Treść opublikowana przez pawelc
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
No no... bez insynacji .....
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Mam nadzieje że wreście się poznamy ... W Bukowinie się to nam jakoś nie udało ...
-
[B5 ABC] Pęknięta osłona drążka - wyciek
Cieknie magiel .. Czeka Cię regeneracja. Ta manszeta to tylko osłona przed brudem a nie uszczelniacz. Pod nią powinno być sucho
-
[B5 AEB] Zgasł na "amen" w trakcie jazdy
Wygląda na brak paliwa .. Może pompa padła ...
-
[B5 ABC] Pęknięta osłona drążka - wyciek
Z wymianą sobie poradzisz :>.. Ale zbieżność przydało by się sprawdzić [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 17:23_________________________________________________ A o co chodzi z tym wyciekiem?
-
[B5 AEB] Test sprzęgła
Koniec sprzęgła .. Ślizga się...
-
[B5 AFN] Uszczelka przedniej szyby
Ta uszczelka jest tylko wciskana i służy tylko do ozdoby. Pozostaje raczej tylko podklejenie szyby albo wycięcie całej szyby i ponowne wklejenie. Przerabiałem podobny temat u siebie
-
[B5 ABC] Ogólne problemy z samochodem
1. Sprawdź pompę powietrza wtórnego, może jest przedmuch. 3. Wygląda na zasyfiona nagrzewnice..
-
[B5 AFN] Cieknąca maglownica
Raczej nie .....
-
[ALL B5] Drgania powyżej 120 km/h
Raczej złe opony
-
[B5 ADP] Stuki w układzie kierowniczym
Wygląda to na luz na listwie lub na drążku kierowniczym. A kierownica chodzi lekko czy ciężko?..
-
[B6 AWX] Wyjąca pompa wspomagania
Sprawdź szczelność układu. Wygląda na to że układ się zapowietrza i stąd ta piana ..
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania z innego auta
Wystarczy sama pompa .. Koło z pompy możesz założyć te które masz
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na biegu jałowym - nr VIN węża
Wąż z końcówkami to jedna całość
-
Nasza Klasa - profil klubu
Paweł Chodkiewicz Warszawa/Glina ..
-
[B5 ADR] Co to za urządzenie (zdjęcie) ?
Jak cyka znaczy że wszystko działa .
-
[B5 ADR] Co to za urządzenie (zdjęcie) ?
Tak musi być :>.. Poszukaj na forum ..
-
[B5 APT] Czy to zajechane sprzęgło a może dwumas ?
Koniec sprzęgła
-
[B5 ARG] Problem z silnikiem
Ja nie widze w tym nic dziwnego .. Jak chcesz go zdławić to wciśnij hamulec bez sprzęgła
-
[B5 AVG] Twardy hamulec po postoju
wygląda jak by tłoczki stały w zaciskach .
-
[B5 AFN] Końcówka drążka
Raczej.. nerwy ...
-
[B5 ADR] Metaliczny stukot w maglownicy
Pewnie że się da ..
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
kurcze, a czemu ja Ciebie nie pamiętam Bo tak było Fajnie .. Ale na paru zdjęcich mnie znajdziesz :>.. Dzięki jarko ..
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
Poprostu było Super .... Wielki szacun dla organizatorów , za dobrą zabawe .. Należą im się wielkie brawa :oklaski..: Oby więcej takich imprez .. Dzięki chłopaki :>
-
[B5 AWT] Jakie ciśnienie w pompie wspomagania ?
Dzięki . O to właśnie mi chodziło ..