Treść opublikowana przez serfin
-
Laptop do 2,5k
łąp tu kolo świetnie zmodyfikował model lapka jaki mam ja. siedzi najmocniejsza grafika z firmy AMD jaka montuja chyba teraz w lapkach. gdybym nie mial swojego i mial wolne 2000zl to zalicytowałbym go bo jest wart Notebook MSI GX740 (3779031984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
Spox, a ja mam wolne wiec sie przy piwku zasiedzialem. Jeszcze 3h dasz rade 3m sie ja spadam. Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Niektorzy nie moga zasnac albo wlasnie sa w pracy i nudza sie Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
Laptop do 2,5k
tez wlasnie swojego MSI GX740 kupowałem w X-KOM.pl, dobra duza siec i ceny przyzwoite
-
Laptop do 2,5k
Kupilem 2,5 roku temu za 3200zl, lapka MSI GX740 do gier proc intela i5 4gb ddr3 ramu, oraz grafa amd radeon 5870 1gb ddr5. Lapek nadal jest bardzo silny i nie mam problemu z nowymi grami. Polecam bo uzywane nie sa drogie a sa naprawde mocne. Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak na serio to tez dolaczam sie do pytania, w tym roku nie zalozylem zdesia sline z przodu bo zabraklo czasu i chec na rezanie, ale na przyszla zime przyda sie taka wiedza Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Biggman urywa caly przedni zdesio haha Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pamietam czasy kiedy wszyscy niemal uderzali w Sline, teraz moda na S4 "body" choc z osiagami ma to niewiele wspolnego u wiekszosci ostatnio powaznie myslalem o zakupie drugiego auta tj Audi 80 b4 od jedynego wlasciciela z Niemiec furka choc kanciasta i toporna to moim zdaniem "niezniszczalna" Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Siema moski czopki i mondzioly Sline ma lepszy zderzak z tylu natomiast s4 ma lepszy zdesio z przodu. Ale jak nie ma sie pod maska 4.2 V8 lub 2.7 biturbo moda to w S4 nie wchodzilbym bo jak sie chwalic to na calego i asfalt z pod swiatel zawijac natomiast Sline w sreberku robi robote w sedanie. Po pazdziernikowej szkodze parkingowej wkoncu wczoraj postawilem do warsztatu swoja Adi i tylni blotnik bedzie jak new i gratis dokleja mi wkoncu spojler na klape Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Hi ale pogoda slonecznie bialo a tu trzeba w robocie do 20:00 siedziec :/ a walki jakies krotkie wczoraj byly i trzeba bylo szybciej zapas piwa pic. Samuraj po wczorajszym juz sobie odpusci chyba kolejna konfrontacje z Mamedem. Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Spoko loko jakby nie tlumaczyl sie i tak mu dostanie sie i pewnie poczestuja go z maxa jakie da rade, ja bym tak postapil bo takie buractwo trzeba tepic majac nadzieje ze za 10 lat i taki czlek dojrzeje Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja mam przesrane bo nie moge nikomu przyjebac, chyba ze w obronie wlasnej lub osoby pokrzywdzonej Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Katowice okolice ? Chodzi o tego slynnego buraka co nie ustapil pierwszenstwa? Odstrzelibym takiego buraka Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Narazie dziala oddaje grube tysiaki tu i tam a do furki nie dokladam poki co nic procz benzy hehe Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Bylem na odwyku...rodzina zobaczyla ze uzaleznilem sie od forum i wszystkie goldeny wydaje na czesci do furki...ciekawe czy pomoglo Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie spi sie tylko tankuje %%%%% Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
chłopaki pukają mi czasami końcówki drążka kier. i mam już nówki FEBI do założenia ale zastanawiam się czy montować na zimę czy poczekać do wiosny? nie jeżdże w trasy tylko po miescie, tyle co z domu do pracy 6km w obie strony.
-
B6 DIVISION
Dawac swoje propozycje na PW. Mialem wstawiac u siebie ale zabieram sie juz kilka miesiecy do tego, sprzedaje bo kasa pilnie potrzebna
-
B6 DIVISION
Zanim wystawie na allegro i w dziale sprzedam spytam tutaj chce ktos 2 kompletne japonskie przetwornice Koito z toyoty avensis D2S na mod do lamp B6? Wowczas najtansze zarniki z allegro i koniec strachu ze przetwornice padna bo ten ori szit Valeo montowany w fabrykach audi to wielka pomylka.
-
B6 DIVISION
Temat juz troche przewalkowany, na ori biedronkach z ET 42-43 wejda heble 320mm z B7
-
B6 DIVISION
Na zime to nawet lepiej jak bedzie mial kola schowane, ET 42-43" to fabryczne et w audi a4 b6.
-
B6 DIVISION
Bierz Rubina najlepszy
-
B6 DIVISION
A jakie nr tych oslon beda najbardziej odpowiednie do 1.8T avj?
-
B6 DIVISION
Dbry. Z rana tylko kawa bo pogoda dupna szaro buro mokro zimno :/ czemu PL to nie taka kalifornia floryda itp. Ok troche pomarudzone i czas troche pozapie.... bo kasy brak na niunie
-
B6 DIVISION
Albo tam taka taniocha jest na ori elementy starych modeli audi albo masz mega upusty