Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiblos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiblos

  1. do a3 1.8T jest gotowy zestaw a tu coś jest?? a może macie u siebie to fotki pokażcie.
  2. a jak go dobrze założyć??
  3. hej mam pytanko wiem że przy zwykłej instalacji LPG po założeniu stożka sporo więcej palił samochód a jak jest przy sekwencji?? i może jak go zamontować żeby zasysał jak najzimniejsze powietrze
  4. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    nie nie było mierzone
  5. przegoń porządnie a ja tam swoją codziennie ganiam i pali mi 20 na trasie :gwizdanie:
  6. vag wszystkiego nie wykryje
  7. hmm chyba nie będzie słychać przynajmniej w moim audi nic nie ma dopiero jak zacznę kręcić to pompa chodzi słuchaj a nie masz jakieś dorobionej blokady na złodziei?? bo ona może nie działać ja tak miałem styk zaśniedział i nie mogłem odpalić, spróbuj jak kręcisz i nie chce zaplić to wykręć śiece jak są zalane to pompa paliwa działa więc przyczyny szukaj gdzieś indziej..
  8. nie wiem jak w twoim silniku ale jak mi nie chciał mój zapalić okazało się że pod pokrywką która jest zaraz na głowicy ta plastikowa z napisem 5v jest bezpiecznik i przez ten bezpiecznik moje audi nie chciało zapalić
  9. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    to zakładam bo mie nierz zajmuje to koło minuty i nie chodzi o piękne panie ale ogólnie to denerwuje
  10. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    strasznie to denerwuje jak długo bardzo długo trzeba kręcić
  11. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    a też miałeś takie problemy z zapalaniem??
  12. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    hehe panowie a wy po co zakładacie te zaworki?? a powiedzcie czy akie objawy jak opisałem czy to może być ori zawór??
  13. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    oo to może być rozwiązanie ale jeszcze takie małe pytanko czy ciśnienie paliw nie będzie mniejsze przez taki zaworek?? bo jakby nie było to jest jakaś tam przeszkoda
  14. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    jeśli trzeba to mogę dostać worna ale nie mam pojęcia jaki to zawór
  15. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    ale co jaki?? jakieś konkrety??? coś możecie doradzić bo z deka już mnie to drażni jak stoją jakies fajne d*py to mi obciach robi bo zapalić nie chce
  16. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    objawy są takie że jak samochód postoi to trzeba długo kręcić zanim zapalę ale jak zapali i go zgaszę i zaraz po zgaszeniu będę próbował odpalić to pali na dotyk
  17. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    hmm a powiedz czy paliwo może się cofać bo u mnie chyba tak jest
  18. kiblos opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Hej forumowicze mam pytano czy w waszych AEB po przekręceniu kluczyka w stacyjce na zapłon słuchać jak pompuje pompka paliwa?? bo u mnie dopiero zaczyna być ją słychać jak rozrusznik zaczyna się kręcić.
  19. panowie a ja mam odwrotnie dowód karta pojzdu, wszędzie mam napisane 132kw a po maską siedzi AEB
  20. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w 1.8T
    nie nie zapala i jak za wcześnie dodam gazu to zgaśnie.
  21. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w 1.8T
    świece nowe NGK a przewodów barak
  22. kiblos opublikował(a) temat w 1.8T
    witajcie panowie. Już wiele razy pisałem że mam problem z odpaleniem samochodu i dziś przyszła mi do głowy myśl a mianowicie o cofaniu sie paliwa. myślę że paliwo się cofa do baku i zanim pompka wypełni cały układ i dojdzie do wtrysków to trzeba bardzo długo kręcić i stąd moje pytanie czy jest to możliwe??
  23. u mnie było to samo silnik się rozgrzał i pukało patrzę oleju mało no to dolałem samochód wystawiam rano i zapalam pierwsze 30 s. głośno zalał sie olejem popychacz i cisza ale jeśli u ciebie nie pomaga to jedynie pozostała wymiana popychaczy
  24. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    dzięki tego szukałem i mam zły filtr właśnie mi sprzedali nie ten stąd moje pytanie było już wszystko jasne
  25. kiblos opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Hej chciałem wymienić filtr paliwa ale nie mogę go znaleźć dodam że mam quattro jeżeli to jakieś znaczenie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.