Treść opublikowana przez pawelc
-
Mieszkania szukam w Warszawie
ragga, ja za swoje dwa nie umeblowane pokoje na Mokotowie przy metrze Wierzbno biorę 1600zł w tym moje opłaty ( kablówka internet plus reszta ). Więc wydaje mi się że 1200 + opłaty za kawalerkę to można coś znaleźć .. Kurcze może ja za mało biorę
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Zgodze się z Tobą, ale chodzi mi troche o wysokość ... Chcę coś do 100cm.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Panowie a co powiecie o antence Sirio Turbo 800?.. Nada się do President Johnny II?. Czy szukać czegoś innego?
-
[B5 AJM] Kolumna kierownicza-budowa
podepnę się . mógłby ktoś wkleić ete kolumny :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
punkty "kasują" się 12 miesięcy po ich otrzymaniu.[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 16:31_________________________________________________ pociesze cie , mam w tej chwili 17 , a zdarzyło mi sie jeździć przez 3 miesiące mając na koncie 23pkt. więc nie łam sie spoko to nie pierwszy raz jak mam 16 czekam jak się 6 skasuje ale jak 6 .idziesz na jakiś kurs? A tak wogle bry.. Wszystkim zaraz będzie 12 miesięcy jak dostałem 6 ale z tego co pamiętam to rok musi upłynąć od ostatniego wykroczenia aby punkty się skasowały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pociesze cie , mam w tej chwili 17 , a zdarzyło mi sie jeździć przez 3 miesiące mając na koncie 23pkt. więc nie łam sie spoko to nie pierwszy raz jak mam 16 czekam jak się 6 skasuje ale jak 6 .idziesz na jakiś kurs? A tak wogle bry.. Wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale spoko.. wekeend zleci a punkty zostaną :polew:.. ale tak serio, dycha to już boli łącznie 16.. dzisiaj założyłem zimówki i 16tki to będę trochę spokojniej jeździł panna którą spisywali zastawiła radiowóz i nie było widać, że stoją ;( czyli kolejne 16 przez cały rok . trza sfolgować a nie dało sie dogadać?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale spoko.. wekeend zleci a punkty zostaną :polew:.. ale tak serio, dycha to już boli
-
Mandat a komornik
...poczekaj,jak bedziesz robil rozliczenie podatkowe i bedą zwroty podatku :gwizdanie: pierwsi sie tym zajma... wiem,co mówie... Dokładnie :>. A jak nie będziesz miał zwrotu podatku, to zwrócą sie do firmy w której pracujesz :gwizdanie:.. Ja tak miałem
-
[B5 ADR] TERMOSTAT - jakie wymiary, typ?
najlepiej oryginał z ASO . Koszt nie jest wielki. Po za tym na forum jest o tym dużo
-
[ALL B5] Hałas przy odpalaniu
Może rozrusznik?. .. kończy się już powoli.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moge Cię poratować :gwizdanie:... Kiedy?- Spotkania na drodze
Przyznać się który to dziś rano o 10.00 zjerzdzał w w dół na Idzikowskiego? .. Bordowy avancik z blaszkami TOS XXXXX ... Klubowe rameczki były- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
odstaw flaszke i pogadamy ,,. Gdzie, kiedy i w jakich godzinach?..- nie do końca pożegnanie
Właśnie. Teraz co drugi chciał by mieć Forda Transita- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to wyciągnij jej baterie, znowu będziesz najlepszy :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"AKCJA ZNICZ" :laghing2: :laghing2: :laghing2: To jak to nazwiesz 01.11.2009 r i nie ma Ciotki z Ameryki No i dzieciaki już dawno kimają , yyy znaczy się śpią :> NIE NIE NIE na stare lata nie będę jeżdził na ręcznym nawet o tym nie myślcie - bez podtekstów :gwizdanie: Już wiem !!!! nic tak zębów nie wybiela ..... jak mineta co nieziela .... narka Pany idę przyatakować starą - przecież dziś niedziela Dobrej nocki Wszystkim pewno Ci już nie kocha- nie do końca pożegnanie
Piszesz tak jak byś miał co naj mniej czwórke ..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..jakbyśmy tera pili kielicha to bym Ci powiedział tak " Nie pier**l Pixi " Panowie, ale wirtualnie też można ... przecież to XXI wiek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dopiero sie obudzil eee tam.. pewnie stara usneła- [ALL B5] Luzy na drążku
drążek kierowniczy- [B5 AHU] Czy są takie klocki z czujnikiem?
do 2001 :gwizdanie:.. według katalogu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tego wynika ,, oby nie zagar- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
każdy na swój sposób, kocha swój inwentarz - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.