Treść opublikowana przez pawelc
-
[B5 AWT] 1,8 T AWT - nietypowy filtr oleju z zaworkiem zwrotnym?
Pierwsze słyszę .... Nigdy się z tym nie spotkałem. Jedyna różnica jaką zauważyłem to że do AWT jest większy niż np. do AEB.. Co prawda nigdy nie kupowałem orginału, zawsze biore knechta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
On jest jak kot .. gdyby pilnował jednej dziury to by z głodu padł :> :>
-
[ALL] Olej w osłonę przegubu
Pierwsze słyszę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba, nie pokazuj dziadkowi takich fotek, bo rano będzie go ręka bolała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobre ... Krzychu Kadettem teraz :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Poziek to Twardziel
-
[B6 BFB] Wyciek płynu chłodzącego
A dużo go ubywa?. Może uszczelka pod termostatem puszcza?.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale zmiany, ostatnio kropki się sypią jak choinka na Trzech Króli- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajne ...- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Zapewne w połowie miesiąca cześć ludzi zrezygnuje jak ostatnim razem .. No chyba że po obejrzeniu fotek i filmików z poprzedniego zlotu w Bukowinie co ich minęło to nie odpuszczą :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale widać że zagłosowałeś już na Siebie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko nikt z niej nie skorzystał :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to już wiem dlaczego nie byłeś dziś pierwszy- [ALL B5] Pytanie o nagrzewnice
To nie słuchaj kolegi .. Za kokpitem...- [ALL] Problem z Kluczykiem
sprawdź tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t43889.0.html;highlight=dorobienie+kluczyka , a jak tu nie znajdziesz to ... Było o ty parę wątków- [B5 ADR] Pytanie o nagrzewnicę
Obydwa przewody od nagrzewnicy powinny być gorące. Obieg wody jest cały czas taki sam. Masz zapchaną nagrzewnice. Nagrzewnice lepiej spróbować wypłukać. Ale wydaje mi się że to może nic nie dać, lepiej wymienić.- [B6 AVF] Problem ze świtłem stopu
Sprawdz czujnik na pedale hamulca.. może się blokuje- [ALL B5] Która lampa przypasuje do b5? przed i po FL
Tą pierwszą to bym się wstydził wystawić na aukcje , bał bym się dostać negatywa ... Druga jakoś wygląda .. Tylko trza trochę porezać.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Albo 3 browary !!! PARAF1982 dobrze gada ....- [B5 ACK] Pompa paliwa
Może nie w tym silniku, ale w mi kiedyś w Passacie 1.8T padła mi pompa. Podobny przypadek, jeździłem cały dzień, zgasiłem auto, za pięć minut chciałem zapalić i kaplica ;(. Pokręciłem parę minut i zapalił . Przy kolejnym zapaleniu już się nie udało, padła pompa ( nawet nie było słychać charakterystycznego bzzzyk) . Wymieniłem pompę i było ok ..- [B5 ADR] Drżenie silnika
Sprawdzałeś poduszki pod silnikiem? ..- Kto z was pamięta Stan Wojenny?
też byłem dzieckiem. Ale nie zapomne czołgów na ulicy ;(...- [B5 ADR] Problem z krzyżakiem
podłącze się .. Czy krzyżak kolumny kierowniczej to element wymienny, czy trzeba całą kolumnę wymienić?. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.