Treść opublikowana przez pawelc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- opony bieżnikowane do terenówki
Ja bym brał . Przecież to nie osobówka jak sam pisałeś .. I na nowe masz gwarancje- [ALL B5] Ilość obrotów kierownicy
możliwe na pewno, jeszcze tego nie widziałem ale znajomy wie co gada Może ktoś wymieniał kiere i ją źle założył- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked: ;( moskal, oby nie w Iraku :gwizdanie:.. A tak na marginesie..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dudi ma takie jak ja mam teraz założone czyli "FK" ringi ekzakli Siema dziewuchy w ten mroźny poranek !!! Polske trza budować !!!! Patrzcie wziął się za robotę :gwizdanie: ..- [ALL B5] Drugi kluczyk
Trzeba troche poszukać .. O tym było . Ale może to Ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61610.0.html;highlight=kodowanie+kluczyka- [ALL] A4 1.6 vs A3 1.8 20V
Ale ostatnio dał mi się "karnąć" i nie widzę różnicy między moją a jego Różnicy może nie czułeś ale jak staniesz na światłach to ją zobaczysz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już wiem, gdzie się podziewa moskal... (patrz. foto) Pewnie nabija posty na jakimś forum Ford'a! :polew: :polew: Ee tam. Dorabia sobie w weekendy :gwizdanie:- [ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
Suszarka z mocnym gorącym nadmuchem raz od zewnątrz raz od środka i naklejeczka schodzi w jednym kawałku . Potem klej zmyć benzyną ekstrakcyjną i nie ma śladu ..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo, dzięki za wyrazisty opis. Teraz to i już wiem co to jest a nie wiedziałem [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________ że kto komu robi lache ....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniek tacy służbiści się trafiają... Ale cztery punkty to jeszcze nie tragedia ...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobacz moskal jak wszyscy zadroszczą pięknego wieku ....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Paraf weż tą z tą żółtą gablotą .. Podwieze Cię na dzisiejszego spota- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co cie martwi ??? ze szkoli sie a efektów nie ma ???? To dobrze że nie ma efektów .. A wiesz czemu?. Bo On nie ma jeszcze trzydziestki .- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam na niego sposób , spytaj go , dał sie ostatnio podejść jak świeży rekrut.... Widać w armii nie był .. Ale z tego co widać szkoli się cały czas :gwizdanie:. I to troche mnie martwi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak ładna to i owszem... :drool: hmmm , w sumie Nosfer ma fajną kobite Tu się z Tobą zgodze .. Ale nosfer to miłośnik PB i troche strach .. Jeszcze ustrzeli :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak kogut w obcym kurniku Prawda.. Jak to się mówi?, nalepsza żona to żona kolegi ....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łatwo ci gadać... szczylu Nie jest tak źle ... Zobaczysz co to znaczy być prawdziwym mężczyzna .. Zobacz na moskala, jak się rozpanoszył- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Perkusista jak perkusista, ale oni wszyscy chyba chodzą do jednego fryzjera- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja cały czas żartuje , nie lubie chłopców To niczym ja :>.. A te szczeniaki niech zazdroszczą nam pięknego wieku :gwizdanie:..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
możemy sprawdzić , ale na moje to tylko mój łepek zmieści sie w twoich ustach :naughty: :naughty: No co?. Pożartować nie można :gwizdanie:.. Wieże Ci na słowo ..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pyda stoi na sztorc wiec chyba jeszcze nie jest tak źle :polew: Ta pewnie " stoi" :polew: Chyba przy sikaniu . Ale fakt, viagra ponoć czyni cuda ..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cierpliwości- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedną? na tylu? ..- [ALL B5] Jak prawidłowo użytkować auto z turbiną ?
Można i tak . Ale nie każda szafa z turbo ma wskaźnik temperatury oleju :gwizdanie: - opony bieżnikowane do terenówki