Treść opublikowana przez PrzemoVKP
-
Siłownia
To dopiero wyzwanie... Ja bez śniadania nie jestem w stanie dojechać samochodem do pracy bo mi słabo się robi, a co dopiero biegać... Żart oczywiście - do wszystkiego pewnie można się przyzwyczaić
-
Siłownia
to przeciez wcale nie duzo Ja wiem czy nie dużo skoro zależy mu na wytrzymałości i kondycji? Ja ważę w tym momencie 85kg przy 180 wzrostu i też spalam tłuszcz, a kolega jest 10 cm niższy...
-
Siłownia
Daj znać ile udało się zgubić KG. Ja też muszę - ale czas mam do 14 września więc nie powinienem mieć problemów
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
Czytałem w innych tematach, że klimatyzacja wyłącza się przy temperaturze poniżej 5st, a uruchamia się dodatkowa nagrzewnica (oczywiście przy włączonym klimatroniku) - tyle, że to dotyczyło deasli. A jak jest w przypadku benzyny? Od kilku dni śmigam na wyłączonym ECON i nie zauważyłem żeby szybciej się nagrzewał - dalej jest słabo...
-
Siłownia
Widziałem po osobach na siłowni jak atakowali bieżnie w takich kombinezonach to efekt był naprawdę niezły - a kilku ważyło grubo ponad 100 kg. Po treningu wychodzili jak mokre ręczniki
-
Siłownia
No to proponuje ciągły ruch tj. basen i bieganie... Pomyśl o kombinezonie termicznym (taki worek foliowy) - wiem, że wydolność zdecydowanie się poprawia i mega się pocisz... Najgorsze jest to, że przed nami święta i zastawione stoły po brzegi - to na pewno nie pomoże
-
Siłownia
Po pierwsze dieta. Musisz wyliczyć dzienne zapotrzebowanie kalorii i je zredukować tzn. przyjmować mniej kalorii niż Twoje zapotrzebowanie. Polecam strony SDF i kulturystyka.pl. Nie zawsze jeść mniej oznacza lepiej... Musisz jeść ok. 5 posiłków dziennie ale odpowiednio dobranych. Napisz coś więcej tzn. z jakiej wagi musisz te 8kg zgubić, jaki mniej więcej masz % tłuszczu do masy ciała. Do czego Ci to potrzebne? Przede wszystkim wszelkiego rodzaju areoby. Basen 3 razy w tygodniu. Na bieganie jest trochę zimno, nie wypocisz się odpowiednio, ale kondycje poprawisz...
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Witaj, u Ciebie termostat był walnięty mimo tego iż jak złapał 90st to już było wszystko ok, tyle że bardzo długo się nagrzewał? U mnie po przejechaniu 10 km do pracy nie złapie 90st. Długo się nagrzewa, przez co zauważyłem większe spalanie. W lecie 90st. łapał błyskawicznie. Dodam, iż po złapaniu u mnie tych 90st wszystko jest ok. Ogrzewanie działa normalnie...
-
Wędkarstwo
Witam, jest ktoś z okolic Garwolina? Potrzebuje informację na temat jednego zbiornika w tamtym rejonie... Trzeba planować już 2013 rok
-
Siłownia
Poniedziałek: brzuszki na ławce rzymskiej (z głową w dół) i na płasko z nogami pod drabinkami. Środa: skłony boczne na atlasie (takie coś co na odcinek lędźwiowy pleców), skłony boczne stojąc ze sztangielkami Piątek: unoszenie nóg do góry ugiętych, wyprostowanych (na takim czymś co można triceps robić) i to samo na leżąco Do tego basen 2-3 razy w tygodniu z intensywnym pływaniem i sauną i jakoś spada mi tłuszcz... Nie wiem czy takie ćwiczenie brzucha jest profesjonalne, bo niektórzy na brzuch przeznaczają cały trening raz w tygodniu, ale przy treningach 3 razy w tyg. raczej nie ma na to szans - na mnie to dobrze działa. Sory za brak nazw poszczególnych urządzeń - ale ich nie znam
-
Siłownia
A6W to bardzo dobre ćwiczenie. Zgadzam się w 100% z Tobą Mitshi, że mięśnie brzucha także potrzebują regeneracji i rosną w trakcie odpoczynku. Ale A6W nie ma na celu rozbudowy mięśni brzucha, a urzeźbieniu i wzmocnieniu. Ja brzuch ćwiczę 3 razy w tygodniu: Poniedziałek górne partie brzucha, środa boczne partie, piątek dolne partie. Do tego 2 razy w dni nietreningowe basen. I muszę przyznać, że jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej widzę efekty.
-
Siłownia
Panowie... Ale chyba nie śmiejecie się ze mnie?? Nowy jestem
-
Siłownia
To ja bym jeszcze się nie zabierał na nitro... Szkoda wątroby od tej chemii
-
Siłownia
A że tak spytam... jaki staż na siłowni? ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Powinno się co 1,5 - 2 miesiące aby się mięśnie nie przyzwyczaiły do tych samych skurczów...
-
Siłownia
Witaj - swego czasu skonsumowałem 3 puchy (tylko jeden cykl pełny). Pompa na treningu była, siła wzrosła (wówczas pamiętam że na cyklu zaczynałem z klatką 70kg na serię, a po miesiącu przy lepszym dniu machałem 80kg x12. Po treningu mięśnie się w miarę utrzymują. Smaki dobre, rozpuszczalność w wodzie też... Masa skoczyła sporo. Jednak po zakończeniu cyklu mega spadek (zostało może z 15% tego co było w najlepszym czasie cyklu). Wg. mnie fajne na czerwiec, aby w wakacje wyglądać lepiej... Chyba lepiej dieta, dobry trening. I sprawdź tą cene - ja płaciłem chyba 65zł za puszkę 550g.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Chyba z Piasecznem nam nic nie wypali... Pozostaje opcja zebrania się w grupę i podłączenie do spotów warszawskich
-
Olej i kontrolak OilDruck
Nooo, szkoda że go wcześniej nie widziałem
-
Olej i kontrolak OilDruck
No to ładnie... Przeczekam do następnej wymiany i pomyślę nad syntetykiem - o ile nie jest za późno. Podobno nie wskazane jest przechodzić z półsyntetyka na pełen... Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przy takiej zmianie?
-
Olej i kontrolak OilDruck
Witam, przeczytałem wątek i się trochę zmartwiłem... Ja mam u siebie olej Mobil1 10W40 Super 2000. Taki był wlany jak kupiłem auto w kwietniu (były wpisy w książce serwisowej) więc przy wymianie rozrządu i przeglądzie zalałem takim samym. Rozumiem, że nie jest to odpowiedni olej do tego silnika? Dodam, że poza tym że bierze trochę oleju to silnik pracuje idealnie. Następna wymiana za ok. 6tyś - czy lepiej zmienić na syntetyk?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Witam, przejrzałem wątek i widzę że w Piasecznie raczej nic się nie dzieje - a szkoda. Jak byłem posiadaczem vectry to tam na spotach pojawiało się kilkadziesiąt samochodów... Zasadą był zawsze pierwszy czwartek miesiąca. Jestem w sumie nowy, ale mogli byśmy coś zacząć organizować...
-
Czy te felgi pasuja??
SUPER!!! Dzięki wielkie za odpowiedź. Jutro w takim razie jadę po to kółko... Pozdrawiam
-
Czy te felgi pasuja??
Witam, mam problem, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie - a szukam już od wczoraj... Muszę szybko kupić koło zapasowe - w moim avancie b6 w miejsce koła mam nową dojazdówkę 19'' i sądzę że jest trochę za wielka... Znalazłem na allegro takie coś => Felga, felgi stalowe 15" 5x112 Passat B5 1.8 (2443543388) - motoAllegro Czy nadaje się jako koło zapasowe? Rozstaw śrub jest taki sam, ale nie wiem jak z grubością otworów itp. Jestem w podbramkowej sytuacji, bo zaraz wyruszam w trasę 3000 km i nie mam koła zapasowego
-
[ALL B5] Chromowana ramka automatu
Witam... Przepraszam że odgrzewam tak stary temat, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Także mam porysowaną tą pokrywkę od automatu tyle że w B6 i zastanawiam się nad jej pomalowaniem - nowa w aso to koszt ok. 800zł. Czy ktoś próbował coś robić w tej kwestii? Na allegro też raczej nie występuje. edit: znalazłem na allegro chromowaną okleinę. Może tym spróbować? p.s. nikomu się ta pokrywka nie porysowała? Na wszystko są patenty a na to nie widzę
-
Garwolin i okolice spot........
To kiedy ten spocik? Coś mi prztyka podczas ruszania (na bank do wymiany przegub) ale nie wiem czy to on...chciał bym wykluczyć skrzynię - i potrzebuje fachowej oceny kogoś zorientowanego. Ja puki co w temacie audi jestem totalnie zielony
-
Garwolin i okolice spot........
Witam Wszystkich... jak byście organizowali jakiś spocik w Garwolinie to jestem chętny... Od czwartku jestem posiadaczem A4 i jak narazie mam więcej stresu niż radości z jazdy Będę obserwował wątek na bieżąco