Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robert2844

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robert2844

  1. Druga to jest bez watpienia 3 g+
  2. Możesz mieć uszkodzony HDD i dlatego nie wygrasz mapy z karty pamięci
  3. robert2844 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, czy ktoś wymieniał uszkodzony 2.0 blb 16V na 1.9 Tdi awx 8 V.
  4. nawka to basic ,bez dysku i z softem całkem nowym ,natomiast mapy to są stare najnowsze to 5.26.2
  5. robert2844 odpowiedział(a) na luckimen temat w 2.0TDI
    A sprawdziles świece żarowe
  6. jak mozna to tez poznałbym bym cene modyfikacji softu
  7. Witam jak w temacie szukam schemat elektryczny drzwi kierowcy.Chce dołozyc oswietlenie .oraz musze dostac sie do mikrusa od otwartych drzwi/zabezpieczenie antykradziezowe/
  8. Witam jestem włascicielem od kilku miesięcy caha z 2011 .Od razu po zakupie wymiana kompletnego rozrządu i pozostałych filtrów,płynów ,olejów.Wymiana rozrzadu przy stanie 168 tys-w/g mechanika spokojnie jeszcze by pokonał z 50 tys.Wszystkie płyny i rozrząd /skf i pompa hepu/ kupione u Marcina vel Dzik
  9. Cześć zobacz, czy przypadkiem nie są zamienione wtyczki od klimy i poduszki pod silnik. Obydwie są takie same
  10. Szukaj w bagażniku po prawej stronie
  11. Czesc Marcin zrób mi wycenę asortymentów do Audi A4 B7 silnik BKE bez dpf.W sklad zestawu olej ,filtr paliwa , oleju oraz powietrza Proszę o odpowiedz na priv Dzieki Marcin dzieki za expresową przesyłke .Jeszcze raz dzieki i wszystkiego naj... w nowym roku
  12. robert2844 odpowiedział(a) na Gentleman temat w Audi A4 B6
    O ile sie nie myle to sa śruby do osłony pod spodem silnika i skrzyni biegów
  13. czesc Paweł podjedz do chłopaków w Przylepie oni ogarna Ci temat masz nr 607905698 pozdrawiam
  14. Cześć ja u siebie zostawiłem świece żarowe od Bpw pomimo wymiany silnika Na Bke Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
  15. Cały osprzęt został z silnika Bpw wtryski, turbawka, tylko został włożony silnik 1.9 tdi Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
  16. Czesc tak sie sklada ze tuner który mi ogarniał wywalenie dpf zrobił mi zrzut sterownika do kompa ,nastepnie pozmieniał w mapie i jeszcze raz wrzucił do sterownika .tak to wygladało
  17. Witam raz jeszcze ten wsad co Ci wysłałem to jest tylko do silnika BPW Sam mam wyrezany dpf i po uszkodzeniu silnika Bpw wymieniłem go na Bke i od roku jestem happy Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
  18. nie wymazujesz starych danych ze sterownika ,tylko wgrywasz ten pliczek co Ci podesłałem z nagłowkiem dpf_out
  19. robert2844 odpowiedział(a) na robert2844 temat w 2.0TDI
    Ok dzieki jednak chyba bede musiał go wymienic był czyszczony w tamtym tygodniu i miałem wrażenie że sie przycina
  20. robert2844 odpowiedział(a) na robert2844 temat w 2.0TDI
    Cała operacja z przerwami trwała 3 dni.Mechanik notabene mój kolega nie wzioł żadnej kasy za wymiane , no fakt sam troszke mu pomagałem .Silnik kupiłem za 2 kola.Oprocz silnka doszły od razu wszystkie filtry .olej ,płyny.nowe uszczelki pod kolektory,pompowtryski ,turbawki od wydechu,pompy vacum no i oczywiscie koniecznie nowy rozrząd..hmm koszty razem coś koło 3 tauzenów . Troszke zeszło i w końcu zrobiłem logi .Napisałem posta w prosbie o analize logów ,ale zero odzewu -szkoda Od kilku tygodni autko mi kopci na czarno oraz chyba jest troszke słabsze . Zaznaczam ,ze nie robiłem zadnej korekty softu oprócz wywalenia dpf.,Oto moje logi pozdrawiam statyczne 13 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs statyczne 23 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs bs 003 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 011 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs dynamiczne 003 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 004 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 008 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 010 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 011 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 013 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 023 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs
  21. Witam zeszłym roku musiałem wynienić silnik BPW, na BKE Dpf został,usuniety ze sterownika i fizycznie też .Od kilku tygodni autko mi kopci na czarno oraz chyba jest troszke słabsze . Zaznaczam ,ze nie robiłem zadnej korekty softu oprócz wywalenia dpf.,Oto moje log pozdrawiam statyczne 13 http://vaglog.pl/log_251060.html statyczne 23 http://vaglog.pl/log_251061.html bs 003 http://vaglog.pl/log_251058.html 011 http://vaglog.pl/log_251059.html dynamiczne 003 http://vaglog.pl/log_251287.html 004 http://vaglog.pl/log_251288.html 008 http://vaglog.pl/log_251289.html 010 http://vaglog.pl/log_251290.html 011 http://vaglog.pl/log_251291.html 013 http://vaglog.pl/log_251292.html 023 http://vaglog.pl/log_251293.html
  22. Dpf juz w sterowniku nie ma -jest wyłaczony dlatego masz takie wartosci
  23. Czesc ja rok temu wymieniłem Bpw na Bke .Zrób wymiane i wywał mechanicznie dpf.Na imeila wrzuce Ci soft z wywalonym dpf .Zobacz moje przygody z tym silnikiem .Pozrawiam. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321194-koniec-bpw/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.