Treść opublikowana przez kiblos
-
[B5 AEB] Sonda lambda
nie mam pojęcia bo kupiłem z lpg a sam nic nie robiłem dopiero jutro jadę
-
[B5 AEB] Sonda lambda
pod kompa od benzyny podpinałem się wcześniej jakoś tak jak temacik zakładałem a oddzielnie u kogo innego pod gaz
-
[B5 AEB] Sonda lambda
jutro jadę do gazownika okaże się
-
[B5 AEB]Silnik przymulony po wymianie rozrządu :((
ja miałem stary typ rozrządu a teraz mam nowy z innym paskiem i wszystko jest tak samo nie ma różnicy
-
[B5 AEB] Sonda lambda
samochód zapala tylko na benzynie także są problemy z benzyną
-
[B5 AEB] Sonda lambda
więc dalej nie wiem czemu samochód nie zapala po tym wykazie błędów co wnioskujecie?? ja jeszcze jadę do gazownika zobaczyć co się z sekwencją dzieje.
-
[B5 AEB] Sonda lambda
z tego co wiem że jak jest założona sekwencja to wtryski są wyłączone i dlatego sa jako błąd. moje kody błędów wraz z opisem: błąd numer 561 adaptacja lambda addytyw. za wysoka błąd numer 1249 wtryskiwacz cylinder 1 wyjście otwarte błąd numer 1250 wtryskiwacz cylinder 2 wyjście otwarte błąd numer 1251 wtryskiwacz cylinder 3 wyjście otwarte błąd numer 1252 wtryskiwacz cylinder 4 wyjście otwarte błąd numer 543 maksymalne obroty przekroczone błąd numer 16518 sonda lambda (rząd 1, czujki 1) brak sygnału. Może ktoś mi omówi te błędy bo z lambdą nie wiem o co chodzi
-
[B5 AEB] Sonda lambda
to wtryski wszystkie 4, znowu coś od sądy i max obroty przekroczone.
-
[B5 AEB] Sonda lambda
hej już kiedyś pisałem temacik że mój samochód ciężko zapala no i sprawdziłem go komputerkiem a ty 7 błędów i najgorszy jest takie że brak sygnału z sondy lambdy powiedzcie czy przez to samochód może ciężko zapalać?? spalanie bez oszczędzania na trasie wynosi 10-11litrów gazu.
-
[B5 AEB] Co się znajduje pod pokrywą zaworów - czy to wałek rozrządu ?
heh też tak sądzę a korek odkręciłem żeby poczuć jak mocno kompresja ucieka u wujaszka w passacie uciekała ale miarka oleju i to porządnie
-
[B5 AEB] Co się znajduje pod pokrywą zaworów - czy to wałek rozrządu ?
dzięki
-
[B5 AEB] Co się znajduje pod pokrywą zaworów - czy to wałek rozrządu ?
hej ostatnio wymieniłem sobie olej no pomyślałem żeby podczas pracy silnika okręcić korek wlewu oleju i zdziwił mnie jeden widok. Pod korkiem jest coś co przypomina wałek rozrządu tyle ż nie wiruje na moje oko wygląda jak wałem ale stoi w miejscu co to może być??
-
[B5 AEB] Ciężko zapala nie równa praca
samochód był podpinany pod kompa i miał 7 błędów nie pamiętam już co to był ale gośc zrobił reset kazał mi się przejechać i s powrotem wróciłem i nie był żadnego błędu ale będę na pewno jeszcze raz się podpinał.
-
[B5 AEB] Ciężko zapala nie równa praca
jak auto jest rozgrzane pracuje idealnie tle że są problemy z zapalaniem. z tego co napisał mi kolega Ronin to muszę sporo kasy ładować w stare auto więc lepiej je wymienić, świece mogę wymienić ale reszty nie bo aż taki funduszy na auto nie posiadam teraz, opony mam nowe auto mieści się w 10litrach gazu w cyklu mieszanym z przewagą jazdy w trasie, stan techniczny jest super jedyna wada to kiepskie zapalanie.
-
[B5 AEB] Ciężko zapala nie równa praca
jak w temacie samochód ciężko zapala jak się rozgrzeje, rano przy zapalaniu to jest jak jest zimny zapala obrazu ale pracuje nie równo i przy dodaniu gazu obroty najpierw spadają a dopiero rosną tak jakby się dusił. w samochodzie mam instalację gazową(sekwencja) mam nadzieję że mi pomożecie :th:
-
[B5 AFN] Niebieski dymek na zimnym silniku
niebieski wskazuje na to że olej pali jak ma łzy zapłon to na czarno tak samo z wtryskami
-
[ALL] Jak zapiszczeć z Quattro
żwir na asfalcie skręcasz kierownicą dep tasz gazu i cały winkielak bokiem fajna sprawa bo 150koni na asfalcie ciężko ma z zerwaniem przyczepności ale na szuterku można poszaleć jeszcze nie wiem jak na śniegu ale juz się zimy nie mogę doczekać :naughty:
-
Nowa instalacja stag 300
ja mam AEB 1.8T z Q i w trasie w pełni wyładowany tzn 5 osób i pełen bagar spaliła mi 10litrów gazu ten wynik mnie zadowala prędkość prawie cały czas w granicach 140 tylko jak foto było to zwalniałem a mieście bez oszczędzania to 14 literków tyle że ja mam jeszcze stage 200
-
[ALL 1.8] Czy to cecha silników 20 zaworowych ?
jak powoli puszczam sprzęgło to moim 1.8T ruszam bez gazu
-
[B5 ANB] Spadek mocy po instalacji gazu
u mnie kiepsko pali samochodów ale myślę że jedzie dobrze i jakiś szaman od lpg powiedział mi że jak zakładali lpg to mogli skopać coś w kompie od PB i u ciebie może być to samo
-
[B5 ABC] Nie działa podświetlenie przycisków klimatronika
u mnie jest to samo nawet po dogięciu nie działa
-
Polecam w Olsztynie
też podpinam sie do tego pytania :gwizdanie:
-
ze zlotu BMW
heh dobre, nie ma to jak bmw
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
tylko dziwi mnie to że ktoś tak diesla katuje on powyżej pewnych obrotów nie przyśpiesza więc po co go tak kręcić?? nie rozumiem to nie benzyniak że trzeba go trzymać na wysokich obrotach
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
heh kolorek fajny moja jest podobna tylko silniczek mam inny ogólnie ok :th: