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
slimaq pl jutro spot w całkowicie innym miejscu, gościnnie w http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_kazimierza_wielka_i_okolice-t94526.0.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema ściema itepe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dajecie w palnik [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:25 Ponawiam , czy zna ktoś jakiś warsztat w kraku ,bądź okolicach , który robi przekładke anglików???- BMW 320d e91
musisz kupić te modne przezroczyste drzwi , które montują w nowych BMW, wtedy paski od dresu , widać jak na dłoni. Ps . zakładaj nowe fele i bedzie kox- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to ładnie , ładnie , a hamulce , hmm widziałem foto , cudo- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
po co , żebym widział w lusterku jak sie ślizgasz :>[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:06_________________________________________________a tak btw, podobno masz ok 200 , co pomodziłeś????- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemian , przecież ty nawe t xenonoa nie masz- [ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
piękna , jak zawsze s4 b5 , a ten kolorek- [ALL] Wgniotek na błotniku.
www.usuwaniewgniecen.pl cuber tam robił i chwali , poszukaj u siebie podobnej firmy [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 19:57_________________________________________________ehh sorki , teraz zauważyłem post wrclaguna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aha, panowie , jest w kraku jakiś zakład , który robi przekładkę anglika ????[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 19:53_________________________________________________ Te co pokazal to by chcial Tukan , wiem , że te by chciał co pokazał, dlatego pytałem czy bedzie zmieniał swoje 16 , które nie wiem jak wyglądają.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokol fele piękne , a przyznam , że autko również robi robote. Chcesz inne fele rozumiem ,będziesz zmieniał?? Jeżeli tak , to na jakie?? I zepsułem sznurek Pana z kapeluszem ( ) - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!