Treść opublikowana przez kiblos
-
[ALL B5] Wygląd auta z takimi lampkami ??
fajne fajne :th:
-
[B5 AVG] Moja czarna audiolka:)
audi fajne bardzo fajne moje tez mogło by być czarne, ja nie wiem ale takie lamy co masz z przodu to mam takie same i jeszcze ze 2 klubowiczów widziałem ze maja w swoich audi :th: co do tych felg to ja tez mam 16 cali i zarazie nie zmienię mam do nich komplety nowych opon i finanse mi nie pozwalają na razie na coś większego
-
[B5 AEB] Przyrost mocy przy 5 tyś. obr/min
ale teraz mam odczucie ze turbo dziurę mam aż do 5 tys można jakoś sprawdzić od ilu obrotów turbo już dobrze ładuje?? jest jakiś zaworek sterujący włączaniem turbo czy coś takiego??
-
[B5 AEB] Przyrost mocy przy 5 tyś. obr/min
hej pozbyłem się kata narazie została stara pucha po kacie i jest troszkę głośnie ale już lepie :th: ale nie o to chodzi, mianowicie przy obrotach nie wysokich audi tak sobie idzie trochę lepiej jak z zapchanym katem, ale jak dochodzę do 5tys obrotów to jest szarpniecie i nagłe przyśpieszenie aj jak obrotomierz przesuwa się do około 5600obr/min to jeszcze jedno szarpniecie i jeszcze lepiej idzie jak by turbo dopiero wtedy ładowało
-
Alternatywa dla katalizatora
ale często czytam że wszyscy maja problem z katem więc nie jestem sam
-
Alternatywa dla katalizatora
ja mam AEB i mam tylko jedna sondę
-
[B5 AEB] Katalizator prawie biały
już czytałem o tym na forum :th:
-
[B5 AEB] Katalizator prawie biały
niesty jeszcze do poniedziałku będzie trwałóo u mnie a nie wiem ile czasu jeździł tak ten typ co od niego kupiłem teraz oszczędzam nie katam jeżdze powoli
-
[B5 AEB] Katalizator prawie biały
teraz to nie mam szans z ważącym 2400kg citroenem jumperm 120konnym normalnie z miejsca nie mogę go dogonić
-
[B5 AEB] Katalizator prawie biały
nie ma znaczenie i na gazie i na benzynie się tak samo grzeje
-
[B5 AEB] Katalizator prawie biały
tak sie pucha nagrzewa że już ie jest czerwona tylko prawie biała z zewnątrz
-
Spoty Olsztyńskie
szkoda że nie pojechałem kilka ładnych samochodów było :th:
-
[B5 AEB] Katalizator prawie biały
hej po otwarciu maski w moim audi zauważyłem że mój kat jest prawie biały mam silnik taki jak w profilu i moje pytanie jest następujące czy to może być przyczyna że moje audi nie jedzie??
-
[ALL] Angel Eyes LED z ACRYLU
właśnie montaż to jest problem ja do brewek nic nie mam sam chciałbym kupić :th:
-
takie tam zwykłe audi
to fotki mojego a4 jak je kupowałem miała bagażnik dachowy no ale już go nie ma jak odbiore ja z warsztatu bo mi rozrząd wymieniają to zrobię nowe fotki no ale tak o to wygląda: o to i nowe foteczki robione własnie
-
[ALL] Angel Eyes LED z ACRYLU
szperając na allegro znalazłem coś takiego:http://moto.allegro.pl/item336897911_angel_eyes_ringi_audi_a4.html jak dla mnie są fajne tylko nie wiem czy ciężko jest rozebrać lamę żeby jej nie uszkodzić zawsze chciałem mieć ribgi a te są fajne
-
[ALL] Brewki
heh słyszałem że o gustach się nie dyskutuje, na pewno golf wujaszka z brewkami wygląda sporo lepiej. PABLO GT mam takie same lamy w moim a4 i do nich chciałbym brewki tylko takie na górę lampy a nie takie co idą ku dołowi np te: http://moto.allegro.pl/item336422093_audi_a4_1995_1999r_brewki_18zl_kpl_orginal_tc.html
-
[ALL] Brewki
pewnie mi napiszecie ze ten wątek już był poruszany no ale mam pytanko: na allegro można kupić brewki ale wszystkie są przyklejane ale wujaszek w swoim Golfie III ma takie na zatrzaski można gdzieś to kupić??
-
[B5 AEB] Czujnik ABS - problem ze znalezieniem
mam problem ze znalezieniem czujnika abs do adui a4 1.8T rok 95 quattro od ośki pasuje na tył??
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
nom i już po sprawie dzięki chłopaki za pomoc już moje xenony świecą razem z długimi:D czapka z głowy
-
[ALL B5] podłączenie radia
@froger34 masz racje co dobry kabel to dobry kabel
-
[ALL B5] podłączenie radia
a co z tylnymi głośnikami?? czemu to nie działa??
-
[ALL B5] podłączenie radia
heh nic mi to nie mówi w renault mam podłączone jak tutaj i tam wszystko git
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
jutro oddaje samochód do naprawy znaczy łożysko do wymiany niech sie mechanicy męczą. u mnie nie mogłem na tyle kabla naciągnąć a o zdjęciu dołu nawet nie wspominam nie dałem rady może jakieś wskazówki??
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
widzę że temat stary i chciałbym go odświeżyć a mianowicie nie mogę na tyle wyciągnąć tej kostki żeby swobodnie kable przełożyć. Plastik mogę zdjąć tylko z góry kierownicy i wypiąłem tą kostke ale nie mam pola manewru a mam xenony i strasznie mnie drażni że po zmianie na długie gasną i później chwile jest pół mrok