Treść opublikowana przez pawelc
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
teraz to napewno mu da
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
tragedia ze strony Gołoty.... A mi jeszcze pół piwa zostało :>
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
spoko to nie pierwszy raz :polew:.. wic zapewne ma no i leży
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
no i runda czwarta [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:24_________________________________________________ale Adamek go leje
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Masz w necie na ipla.tv dzieki
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Dajcie jakeś relacje ;(
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
dziś człowiek żyje w nie wiedzy bez polsatu
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
leją się już? ..
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
nic jakieś chłopaczki sie okładają piąsteczkami to co któryś się nie zjawił?
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
chłopaki, co tam się dzieje?... Cholera, nie mam polsatu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkim
-
[B5 ABC] Jak wymienić termostat w silniku 2.6
Sprawdz tutaj ... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_gdzie_jest_termostat-t6638.0.html;
-
[ALL] Xsenon się nie zapalał a teraz go szlak trafił
nosfer, ale masz nosa
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
Prezes się starzeje, więc Wszystkiego Naj......... Tak do STU
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pytam czy bedzie pasować do AEB A u Ciebie nie powinna być czasem taka? http://www.allegro.pl/item766141404_oslona_pokrywa_silnika_audi_a4_1_8t_1_8_turbo.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładna, ile sobie winszuje za nią? wszystkim
-
[B5 ALL] Pomoc przy podłączeniu radia
zobacz tu. . potrzebujesz coś takiego aby grał tył http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_co_to_jest-t62636.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pogadaj z nosferem ....
-
PROBLEM Z RADIEM CONCERT PODCZAS SZYBSZEJ JAZDY LUB DODANIA GAZU
GALA - regulacja głośności w zależności od prędkości jazdy .. Poszukaj na forum było o tym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkim.....
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A 4
Jest na co popatrzeć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurcze, to trza jechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry Wszystkim
-
[B5 ADP] Jak wymienić górne wahacze ?
Może to Ci pomoże ... Trza szukać http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10195.0.html;highlight=wymiana+górnych+wahaczy
-
[ALL B5] Luzy na drążku
Zrób jak pisze kolega wyżej . Sprawdz jeszcze drążki, bo może ich wymiana nie będzie konieczna jeżeli nie ma na nich luzu i gwint jest OK .. Pozostaną Ci tylko końcówki do wymiany