Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiblos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiblos

  1. fajne audi, wszyscy piszecie o tych 17 może i sa fajne ale ceny opon to kosmos w porównaniu do 16
  2. heh chyba narazie pójdzie czip. dla mnie impreza to samochód legenda i ten boxer pod maską sama poezja słuchania tego sinika radość dla uszu i serca, moje a4 tez jest fajne ale brak mu tego czegos co ma impreza
  3. jak na razie przy mich zarobkach pozostanę przy 180 koniach, ale turbo na pewno będzie do wymiany , tylko heh się obrazicie ale nie wiele zrobię w moim audi bo zbieram na subaru imprezę :th:
  4. narazie starczyło by mi te 180 koni ale pomyślimy poczekamy może sie coś pozmienia
  5. mam teraz pod maską 150 koni i trochę mi mało i moje pytanko jest następujące czym różni się silnik ten 180 konny od mojego i jak podnieść moc mojego
  6. ja miałem ten sam problem poprowadziłem nowe kable i mam spokój
  7. heh no bo stamtąd je mam :th: było ode mnie nie daleko
  8. to ori audi i idą na zimówki a zamiast nich będą nowe 16 bo 17 opony za drogie
  9. ja ją co dopiero kupiłem i od razu się zraziłem bo nic nie jedzie ale już przyczyna znaleziona winny jest katalizator zapchany prawie całkowicie już przez ten katalizator na ciepłym silniku ciężko pali bo pełno w nim spalin w przyszły tygodniu już go nie będzie [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 13:05 _________________________________________________dodałem nowe fotki
  10. wiem w dieslu nie moc a moment jest ogromny i dlatego tak fajnie sie TDI jeździ
  11. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    no ta tylko że jak jest zimny to chodzi na benzynie czyli mieszanka powinna się ustawiać pod benzynę?? i zapłon też?? a takie pytanko mówiłeś o spalaniu sutkowym a mnie w szkole uczyli stukowe
  12. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    to że mechanicznie sie nie da to wiem al czy jest jakaś opcja żeby ustawić komputerem czy w ogóle się nie da??
  13. heh i wszystko się zgadza największą moc mam przy obrotach około 5tys tylko ta trrbo odchłań mnie przeraza chodź ostatnio jakby lepiej idzie :th:
  14. dosłownie turbo dziurę mam do 5tys ale od 5tys to już rakieta
  15. kiblos opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    wiem że znowu pytam ale ostatnio mechanik mi powiedział że mogę mieć źle ustawiony zapłon bo zanim samochód zapali trzeba często długo kręcić ale czasami pali za pierwszym i rano jak jest zimny to jak mu dodam gazu to obory najpierw spadają a za chwilę dopiero rosną ale tylko przy zimnym silniku tak jest
  16. muszę jechać ale gość co mi to robił właśnie mi mówił że on jakby dopala jeszcze w puszcze a na benzynie tego nie ma
  17. a u mnie jak by do końca nie spala gazu bo zastała mi sama pucha po kacie i słychać takie stukanie w niej a na benzynie już tego nie ma.
  18. na benzynie tak samo jest w sumie chyba na gazie nawet lepiej się zbiera
  19. heh szkoda tez mi się wydawało że to błąd będzie bo jak na 180koników to słabo idzie no i tak jeszcze mam cos nie tak bo nie idzie też jak 150 ale szukam ciągle przyczyny
  20. hej witam wszystkich mam silnik AEB takie wytłoczenia mam. no ale przy kupnie rozrządu rolka napinacz wszystko jakby było inne tzn wygląda jak od 2001 roku w górę ale pasuje a w dowodzie jak i w karcie pojazdu mam wbite 132kW czyli 180 koni?? czy głowica może być od słabszej wersji?? czy błąd dowodu dodam że rok mojego audi to 1995 i z tego co wiem nie był wtedy 180koni
  21. nie żadna bzdura tylko obrotomierz mam do 8 tys i na lpg i na benzynie kręci sie do 7500 jak wróce na chatę fotkę zrobię jak nie wierzysz, więc muszę szukać gdzieś winy na drodze od turbo do kolektora
  22. moje audi kręci sie do 7500 ale za wysoko turbo ładuje jak to zmienić??
  23. a u mnie też klima nie działa ale po włączeniu śnieżynki na wolnych obrotach na chwilkę spadają obroty na niższe i niby klima chodzi ale nie chłodzi
  24. FK Automotive są fajne wujaszek ma w swojej a4 niezły efekt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.