Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shin

  1. Witam. Mam problem z pasem bezpieczeństwa tylnej kanapy (przeznaczonego dla pasażera siedzącego w środku, kanapa dzielona). Jest on bowiem naciągnięty do tego stopnia, że wżyna mi się w fotel i mi go odkształca (mam skórzana tapicerkę). Widać, że było przy nim coś kombinowane bo plastiki w miejscu w którym wchodzi do fotela są połamane. Na jezdnym z poniższych zdjęć starałem się odchylić pas najwięcej jak to tylko możliwe aby pokazać jak bardzo jest naciągnięty. Auto już takie kupiłem i przy zakupie nie zauważyłem tego Jest jakiś sposób aby rozebrać kanapę i się do niego dostać? Zdjęcia poglądowe: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  2. Ja u siebie mam ten sam problem, nie mam tylko problemów z ruszaniem. Trzęsie mi tylko autem gdy stoje na światłach. Podejrzewam, że to poduszki i chciałbym się dowiedzieć czy takie będą pasowały do mojego silnika (AFN 110 KM) i czy ogólnie są polecane? PODUSZKA SILNIKA LEMFORDER AUDI A4 A6 VW PASSAT Niby jest mój silnik na liście pasujących ale wolę się upewnić bo gdy dzwoniłem do jednego ze sklepu z częściami to powiedzieli mi że do mojego silnika mają kilka rodzai
  3. Witam. Ostatnimi czasy miałem problem z odpływem wody z klimatyzacji. Przy dłuższym działaniu wlewała mi się do wnętrza od strony pasażera. Przedmuchałem odpływ od wnętrza (przy okrągłej gąbce w okolicach nóg pasażera) i sprawę załatwiłem. Wczoraj jednak wszedłem do kanału aby sprawdzić jak wygląda odpływ od spodu. Zauważyłem, że woda wylatuje mi szczelinami z jakiegoś przegubu (na zdjęciu zaznaczone strzałkami). Moje pytanie brzmi czy to normalne? Jeżeli nie to którędy powinna ona odpływać? Zdjęcie: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9f2d3e91e85f5.jpg P.S. zdjęcie robiłem na szybko telefonem więc musicie mi wybaczyć jakość
  4. Ja się właśnie zastanawiam czy by sobie takich nie zamontować zamiast halogenów ŚWIATŁA DZIENNE OKRĄGŁE 4xLED AUTOMAT Gwar E4 RL00 (2412388044) - motoAllegro
  5. A co gdy nie będę miał halogenów? Niebiescy się nie przyczepią?
  6. A jeżeli ich z przodu nie będę miał? Mogą mi nie podpić przeglądu albo policja może mi robić nieprzyjemności z tego powodu? I druga rzecz czy jeżeli chciałbym je zamontować to czy będą pasować do zderzaka przedliftowego? Chodzi mi o kratki boczne i oprawy halogenowe + same halogeny
  7. Przyznam się, że trochę boję się cięcia bo jako informatyk z wykształcenia mam małe doświadczenie z robieniem tego typu rzeczy Ale z drugiej strony do odważnych świat należy A tak przy okazji to co to za lampy zespolone, które nie wymagają cięcia? Bo szukam i znaleźć nie mogę (chyba, że źle szukam)
  8. A na czym się te poliftowe lampy trzymają? Tylko na tych dwóch torxach u góry? I czy wycinając muszę stosować się do jakiś wymiarów czy wyciąć tak plus minus według instrukcji bo lampy i tak zasłonią miejsce wycięcia? A co powiecie na temat takich lamp? LAMPY PRZEDNIE-AUDI A4(B5)94-98 SOCZEWKA FK DEPO (2424684264) - motoAllegro Domyślam się, że ciąć nie trzeba ale czy wtyki będą pasować czy musiałbym przerabiać?
  9. nic nie wykrywa, pewnie poprzedni właściciel wyciągnął cały sprzęt i zostawił tylko mikrofon bo mu się nie chciało wnętrza rozbierać
  10. Witam. Takie coś mam na przednim lewym słupku, przyklejone na rzepie. IMG_0009.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Było to już założone gdy kupiłem auto. Mógłby mi ktoś więcej coś na ten temat powiedzieć? Wydaje mi się, że to do zestawu głośnomówiącego ale nigdzie nie widzę żadnej instalacji, kabla ani urządzenia obsługującego a nie chce póki co rozbierać wnętrza.
  11. Pozwolę sobie odkopać trochę temat bo nie chcę zakładać nowego. Zastanawiam się jak połączyć się z telefonem aby używać tego programu nie mając złącza obd 2 z wbudowanym bluetooth a jedynie zwykły kabel usb (np. Viaken). Wpadłem na pomysł aby zastosować adapter usb żeńsko-żeński i z jednej strony wpiąć kabel obd 2 a z drugiej adapter bluetooth: Problem polega na tym, że nie wiem czy takie coś będzie w ogóle wysyłało jakieś informacje i czy uda się połączyć z telefonem. Chciałem coś takiego przetestować ale pomyślałem, że najpierw zasięgnę wiedzy teoretycznej lub praktycznej w przypadku gdyby ktoś się już w takie coś bawił
  12. Podepnę się pod temat. Czy aby w B5 98 r. wykręcić lampę muszę najpierw wyjąć kierunkowskaz? Pytam bo również myślałem o wymianie kloszy ale najpierw spróbuję je wyczyścić. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Podepnę się pod temat. Czy aby w B5 98 r. wykręcić lampę muszę najpierw wyjąć kierunkowskaz? Pytam bo również myślałem o wymianie kloszy ale najpierw spróbuję je wyczyścić.
  13. Witam serdecznie. Od kilku dni jestem w posiadaniu Audi A4 B5 Avant, rocznik 1998, 1.9 tdi 110 km, manual. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.