Treść opublikowana przez juuzek
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
Skrzynia GGG
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
W Benzynie 1.8T BFB tez mogę taki trick zrobić ?
-
Objawy padającej pompy paliwa
Od siebie mam to samo pytanie ale do silnika BFB
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
Również chciałbym to zobaczyć, bo dokładkę już mam sline i myślę czy nie pomalować jej w ori kolor szary tj dokładki, ktoś orientuje się czy może plastidip jest w takim kolorze ? A co do końcówek, założyłem z B8 Sline i wygląda to dużo lepiej niż te co ori mamy
-
Prosba o pomoc odnosnie felgi
Przy hamulcach 320, felga z ET 50 nawet nie wadzi
-
bagażnik a4b7 a a6c6 avant
Nie ma porównania miedzy C6 i B6/7 jak chcesz siedzieć jak człowiek szukaj C6 nie tylko dla wygody ale i przestronności bagajera
-
Felgi aluminiowe Audi DTM a4 a6 5x112 18"
PW
-
Wymiana zaworu odpowietrzenia skrzyni korbowej
Troche odgrzeje kotleta, przy uszkodzonym zaworku auto moze podkapcac przy bucie na cieplym ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie przeczytalem cały wątek, mam BFB i byl zalany Valvoline 10w60 vr1, płukanka LM i zmiana oleju na LM ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam swoje okolice
-
Objawy padającej pompy paliwa
Mam tak samo w swojej. Autem jeżdżę pół roku . Po kupnie było ok . Przy wymianie rozrządu wymieniłem od razu filtr paliwa. I po paru dniach lekko już było słychać pompkę po odpaleniu. Teraz po każdym odpaleniu buczy przez parę sekund . Też wydaje mi się że pompka będzie do wymiany. Zdarza się że rano muszę pokręcić troszeczkę dłużej. Nie łapie od razu tylko jakby mało paliwa dostawał. jestem po wymianie filtra paliwa... i to był strzał w dziesiątkę... pompka podczas uruchamiania silnika nie śpiewa wiec panowie najpierw zróbcie wymianę filtra.. Kolego napisz jaki filtr włożyłeś
-
Jakie opony wybrać na felgę 8J 215/40/18 czy 225/40/18
215/40 a jak masz jak zejsc nizej to 225/35
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Daum, Kunice, chłopaki zaopatrzyli się nie dawno w taka machine p.s. do zobaczyska na Marsa
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
dzięki za szybka odpowiedz, a możesz mi powiedzieć jakich mam szukać kolorów kropek? te 6 i 9?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam, może ktoś mi rozszyfrować kolory sprężyn? przód: niebieski, zielony,zielony,zielony i tył: niebieski, różowy. Są to sprężyny z 1be z TDI (avant), orientuje się ktoś jak zachowa się moje auto na takich sprężynach? mam przód OJH (8) i tył OYL (11) 1BA. Z góry dziękuje za odpowiedz