Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelc

  1. Pierwsze słyszę .... Nigdy się z tym nie spotkałem. Jedyna różnica jaką zauważyłem to że do AWT jest większy niż np. do AEB.. Co prawda nigdy nie kupowałem orginału, zawsze biore knechta.
  2. On jest jak kot .. gdyby pilnował jednej dziury to by z głodu padł :> :>
  3. Pierwsze słyszę
  4. Buba, nie pokazuj dziadkowi takich fotek, bo rano będzie go ręka bolała
  5. Dobre ... Krzychu Kadettem teraz :polew:
  6. Poziek to Twardziel
  7. A dużo go ubywa?. Może uszczelka pod termostatem puszcza?.
  8. Ale zmiany, ostatnio kropki się sypią jak choinka na Trzech Króli
  9. fajne ...
  10. Zapewne w połowie miesiąca cześć ludzi zrezygnuje jak ostatnim razem .. No chyba że po obejrzeniu fotek i filmików z poprzedniego zlotu w Bukowinie co ich minęło to nie odpuszczą :gwizdanie:
  11. ale widać że zagłosowałeś już na Siebie
  12. dobre :polew:
  13. tylko nikt z niej nie skorzystał :gwizdanie:
  14. to już wiem dlaczego nie byłeś dziś pierwszy
  15. To nie słuchaj kolegi .. Za kokpitem...
  16. sprawdź tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t43889.0.html;highlight=dorobienie+kluczyka , a jak tu nie znajdziesz to ... Było o ty parę wątków
  17. Obydwa przewody od nagrzewnicy powinny być gorące. Obieg wody jest cały czas taki sam. Masz zapchaną nagrzewnice. Nagrzewnice lepiej spróbować wypłukać. Ale wydaje mi się że to może nic nie dać, lepiej wymienić.
  18. Sprawdz czujnik na pedale hamulca.. może się blokuje
  19. Tą pierwszą to bym się wstydził wystawić na aukcje , bał bym się dostać negatywa ... Druga jakoś wygląda .. Tylko trza trochę porezać.
  20. Albo 3 browary !!! PARAF1982 dobrze gada ....
  21. pawelc odpowiedział(a) na tomgrom temat w Audi A4 B5
    Może nie w tym silniku, ale w mi kiedyś w Passacie 1.8T padła mi pompa. Podobny przypadek, jeździłem cały dzień, zgasiłem auto, za pięć minut chciałem zapalić i kaplica ;(. Pokręciłem parę minut i zapalił . Przy kolejnym zapaleniu już się nie udało, padła pompa ( nawet nie było słychać charakterystycznego bzzzyk) . Wymieniłem pompę i było ok ..
  22. pawelc odpowiedział(a) na zaku2_88 temat w Audi A4 B5
    Sprawdzałeś poduszki pod silnikiem? ..
  23. też byłem dzieckiem. Ale nie zapomne czołgów na ulicy ;(...
  24. podłącze się .. Czy krzyżak kolumny kierowniczej to element wymienny, czy trzeba całą kolumnę wymienić?.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.