-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Witam kolego pyra 111 chyba przelew był na kwotę 150 zł , to że strzelałeś z tego jak to nazywasz wiatrówka to może z odległości 5m , napisałeś w poście że proponowałeś zwrot to czemu jak do ciebie pisałem to się nie odzywałeś , napisałeś że luneta jest uszkodzona w ogłoszeniu ? czy ja coś przegapiłem , jeśli jesteś taki honorowy na forum domagam się zwrotu 50 zł ? Witam jeszcze z mojej strony mogę przedstawić całą historie naszej transakcji , po umówieniu pyra111 tj. kartofel od razu otrzymał ode mnie przelew .
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie mogę znaleźć linka do ogłoszenia i proszę o pomoc jak umieścić zdjęcia i , jeszcze najważniejsze do W/W tekstu wiatrówka nie trafia w cel ,
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Witam chciałem przestrzec przed sprzedającym pyra 111 , kupiłem od niego wiatrówkę z ogłoszenia wystawionego w a4-klub, zdjęcia przedmiotu zrobił tylko z jednej strony (dobrej). Natomiast wiatrówka nadaje się tylko na śmietnik , luneta ubita i zgięta , przedmiot wygląda jakby ktoś rzucał do celu a nie strzelał , może pomylił sporty, o stanie oczywiście nie poinformował w ogłoszeniu. W sobotę pisał że chce się dogadać , po czym kontakt się urwał
-
Audi a4 b6 1.8 t quattro buczenie huczenie
powiem ci że miałem podobnie bo obstawiałem koło prawy przód potem każdy dodawał że podpora potem że dyfer tył , ale wyszlo po mojemu bo przy quattro przenosi na całą bude najlepiej jedź na podnośnik wbij bieg i słuchaj gdzie buczy
-
pilne jak rozdzielic wał na 2 czesci
Witam kolego też będe się zabierał za wymiane podpory daj znać czy rozpiełeś wał ?
-
Luz na pedale sprzęgła
Witam pedał wyrobił się na końcach miałem tak samo , wymontowałem i zrobiłem tulejke wypelniającą i jest ok
-
[B6 AVJ] Napinacz łańcuszka??
mając ostatnie rachunki to wiem że wlewany był castrol 5w30 magnatec
-
[B6 AVJ] Napinacz łańcuszka??
Witam serdecznie ja w sprawie w/w tematu też mechanik stwierdził że smok zatkany i że trzeba olej zmienić z 5W30 na 10W40 czy ma racje może ktoś się wypowie
-
Łożysko w quattro
Opony wykluczone , a auto po podniesieniu nie reaguje mam ESP
-
Łożysko w quattro
Witam szukałem ale nie znalazłem swojego problemu a mianowicie mam problem z łożyskiem tj szumi mechanik twierdzi że przód jest ok więc wypada na tył jak sprawa wygląda z wymianą , podobno prawa strona ma mały wyciek jak sprawdzić czy to faktykcznie to czy aby mnie nie naciągał , ież zaczyna poszarpywać na poszczególnych biegach czy to może przegób dawać taki szum, nadmieniam że przy zakupie nie było problemu auto stało mi 1,5 miesiąca i potem tak się zaczęło dziać
-
Szumienie podczas jazdy
Witam mam podobnie z początku obstawiałem przednie łożysko ale , oddałem auto do mechanika i stwierdził że łożyska kół so ok ale łożysko w dyferencjale ma lekki luz i się poci i to może być to
-
[ALL B6] Umiejscowienie sygnalizatora czujników parkowania (tylnego)[Avant]
a w tunelu to w którym miejscu go szukać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jak w temacie chciałem się przywitać dopiero zaczynam testy swoje audi A4 B6 1.8T Quattro
pool21
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta