Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. łąp tu kolo świetnie zmodyfikował model lapka jaki mam ja. siedzi najmocniejsza grafika z firmy AMD jaka montuja chyba teraz w lapkach. gdybym nie mial swojego i mial wolne 2000zl to zalicytowałbym go bo jest wart Notebook MSI GX740 (3779031984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spox, a ja mam wolne wiec sie przy piwku zasiedzialem. Jeszcze 3h dasz rade 3m sie ja spadam. Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niektorzy nie moga zasnac albo wlasnie sa w pracy i nudza sie Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  4. tez wlasnie swojego MSI GX740 kupowałem w X-KOM.pl, dobra duza siec i ceny przyzwoite
  5. Kupilem 2,5 roku temu za 3200zl, lapka MSI GX740 do gier proc intela i5 4gb ddr3 ramu, oraz grafa amd radeon 5870 1gb ddr5. Lapek nadal jest bardzo silny i nie mam problemu z nowymi grami. Polecam bo uzywane nie sa drogie a sa naprawde mocne. Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak na serio to tez dolaczam sie do pytania, w tym roku nie zalozylem zdesia sline z przodu bo zabraklo czasu i chec na rezanie, ale na przyszla zime przyda sie taka wiedza Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biggman urywa caly przedni zdesio haha Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pamietam czasy kiedy wszyscy niemal uderzali w Sline, teraz moda na S4 "body" choc z osiagami ma to niewiele wspolnego u wiekszosci ostatnio powaznie myslalem o zakupie drugiego auta tj Audi 80 b4 od jedynego wlasciciela z Niemiec furka choc kanciasta i toporna to moim zdaniem "niezniszczalna" Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema moski czopki i mondzioly Sline ma lepszy zderzak z tylu natomiast s4 ma lepszy zdesio z przodu. Ale jak nie ma sie pod maska 4.2 V8 lub 2.7 biturbo moda to w S4 nie wchodzilbym bo jak sie chwalic to na calego i asfalt z pod swiatel zawijac natomiast Sline w sreberku robi robote w sedanie. Po pazdziernikowej szkodze parkingowej wkoncu wczoraj postawilem do warsztatu swoja Adi i tylni blotnik bedzie jak new i gratis dokleja mi wkoncu spojler na klape Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hi ale pogoda slonecznie bialo a tu trzeba w robocie do 20:00 siedziec :/ a walki jakies krotkie wczoraj byly i trzeba bylo szybciej zapas piwa pic. Samuraj po wczorajszym juz sobie odpusci chyba kolejna konfrontacje z Mamedem. Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko loko jakby nie tlumaczyl sie i tak mu dostanie sie i pewnie poczestuja go z maxa jakie da rade, ja bym tak postapil bo takie buractwo trzeba tepic majac nadzieje ze za 10 lat i taki czlek dojrzeje Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam przesrane bo nie moge nikomu przyjebac, chyba ze w obronie wlasnej lub osoby pokrzywdzonej Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Katowice okolice ? Chodzi o tego slynnego buraka co nie ustapil pierwszenstwa? Odstrzelibym takiego buraka Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Narazie dziala oddaje grube tysiaki tu i tam a do furki nie dokladam poki co nic procz benzy hehe Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bylem na odwyku...rodzina zobaczyla ze uzaleznilem sie od forum i wszystkie goldeny wydaje na czesci do furki...ciekawe czy pomoglo Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie spi sie tylko tankuje %%%%% Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki pukają mi czasami końcówki drążka kier. i mam już nówki FEBI do założenia ale zastanawiam się czy montować na zimę czy poczekać do wiosny? nie jeżdże w trasy tylko po miescie, tyle co z domu do pracy 6km w obie strony.
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dawac swoje propozycje na PW. Mialem wstawiac u siebie ale zabieram sie juz kilka miesiecy do tego, sprzedaje bo kasa pilnie potrzebna
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zanim wystawie na allegro i w dziale sprzedam spytam tutaj chce ktos 2 kompletne japonskie przetwornice Koito z toyoty avensis D2S na mod do lamp B6? Wowczas najtansze zarniki z allegro i koniec strachu ze przetwornice padna bo ten ori szit Valeo montowany w fabrykach audi to wielka pomylka.
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Temat juz troche przewalkowany, na ori biedronkach z ET 42-43 wejda heble 320mm z B7
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na zime to nawet lepiej jak bedzie mial kola schowane, ET 42-43" to fabryczne et w audi a4 b6.
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz Rubina najlepszy
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jakie nr tych oslon beda najbardziej odpowiednie do 1.8T avj?
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dbry. Z rana tylko kawa bo pogoda dupna szaro buro mokro zimno :/ czemu PL to nie taka kalifornia floryda itp. Ok troche pomarudzone i czas troche pozapie.... bo kasy brak na niunie
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo tam taka taniocha jest na ori elementy starych modeli audi albo masz mega upusty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.