Treść opublikowana przez pawelc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: Szczerze to nigdy nie znałem jałówkojebcy grunt to się do tego przyznać :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też tak mam spokojnie - to Prezes Faktycznie u mnie to samo .. Ktoś nas nie lubi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali...sorry, że tak wprost..ale czy ty jesteś homo ? prędzej Bi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pochwa Wszystkim
-
[ALL B5] Znaczek audi
benzynka ekstrakcyjna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz?? dzwonił rano i się pytał czy nie mam jakiś proszków wspomagających... powiedziałem, że nie mam z tym problemów narazie ale żeby nie być c**jkiem to podałem mu telefon do Wit.esa On na pewno coś zaradzi... i od tamtej pory cisza :kox: :kox: Pewnie nie może się zdecydować które polecić....... :polew: niee no polecił... i dał mu te na bezsenność
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz?? pewnie dygnął ale reką..... a to nie to samo
-
[ALL B5] Jaka kostka jest potrzebna do instalacji radia nie ori - pytanie...
a suba ze wzmacniaczem czasem w bagażniku nie masz?..
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
stan tragedia ... z tym ze to navi to raczej od b6
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
http://www.allegro.pl/item759942283_audi_a4_lif_radio_cd_symphony_2_din_ramka_panel_kp.html co prawda aukcja się skończyła, ale może uda Ci się zadzwonić. Sprzedający to czki22 z forum :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Każdy chce mieć swoje Audi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystkim..
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
Kosz 2din widziałem w dziale sprzedam .. Poszukaj. . climatronik podejdzie, u mnie jest taki jak z ogłoszenia a mam 2din
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Degradacja :polew: ale bije po oczach
-
[B5 AEB] Co potrzebne do założenia radia symphony???
zobacz tu ... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t74049.0.html;highlight=kosz+2din następnym razem
-
podłączenie rutera
Panowie. Jak podłączyć ruter bezprzewodowy do laptopa?. Czy coś mi jest jeszcze potrzebne do podłączenia rutera czy wystarczy sam ruter?. Kurcze, jestem laikiem w dziedzinie komputerów .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, ten powód jest na miejscu .... Ale ta Mariola musi go kochac ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobaczysz jak dlugo bedzie rzadzil :gwizdanie: Mam motywacje jaką że tak skutkuje :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w ostatnim czasie wszyscy go leja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B5] znaczek TDI , grill
Mnie też nie przekonuje ... Poprostu coś nie tak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
300 000 baksow + premie za reklamy i inne pierdoły Za tyle to i dał bym se nogi ogolić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziwie się że Andriu jeszcze chce się bawić jeszcze w boks, na jego miejscu bym dał sobie spokój .. Ale cóż kasa robi swoje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To fakt mnie też, Andriu pokazał co potrafi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale tu cisza .. walka Gołoty z Adamkiem wszystkich wciągneła - [ALL B5] znaczek TDI , grill