Treść opublikowana przez kiblos
-
[B5 AEB] LPG a stożek
do a3 1.8T jest gotowy zestaw a tu coś jest?? a może macie u siebie to fotki pokażcie.
-
[B5 AEB] LPG a stożek
a jak go dobrze założyć??
-
[B5 AEB] LPG a stożek
hej mam pytanko wiem że przy zwykłej instalacji LPG po założeniu stożka sporo więcej palił samochód a jak jest przy sekwencji?? i może jak go zamontować żeby zasysał jak najzimniejsze powietrze
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
nie nie było mierzone
-
[B5 ADR] Problem z uruchomieniem silnika
przegoń porządnie a ja tam swoją codziennie ganiam i pali mi 20 na trasie :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Problem z uruchomieniem silnika
vag wszystkiego nie wykryje
-
[B5 ADR] Problem z uruchomieniem silnika
hmm chyba nie będzie słychać przynajmniej w moim audi nic nie ma dopiero jak zacznę kręcić to pompa chodzi słuchaj a nie masz jakieś dorobionej blokady na złodziei?? bo ona może nie działać ja tak miałem styk zaśniedział i nie mogłem odpalić, spróbuj jak kręcisz i nie chce zaplić to wykręć śiece jak są zalane to pompa paliwa działa więc przyczyny szukaj gdzieś indziej..
-
[B5 ADR] Problem z uruchomieniem silnika
nie wiem jak w twoim silniku ale jak mi nie chciał mój zapalić okazało się że pod pokrywką która jest zaraz na głowicy ta plastikowa z napisem 5v jest bezpiecznik i przez ten bezpiecznik moje audi nie chciało zapalić
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
to zakładam bo mie nierz zajmuje to koło minuty i nie chodzi o piękne panie ale ogólnie to denerwuje
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
strasznie to denerwuje jak długo bardzo długo trzeba kręcić
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
a też miałeś takie problemy z zapalaniem??
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
hehe panowie a wy po co zakładacie te zaworki?? a powiedzcie czy akie objawy jak opisałem czy to może być ori zawór??
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
oo to może być rozwiązanie ale jeszcze takie małe pytanko czy ciśnienie paliw nie będzie mniejsze przez taki zaworek?? bo jakby nie było to jest jakaś tam przeszkoda
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
jeśli trzeba to mogę dostać worna ale nie mam pojęcia jaki to zawór
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
ale co jaki?? jakieś konkrety??? coś możecie doradzić bo z deka już mnie to drażni jak stoją jakies fajne d*py to mi obciach robi bo zapalić nie chce
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
objawy są takie że jak samochód postoi to trzeba długo kręcić zanim zapalę ale jak zapali i go zgaszę i zaraz po zgaszeniu będę próbował odpalić to pali na dotyk
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
hmm a powiedz czy paliwo może się cofać bo u mnie chyba tak jest
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
Hej forumowicze mam pytano czy w waszych AEB po przekręceniu kluczyka w stacyjce na zapłon słuchać jak pompuje pompka paliwa?? bo u mnie dopiero zaczyna być ją słychać jak rozrusznik zaczyna się kręcić.
-
[B5 AJL] 1.8T 150 czy 180 koni? Prosze o pomoc
panowie a ja mam odwrotnie dowód karta pojzdu, wszędzie mam napisane 132kw a po maską siedzi AEB
-
[B5 AEB] Paliwo się cofa??
nie nie zapala i jak za wcześnie dodam gazu to zgaśnie.
-
[B5 AEB] Paliwo się cofa??
świece nowe NGK a przewodów barak
-
[B5 AEB] Paliwo się cofa??
witajcie panowie. Już wiele razy pisałem że mam problem z odpaleniem samochodu i dziś przyszła mi do głowy myśl a mianowicie o cofaniu sie paliwa. myślę że paliwo się cofa do baku i zanim pompka wypełni cały układ i dojdzie do wtrysków to trzeba bardzo długo kręcić i stąd moje pytanie czy jest to możliwe??
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk z okolicy zaworów
u mnie było to samo silnik się rozgrzał i pukało patrzę oleju mało no to dolałem samochód wystawiam rano i zapalam pierwsze 30 s. głośno zalał sie olejem popychacz i cisza ale jeśli u ciebie nie pomaga to jedynie pozostała wymiana popychaczy
-
[B5 AEB] Pomoc!!
dzięki tego szukałem i mam zły filtr właśnie mi sprzedali nie ten stąd moje pytanie było już wszystko jasne
-
[B5 AEB] Pomoc!!
Hej chciałem wymienić filtr paliwa ale nie mogę go znaleźć dodam że mam quattro jeżeli to jakieś znaczenie ma.