Treść opublikowana przez pawelc
-
[B5 AEB] Stukot w silniku 1.8 T
Właśnie, też tak pomyślałem ... Może cyka Ci zaworek odpowiedzialny za odpowietrzenie zbiornika paliwa ..
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
wyszukiwarka, i tak zostało Warto było :>...............
-
[B5 AFN] Zapowietrzone wspomaganie PROBLEM ROZWIAZANY!!!
Raczej to nie będzie wina płynu ... Przecież był nowy
-
Strefa Śmiechu
A jaka muzyka
-
[B5 1Z] Problem z ustawieniem geometrii
A przed wymianą jak auto jeżdziło?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Filmik całkiem OK ..
-
[B5 AHL] Proszę o poradę - uszczelka pod głowicę
To tym bardziej nie ruszać uszczelki .. Wymień termostat i obserwój ...
-
[B5 AFN] Zapowietrzone wspomaganie PROBLEM ROZWIAZANY!!!
Czyli miałeś przewód dorabiany?... I chyba tu będzie Twój problem.. Przerabiałem już temat (nawet gdzieś na forum) z dorabianym przewodem, efekt był taki że pompa strasznie wyła .. Musiałem kupić oryginał, problem znikł .
-
[B5 AFN] Zapowietrzone wspomaganie PROBLEM ROZWIAZANY!!!
Może coś jest nie tak z tym przewodem który zmieniłeś ... Czy był taki sam jak stary?.
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
No chyba że tak ..........
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
Ale moment. Przecież ABS nie załancza się przy każdym hamowaniu .. Tylko jak kola tracą przyczepność .. To jak Ty jeżdzisz .... że załancza Ci się ABS?......
-
[B5 AFN] Moja sliczna
Autko ciekawe. I fajny kolorek :>.. Ale z lotką daj sobie spokój .. Doprowadż kiere do porządku :>....
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Dobry pomysł. No i niech się określą .. Czy jadą czy nie, inni czekają na miejsca :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Coś ta lista zapisanych mało kolorowa , a termin nagli ... Chyba nie jadą :>...
-
[B5 1Z] Jeśli nie sprzęgło to co ?
A jakie sprzęgło założyłeś?.. Trochę dziwne że w krótkim czasie zaczęło ciężko chodzić
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Chyba się do was przyłącze
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
To czekamy na małe zmiany ..........
-
Strefa Śmiechu
Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta: - Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz! [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 18:09_________________________________________________Facet siedzi w barze, podchodzi do niego nieznajomy i pyta: - Gdybyś obudził się w lesie z podrapanym i wysmarowanym wazeliną tyłkiem, powiedziałbyś komuś? - Ależ nie - odpowiada facet. Nieznajomy dalej pyta: - Gdybyś zauważył, że masz w swoim tyłku zużytą prezerwatywę, powiedziałbyś komuś? - Jasne, że nie - odpowiada facet. - Chcesz jechać na kemping? - pyta się nieznajomy. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 18:11_________________________________________________Dwaj kumple siedzą przy piwku w knajpce I rozmawiają. -Wiesz, seks z moją żoną jest ostatnio coraz gorszy. Jeszcze trochę I chyba całkiem przestaniemy się kochać... -Chłopie, gdyby moja żona nie spała z otwartymi ustami... To w ogóle zapomniałbym co to seks! [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 18:31_________________________________________________W celi siedzi pedał i zoofil. Zoofil mówi: - Gdyby była tu choć mała muszka! Na to pedał: - Bzzzzzz!
-
Strefa Śmiechu
Na przesłuchaniu policjant mówi: - No to niech pan opowie jak to bylo - No kazali mi się oprzeć o maskę samochodu i wypiąć - Napastowali pana? - Nie... na sucho pojechali :polew:
-
Strefa Śmiechu
Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek... Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Rysiek... Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo. Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek to ma klasę!". Rysiek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie. Facet w szafie myśli: "szlag, ale ten Rysiek, to jednak jest za***isty!". Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu mięśnie krateczka-kaloryfer, wysportowany, a klatka jak u gladiatora. Facet w szafie myśli: "ten Rysiek, to ekstra gość!". Rysiek zdejmuje super-trendy bokserki, a tu penis cudowny - pierwsza klasa. Facet w szafie myśli: "O żesz ty, Rysiek jest rewelacyjny" W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się ciało z cellulitisem, obwisłe piersi, rozstępy... Facet w szafie myśli: "Ja pier**lę! Ale wstyd przed Ryśkiem".
-
[B5 ADR] Skoki obrotów na biegu jałowym
Też bym od tego zaczął
-
[B5 AEB] Uszkodzony przepływomierz powietrza 1.8T AEB
Może trzeba było się zapytać ile kosztuje sam wkład.. Mnie ostatnio do AWT ok 350 pln. bez zdania starego, w ASO Rowiński . A jak by cos to powinienem mieć przepływomierz do AEB, musze sprawdzić numer. Kumpel mi dał do mojego ale jak się okazało to nie był do AWT .. Ale po założeniu do mojego nawet chodził :>.. ale w jezdzie była różnica ...
-
[B5 ADR] Czy mogę założyć używane przeguby ?
No cóż, ja kiedyś kupiłem nowy przegubu do Passata.. I co się okazało?.. Był gorszy niż mój stary, na dzień dobry strzelał .. Oddałem na reklamacje, kase oddali .. A ja kupiłem całą uzywaną półoś w cenie nowego przegubu :>.. I wszystko było Ok .. A przegub to był Spidan.
-
[B6 AWX] Drgania przy dużej prędkości
Ewentualnie załóż zapas .. Może się coś polepszy
-
[B5 AWT] Przyciemnianie oświetlenia licznika
Prawe pokrętło od kasowania licznika ... Kręcisz i masz ciemno lub jasno . U mnie tak jest