Treść opublikowana przez pawelc
-
Spotkania na drodze
Czyje B6 w avancie stało dziś samotnie na Domaniewskiej ok. 6.30? .. Blaszki WWY.... Pozdrowienia dla właściciela ...
-
[B5 1Z] 123 bar zamiast 100 bar ?
A czy zauważyłeś jakąś różnice w kręceniu? ..
-
Spotkania na drodze
Pixi, widziany dziś na Puławskiej w kierunku Piaseczna ok 9.00... Trochę się namęczyłem aby dojść Cię Escortem mojej mamuśki ...
-
[B6 ALT] Spalanie oleju
Te silniki tak mają że biorą olej .. Ktoś na forum nawet robił remont tego silnika ale nie wiem jak to się skończyło. Pamiętam że koszty były wielkie . Poczytaj tutaj . http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alt_czy_to_normalne_ze_zjada_tyle_oleju-t53061.0.html
-
[ALL B5] Gdzie w Warszawie mogę kupić wahacze Master Sport ?
U kolegi TOM77, każdy klubowicz jest traktowany jednakowo ..
-
Samochód na parkingu przy lotnisku - czy to bezpieczne ?
Parking poziomowy to 7pln. za godzinę .. Bez biletu nie wyjedziesz ..
-
[ALL B5] Słabo działające wspomaganie kierownicy
Załóż oryginalny przewód.. Cały, nie przerabiany lub dorabiany ... Zobacz co będzie się działo :>...
-
[ALL B5] Słabo działające wspomaganie kierownicy
Czy ten przewód ciśnieniowy co założyłeś to oryginał? ...
-
[B6 AVF] Przekładnia kierownicza (maglownica) - wielka prośba o ocene
Na pierwszy rzut oka wygląda ok ( ładna, czysta ) . A reszte i tak się okaże po zamontowaniu
-
[ALL B5] Jak wymienić samemu wachacz "banan" ?
Można to zrobić samemu .. A z której strony?. Z tego co pamiętam z lewej wychodzi łatwiej niż z prawej :>...
-
[ALL B5] Wymiana płynu - czy dobrze przeprowadzona ????
Po odkręceniu przewodu trzeba było podkręcić kierownicą raz w lewo raz w prawo i tak parę razy, wtedy cały stary płyn by zleciał odkręconym przewodem ...
-
[B5 ABC] Czy to wina nagrzewnicy ?
Raczj nie ...
-
[B6 AKE] Pompa wspomagania pomoc przy założeniu
Żadne .. Chyba ze nowy pasek założysz
-
Spotkania na drodze
Który wczoraj śmigał po siekierkowskim ok. 8.30 :gwizdanie:... B6 chyba 1.8T bez oznaczeń, ciemny granat, klubowe rameczki a w nich blachy LLBXXXX ...
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
Właśnie go już przejrzałem ( mam już ten numer Auto Świata ).. Można się trochę dowiedzieć, ale na forum jest więcej ciekawości :gwizdanie:.... Ale warto go przeczytać.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Nie żartuj.. Dasz rade .... A bierzesz koleżankę żony ?? (nie pamiętam już imienia ) To jadę.. ... Sam właśnie, będzie koleżanka Agnieszka :gwizdanie: Jasne że będzie ..... Jadą dwie .. Trzeba się jakoś zabezpieczać
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Nie żartuj.. Dasz rade ....
-
[B5 AEB] Czy wahacze wymieniać parami ?
Końcówki drążków to raczej tak :>... Ale wahacz wymienił bym jeden ....
-
[B5 ADR] Na postoju czuć spaliny wewnątrz
A nie masz czasem gdzieś wycieku oleju? .. Może gdzieś kapie na wydech i się pali?.. Ale jak to za krótki wydech?.. .. Był zmieniany?
-
[B5 AWT] Czy zużyte tylne amortyzatory mogą powodować, że auto nosi na boki ?
Panowie pytanie?. Czy tylne amortyzatory gdy są zużyte w jakimś stopniu ( oczywiście brak wycieku, ale wydają się miękkawe ), czy mogą powodować że autem wozi? .. Np. w koleinach, na wietrze.. itp...?? A jeżeli nie to co może mieć wpływ że autem wozi?. ( dodam że wahacze Ok , amory przód nowe )...
-
[B5 ADR] Temperatura silnika 127 stopni C
Czyli nie otwiera się termostat
-
[B5 ADR] Popękana cewka
Tak może .. Ale nie koniecznie..
-
[B5 ABC] Pęknięta osłona drążka - wyciek
Sprawdz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=wymiana+maglownicy
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A Ty już nie Jeszcze nadrobimy stracone chwile a do mnie miał pretensję, że mu żonę zabawiałem w Bukowinie :gwizdanie: :polew: :polew: Ty Też :gwizdanie: :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Mam nadzieje że wreście się poznamy ... W Bukowinie się to nam jakoś nie udało ... :mysli: pierwsze śliwki robaczywki Zazdrośnicy