Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. Po trzech dniach walki i wsparcia oraz męczenia przeze mnie dwóch sympatycznych forumowiczów Kkam i Biggmana udało się pamięć foteli założona ??
  2. Według mnie nie ma to żadnego powiązania moduł zegara radiowego laczy się tylko z licznikiem nie ma żadnego połączenia z rnsem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podaj cenę na Pw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękuje bardzo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zastanawiam się czy jest taka możliwość przełożenie całej elektryki i stelażu z foteli (naleśników) do foteli s-line z b7 ? Przerabiał ktoś już może ten temat ?
  6. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeżeli et 33 to one idealnie pasują do b6 [emoji16] polecam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domina polecam koło Warszawy ale ogarnia dobrze temat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziękuje panowie
  9. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany chce wymienić wężyki podciśnienia podpowiecie jakie najlepiej kupić i o jakim wymiarze ? [emoji848][emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Na 1000% aku się kończy [emoji17] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podpowie Mi ktoś szybko na którym pinie w awx jest i gdzie jest sygnał prędkości z abs do servotronika. Rocznik b6 to 2001.
  12. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie jestem do końca pewien ale wydaje mi się ze podatek tylko od rusznicy tej kwoty . Kiedyś sprzedawałem auto przed 6 miesiącami i nic nie zapłaciłem podatku ale dlatego ze kwota umowy była niższa niż zakupu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie podejdzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok Dziekuje ale mam komplet [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry pomoże mi ktoś w dwóch sprawach gdzie i pod jaki pin najlepiej podpiąć w samochodzie z 2001 r . Kabel odczujnika prędkości do servotronika ? A i czy Panowie można jeździć bez podłączenia servotronika czy trzeba od razu zrobić instalacje ? ?
  16. Idąc do auta i słysząc jak ktoś mówi "zadbana ta b6 ładnie się prezentuje" odrazu serduch się cieszy ze ktoś docenia prace?
  17. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol jeśli jest możliwość daj numer na Pw opowiem Ci co ja zrobiłem z tym trzęsieniem [emoji848] chce się podzielić informacji bo chyba mamy podobny problem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie co robię nie tak? Jakiś czas temu pytałem o to jak ściszyć w Blutku sygnał połączenia. Przypomnę w czym jest problem ,problem występuje wtedy kiedy tel rozłączy się z blutkiem ton sygnału jest strasznie głośny gdy go wyciesze rolka jest już dobrze ale przez tczas do momentu kiedy telefon się rozłączy z blutkiem , robiłem vcds w kanale 77 bodajże tam gdzie jest tel wyszedłem w adaptacje 128 i zmieniałem na wartość np 136 co daje -6db i nic zupełnie głośność się nie zmienia [emoji17] pomoże ktoś? [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super dziekuje wielkie [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie dwa pytania jaki kabel do tego potrzebuje i co to obsługuje ? ?
  21. Pogada dopisał więc trzeba troszkę pochwalić się autkiem jeszcze dużo brakuje rzeczy do szczęścia ale nie jest źle
  22. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy turzol nie zrobił prima aprilis [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kwestia zainteresowania i dobrego podejścia do tematu [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widziałeś co zrobił Kkam ? Masz dzięki jego modułom możliwość składani lusterek z pilota [emoji16] Mega zaje fajna sprawa [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.