Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jak zapiszczeć z Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No własnie, dzisiaj próbowałem, poczułem tylko zapach sprzęgła ;)

Motor 2.8

Opublikowano

Kup S/RS4...

Opublikowano

bardzo ciezko jest kolega próbowal :audi:100 quattro udalo mu sie ale trwalo to moze z sekunde, ja swoja bym w zyciu nie próbowal szkoda auta.

Opublikowano
  • Autor

ok wszystko jasne. <lock>

Opublikowano

Chciałbym mieć taki problem aby samochód nie zrywał przyczepności :)

Opublikowano

Uwierz mi że można w Q zerwać przyczepność ... ale lepiej tego nie rób :wink4:

Opublikowano

rozumiem żeby szukać trakcji ale żeby chcieć jej nie mieć ??

Opublikowano

Da się zerwać Q da moje AWT daje z nim rade na oponkach 225/45/R17 a jak zastartujesz odrazu skręcając np. tak jak z uliczki na główna droge 90 stopni to można ostro trakcje zgubić :gwizdanie: bo 2 ciągnie aż cieszy :>

Opublikowano

Uwierz mi że można w Q zerwać przyczepność ... ale lepiej tego nie rób :wink4:

już to gdziś widziałem po drodze :polew:

Opublikowano

Da się zerwać Q da moje AWT daje z nim rade na oponkach 225/45/R17

To ja poproszę filmik jak ruszasz zrywając przyczepność.Tylko na asfalcie , a nie na szutrze :th:

Opublikowano

strzel ze sprzegla z 6tys. nie ma bata aby kola nie zabuksowaly

skrzynia manual jak mniemam

Opublikowano

strzel ze sprzegla z 6tys. nie ma bata aby kola nie zabuksowaly

skrzynia manual jak mniemam

nie zapiszczą.

a filmik mogę nagrać, postaram się w przyszłym tygodniu :)

Opublikowano
  • Autor

Fajna dyskusja.

Rano jak wsiadałem do auta czułem jeszcze swąd sprzęgła ;(

Opublikowano

teoretycznie przy max skręconych kołach powinno zacząć bączki kręcić, albo chociaż próbować kręcić :) , chyba , że 200 kucy to za mało :confused4: wy chcecie buksować swoimi autkami a ja chciałbym , żeby moje FWD przestało :D

Opublikowano

Da się zerwać Q da moje AWT daje z nim rade na oponkach 225/45/R17

To ja poproszę filmik jak ruszasz zrywając przyczepność.Tylko na asfalcie , a nie na szutrze :th:

Ja ci mogę pokazać....

Opublikowano

Da się zerwać Q da moje AWT daje z nim rade na oponkach 225/45/R17

To ja poproszę filmik jak ruszasz zrywając przyczepność.Tylko na asfalcie , a nie na szutrze :th:

Ja ci mogę pokazać....

Poziu nie świruj jarzębia.My tu gadamy 150KM , a nie o 350KM :decayed:

Opublikowano

ja kolega, który założył temat ma 2,8, to chyba gadamy o 193 kucykach;)

Opublikowano

strzel ze sprzegla z 6tys. nie ma bata aby kola nie zabuksowaly

skrzynia manual jak mniemam

nie zapiszczą.

a filmik mogę nagrać, postaram się w przyszłym tygodniu :)

w fwd nawet z 2tys. zapiszcza przy kapciach 235/40/18 :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

stary nie porównuj FWD do Q

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.