Treść opublikowana przez pawelc
-
[ALL B5] Różnokolorowa kierownica
nie widze tu kolorowej kierownicy ... To chyba wina zdjęć
-
[B5 ADP] Zawieszenie przednie
Amory tak.. Na sprężynach od tdi może stać wyżej
-
[B5 ADP] Zawieszenie przednie
ozi_wells, a wahacze dolne proste będą te same?.. Bo wiesz mam taki komplet które kupiłem do 1.8T i nie pasują .. Mały cienki sworzeń...
-
[B5 ADP] Zawieszenie przednie
Górne wahacze napewno te same Ale nie wiem jak dolne
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Kto ma Avanta tez rządzi Wersja wielozadaniowa . Sedan też daje radę :polew: Avanta się wynajmnie tym co nie zdążą :>.. Łatwa kasa i zwrot kosztów za zlocik
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak to co?.. Brak miejsc :>...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
pawelc + Edyta :>...
-
[B5 APT] Pisk spod maski
zdejmnij pasek klinowy i zakręc łożyskiem alternatora.. .. wtedy będzie wiadomo ...
-
[B5 1Z] A4 1.9 TDI 90 PS
Dajcie mu szanse :>.... Może coś bedzie
-
Strefa Śmiechu
Można się trochę pośmiać i powspominać :>.... Napewno niektórzy pamiętają http://pl.youtube.com/watch?v=yJkpNOZgTPc
-
[B5 AKN] Wymiana pompy wspomagania
Tutaj coś znajdziesz na temat wymiany maglownicy No i jak się do niej dostać :> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=wymiana+maglownicy
-
[B5 AWT] nie słychać popmy paliwa, nie odpala
Ciekawe i dziwnie ... Bo ja u siebie pompy raczej nie słysze :>....
-
[B6 ALT] Rozrząd - jaka cena?
Napewno się skontatuje :>.. Rozmawiałem z nim i ostatnio jest troche zarobiony ..
-
[B5 AKN] Wymiana pompy wspomagania
Pewnie że da ... Do wymiany pompy nie trzeba zdejmować przodu :>
-
[ALL] Tarcza sprzegła
Po numerze częsci mozna sie dowiedzieć do jakiego kodu silnika i do danego roku jest montowana dana częsc ..
-
[B5 ADR] rezerwa
Tak bedzie .. ok 7 litrów...
-
[B6 ALL] Skrzypigaz ;)
To zgrzyta ci pedał gazu?, czy zgrzyta ci w lewym przednim kole? .. Bo troche się zgubiłem
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
to i ja się podpisałem
-
[B5 ARG] Witam wszystkich. Oto moja niebieska laleczka
Ciekawy kolorek ... Daj pare zdjęć środka .... Ale auto prezentuje się fajnie
-
[B5 ABC] Wydmuchana uszczelka pod głowicą
Chyba bym to przebolał ... Jeżeli autko chodzi ok, to bym się cieszył z jazdy ... Jeżeli wszystko zostało zrobione jak piszesz to cena według jest znośna :gwizdanie:...
-
[ALL] 1 KLIKNIĘCIE = 1 CZEKOLADA DLA DZIECKA - zostań Mikołajem
Niech dzieciaki maja :>.............. to nie wiele, ale zawsze coś
-
Strefa Śmiechu
Kumple się pytają: - Stary k….wa co ci się stało?!! Pod tramwaj wpadłeś? - Eee, nieee... Żona mnie tak uderzyła.... - Żooonaa???!!!! Czym cię tak piz*neła? - Eee, kurczakiem - Kurczakiem?! - Tak, zamarzniętym kurczakiem... - Człowieku, a za co cię tak walnęła tym kurczakiem? - No bo wiecie...: Moja żonka to niezła laska jest: zgrabna figurka, jędrna dupcia, nóżki długie, więc wczoraj jak się nachyliła do lodówki po tego je…ego kurczaka to się tak fajnie wypięła. Spódniczka mini co ją na sobie miała tak fajnie jej się zsunęła do góry, że koronkowe stringi całe jej było widać i jak ona tak szukała tego kurczaka to ja już nie mogłem wytrzymać i zacząłem ją bzykać od tyłu.... No i właśnie wtedy piz*neła mnie tym zamarzniętym kurczakiem. - Eeeeeeee, no stary!!! Zajejebiście!!!!! - Ale ta twoja żona to jakaś walnięta, nie lubi bzykania od tyłu?? - Lubi i to bardzo.......ale nie w Tesco...... :polew:
-
[ALL B5] Uciekający płyn od wspomagania kierownicy...
No to poszedł uszczelniacz ;(.. Raczej czeka cię regeneracja magla .. A magla nie musisz wymieniać..
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
887 ..........
-
[B5 AFN] moja A4 ;) --> Nowe Focie ;]
Tak, zrób lepsze zdjęcia :>.. Bo ta skóra .. Hak też kaplica :>.. Ale autko prezentuje się OK