Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelc

  1. Ja bym brał . Przecież to nie osobówka jak sam pisałeś .. I na nowe masz gwarancje
  2. możliwe na pewno, jeszcze tego nie widziałem ale znajomy wie co gada Może ktoś wymieniał kiere i ją źle założył
  3. :shocked: ;( moskal, oby nie w Iraku :gwizdanie:.. A tak na marginesie..
  4. Dudi ma takie jak ja mam teraz założone czyli "FK" ringi ekzakli Siema dziewuchy w ten mroźny poranek !!! Polske trza budować !!!! Patrzcie wziął się za robotę :gwizdanie: ..
  5. pawelc odpowiedział(a) na stef75 temat w Audi A4 B5
    Trzeba troche poszukać .. O tym było . Ale może to Ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61610.0.html;highlight=kodowanie+kluczyka
  6. Ale ostatnio dał mi się "karnąć" i nie widzę różnicy między moją a jego Różnicy może nie czułeś ale jak staniesz na światłach to ją zobaczysz
  7. Już wiem, gdzie się podziewa moskal... (patrz. foto) Pewnie nabija posty na jakimś forum Ford'a! :polew: :polew: Ee tam. Dorabia sobie w weekendy :gwizdanie:
  8. Suszarka z mocnym gorącym nadmuchem raz od zewnątrz raz od środka i naklejeczka schodzi w jednym kawałku . Potem klej zmyć benzyną ekstrakcyjną i nie ma śladu ..
  9. Adecneo, dzięki za wyrazisty opis. Teraz to i już wiem co to jest a nie wiedziałem [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________ że kto komu robi lache ....
  10. krzyniek tacy służbiści się trafiają... Ale cztery punkty to jeszcze nie tragedia ...
  11. Zobacz moskal jak wszyscy zadroszczą pięknego wieku ....
  12. Paraf weż tą z tą żółtą gablotą .. Podwieze Cię na dzisiejszego spota
  13. co cie martwi ??? ze szkoli sie a efektów nie ma ???? To dobrze że nie ma efektów .. A wiesz czemu?. Bo On nie ma jeszcze trzydziestki .
  14. mam na niego sposób , spytaj go , dał sie ostatnio podejść jak świeży rekrut.... Widać w armii nie był .. Ale z tego co widać szkoli się cały czas :gwizdanie:. I to troche mnie martwi
  15. jak ładna to i owszem... :drool: hmmm , w sumie Nosfer ma fajną kobite Tu się z Tobą zgodze .. Ale nosfer to miłośnik PB i troche strach .. Jeszcze ustrzeli :polew:
  16. jak kogut w obcym kurniku Prawda.. Jak to się mówi?, nalepsza żona to żona kolegi ....
  17. łatwo ci gadać... szczylu Nie jest tak źle ... Zobaczysz co to znaczy być prawdziwym mężczyzna .. Zobacz na moskala, jak się rozpanoszył
  18. Perkusista jak perkusista, ale oni wszyscy chyba chodzą do jednego fryzjera
  19. ja cały czas żartuje , nie lubie chłopców To niczym ja :>.. A te szczeniaki niech zazdroszczą nam pięknego wieku :gwizdanie:..
  20. możemy sprawdzić , ale na moje to tylko mój łepek zmieści sie w twoich ustach :naughty: :naughty: No co?. Pożartować nie można :gwizdanie:.. Wieże Ci na słowo ..
  21. pyda stoi na sztorc wiec chyba jeszcze nie jest tak źle :polew: Ta pewnie " stoi" :polew: Chyba przy sikaniu . Ale fakt, viagra ponoć czyni cuda ..
  22. cierpliwości
  23. jedną? na tylu? ..
  24. Można i tak . Ale nie każda szafa z turbo ma wskaźnik temperatury oleju :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.