Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PrzemoVKP

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PrzemoVKP

  1. Witaj, najprawdopodobniej problem leży w sterowniku ABS - sprawdź pod Vagiem czy jest komunikacja. Jeśli jej nie będzie to na 100% sterownik. Trzeba poprawić w nim jakieś zimne luty. Ja miałem ten problem w zeszłym roku - oddałem do dobrego elektryka w Piasecznie k. Warszawy. Koszt 550zł, gwarancja 2 lata na naprawiony sterownik. Od zeszłego roku problem się już nie pojawił. U mnie podczas jazdy pojawiał się ten czerwony symbol z brake poczym zapalały się 2 żółte kontrolki od ABS i poślizgów. Nie było reguły kiedy się zapaliło - czasem po przejechaniu 100km, czasem po 300 m.
  2. No widzisz - ja dlatego też zmieniam folię - u mnie jest właśnie jak w grobowcu, a pokazywał mi w swoim Mini najciemniejszą folię, to od wewnątrz praktycznie niczym się nie różniło od zwykłych szyb Fajnie że jesteś zadowolony - dobra firma
  3. Odświeżę troszkę - dlaczego nie polecacie tych z laminatu? Czy z wyglądu różnią się od ori? Co do jakości to na bank nie ma porównania ale cena też się mocno różni na korzyść laminatu. Pytam - bo też byłem zdecydowany na takie (do momentu przeczytania tego tematu)
  4. Witaj, tak się składa że znam właściciela i wiem że robotę robią naprawdę dobrą. Sam będę u nich przyciemniał szyby i oklejał wnętrze (mam jeszcze przyciemnione w Szwajcarii i jest do d*py). Więc z czystym sumieniem mogę polecić - ale tak jak mówię na swoim aucie jeszcze nie mam, chociaż widziałem kilka samochodów od nich i było bardzo dobrze.
  5. Trasa jest dobra - wg. mnie najgorszy odcinek to w Czechach od granicy z PL - autostrada z płyt betonowych - wrażenie jest jak byś złapał gumę, nic przyjemnego. Dalej Austria, Słowenia, Chorwacja już było wszystko ok. Pozdrów CRO ode mnie... W tym roku mi się nie uda, ale w następnym jadę na 100%
  6. PrzemoVKP odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    U mnie były identyczne objawy (może autem nie bujało) - wymieniona jedna cewka tej zimy na akcji serwisowej w ASO Audi w Powsinie. Od tamtej pory wszystko jest ok, tak więc u mnie była walnięta cewka.
  7. Witaj, czy mógłbyś wycenić mi taki zestaw? (na początku lipca robię wymianę oliwy) - bańka motula (najlepiej 5l - aby było na dolewki) 5W40 8100 x-cess - jakaś płukanka (obecnie mam zalany 10W40 mobila) - filtr oleju - filtr powietrza - przesyłka kurierska (Warszawa) Z góry dziękuje za fatygę i pozdrawiam
  8. Witam, z tym braniem oleju (bynajmniej u mnie) jest tak, że jak jeżdżę spokojnie to oleju nie ubywa. Jak wykręcę średnie spalanie na trasie 12l - czyli w kość dostaje to dolewki są konieczne (turbo nie świszczy, auto nic nie kopci). Dodam że latam na nieszczęsnym 10W40 mobila - zmieniam teraz na motula 5W40 i zobaczymy co się będzie działo... p.s. jak ta strona naszego forumowicza się nazywała - chciałbym zamówić, a nie chcę mi się grzebać - już znalazłem - nie aktualne...
  9. Wczoraj po godz. 17 w Piasecznie (zakupy w biedronce) zaparkowany czarny b6 avant z klubowymi ramkami - Tutejszy na WPI... Pzdr dla użytkownika...
  10. PrzemoVKP odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Ok - dzięki Panowie... Wymienię zatem przy okazji wymiany oleju jak będę miał dostęp do kanału. Tylko jeszcze jedna kwestia. To z iloma wężykami mam ten filtr kupić? Z 3 czy 4? Napęd na jedną ośkę...
  11. PrzemoVKP odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Witam, wymiana we własnym zakresie bez podnoszenia auta jest możliwa? Jeśli tak to czy jest to bardzo skomplikowane?
  12. Witam, na początku kwietnia robię wymianę oleju... Do mojego auta ląduje 8100 X-cess 5W-40 5L. Mam tylko pytanie bo będę robił płukankę (przejście z Mobil 1 2000 10W40 ). Którą wybrać? Millers => ENGINE FLUSH Motul => Engine Clean
  13. Witam, przepraszam że odkopuje... Gdzie znajdują się lampki podświetlenia nóg? Ma ktoś może zaznaczone na jakieś fotce?
  14. U mnie priorytetem był: 1. Silnik musiał być 1.8 T 163km 2. Skrzynia automat 3. W miarę realny przebieg, stan techniczny + historia 3. Możliwe jak najwyższe wyposażenie tj. skóra, navi, 4 el. szyby itp. 4. Kolor czarny ew. srebrny 5. Cena Powyższe kryteria sprawiły że szukałem auta z pół roku, w między czasie zmieniały się już plany na signum i lagune (ale to dlatego że nie było w a4 w czym wybierać). W efekcie znalazłem srebrnego avanta z silnikiem i skrzynią jaki chciałem, niestety wyposażenie mocno odbiega od moich oczekiwać ale stan techniczny, cena i już moja niechęć do dalszych poszukiwań sprawiły że ją wziąłem.
  15. PrzemoVKP odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    ok - jutro weekend to troszkę pogrzebie
  16. PrzemoVKP odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    A gdzie on się znajduje? To bym sprawdził w jakim mój jest stanie...
  17. PrzemoVKP odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    A filter paliwa wymieniałeś kiedyś??? Ja nie wymieniałem - więc nie mam pojęcia kiedy mógł być wymieniony...
  18. PrzemoVKP odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Witam, podczepię się pod temat... Kiedy przekręcę zapłon to słychać głośne wycie (przez ok. sekunde) z okolic zbiornika - pewnie to pompa. To chyba nie jest normalne zachowanie? Coś tam się mogło przypchać? Jeśli tak, to którędy się do niej dobrać?
  19. Będę oklejał wnętrze folią (popielniczkę, dekory na) ... Podobno folią chrom się nie da okleić tej obudowy bo jest sztywna i się nie zawinie w te kółeczka Zobaczę czy uda się zdemontować... Jeśli tak to polerka i ew. pomalowanie... Ale aż dziwne że nikt takiego zabiegu nie wykonywał :/
  20. Podepnę się pod temat - tym bardziej że Bart-S jest online - może pomoże . Z góry przepraszam że nie konkretnie na temat gałki ale... szukam, szukam, szukam i nic (jeden post z 2010 roku bez konkretnej odpowiedzi). Mam mocno porysowaną tą obudowę chromowaną skrzyni i nie mam zielonego pojęcia co z nią zrobić. Na allegro są tylko w zestawie z całym wybierakiem od 200zł - a i tak są porysowane. Czy ktoś może przerabiał ten temat? Można to jakoś okleić albo pomalować?
  21. Witam, a czy w przypadku, gdy samochód bardzo wolno się nagrzewa (90st. łapie dopiero po ok. 12 km w cyklu miejskim przy obecnych temp) to też termostat? Dodam, że gdy uzyska 90st. to już tak trzyma. Zastanawiam się nad wymianą ale nie mam pojęcia czy to na bank termostat
  22. No i powracam z tematem wymiany samych gumek w oryginalnych piórach... Robota zajęła mi ok. 30 min. Efekt bardziej niż zadowalający. Wycieraczki zbierają tak jak powinny - zobaczymy jak długo Banan - dzięki VKP to już jednak historia - został sam login...
  23. Ja kupiłem dziś pióra w Auchan po 6,99 sztuka i przełożę gumy... Dam znać jaki będzie efekt i czy to się nadaje w ogóle...
  24. Ja już chyba wiem dlaczego... U mnie są jakieś posrane mocowania, do których pasują 2 rodzaje wycieraczek: 1. valeo vm 211 2. Bosch TWIN 909 Piórka wycieraczek od 130zł... Ja dziś kupię w jakieś zwykłe piórka i zamienie same gumki - zobaczymy jaki będzie rezultat...
  25. Kurcze... tu będzie problem bo nie mam Vag-a i nawet nie mam pojęcia kto w okolicy może mieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.