Treść opublikowana przez pawelc
-
[B5 AEB] jelen05 B5 1.8 Turbo
Autko fajne zadbane ... Ale te brewki , odblaski jak w volvo ... A i płyn jak najszybciej ..
-
[B5 AEB] Brak możliwości przekroczenia max 4000 obr/min
czy na każdym biegu? ......
-
[B5 APU] Dziwne odgłosy przy zmniejszaniu się obrotów
Mi też bardziej to wygląda na zawór upustowy turbiny ... A tym bardziej że miałem Passat z silnikem 1.8T APU, też mi dzwoniło- i to był zawór .... Wymieniłem turbo i było OK ...
-
[B5 ADR] Silnik sie zagrzał
[/size]_________________________________________________albo chodzi Ci o wentylator kilmatyzacji,ale on chodzi tylko przy wlaczonej klimie Może nie tak do końca . Bo u mnie jest taka sytuacja, że ja stoje długo w korku i jest bardzo gorąco, to załącza mi się wentylator od klimy :gwizdanie:.. po mimo ze klima nie chodzi. czyli jednym słowem, wentylator od klimy wspomaga wisko jak nie daje już rady :>... Juz mialem pare razy taką sytuacje, ale było bardzo gorąco na zewnątrz :>..
-
[B5 ADP] Nie zapala się światło przy otwartych drzwiach
Czujnik znajduje się w zamku w drzwiach ...
-
[B5 APT] Poziom paliwa - dziwne wahania wskazówki
Tak, to jest czujnik odpowiedzialny za odpowietrzanie zbiornika :>.. Jezeli jest sprawny, to fajnie cyka ..
-
[B6 AVB] Kontrolka plynu w spryskiwaczu
Ale to troche dziwne .. Bo ja naprzykład nie mam pełnego fisa, a mimo to wskazuje mi poziom oleju, wody, rezerwy benzyny, klocków, płynu hamulcowego, a poziomu płynu do spryskiwaczy nie .. Może coś jest nie tak z czujnikem od spryskiwaczy?.. Fakt, faktem, widze że u mnie był zmieniany zbiorniczek. Może nie od tego modelu? .. Bo na etce, wychodz z mojego rocznika ze powinien być ..
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Troche pojeżdzisz, to się wyrobi ....
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie, nie,,, Mają się ruszać :gwizdanie:...
-
[B5 AFN] [B5 AFN] Moje pierwsze auto i w dodatku A4
Auto fajne .. Fele też bedą ok...
-
[B5 AEB] Moj avant ---seria
Kupił AUDI i na aparat nie starczyło .. ( taki żart :>).. A tak serio.. Rameczki w szfie Ok .. fajny Avancik
-
[B5 AEB] a4 1.8t nowe gadzety :D
Lampy tył Ok .. Super autko ,,,
-
[B5 AJM] Kapiąca woda pod samochodem - czyżby to skutek pracy klimatyzacji ?
Tak ma być :>.. Ten temat już był ..
-
[B5 1Z] Nowy wygląd - zmiana lamp
szczerze.... tył i przód- nie bardzo ..
-
Moje audi po 8 dniach od zakupu
nie :> włściciel ...
-
Moje audi po 8 dniach od zakupu
Było i będzie :>... widze że kolega z moich stron ...
-
[B5 ADR] Czy na zdjęciu jest wąż od wspomagania ?
Do AWT tez nie ma ;(... A koszt w ASO podobny .. Mnie na szrocie kosztował 100 plnów ..
-
[B5 ADP] Tarcze i klocki firmy TRUSTING
Kurcze, pierwszy raz słysze o takiej firmie ..
-
[B5 AFB] Kontrolki ASR I ABS 2.5 TDI
Dokładnie .. Sprawdz czujniki ABS .. Jeżeli jeden z nich jest uszkodzony, to będą się paliły dwie kontrolki
-
[ALL] H7 czy H4 zamiast ksenonów
własnie zapomniałem dopisac ze kup nowy zestawik HID , teraz już są OK przynajmniej u mnie sie nic nie dzieje Popieram .. Ceny zestawu HID są całkiem dobre :>.. Ja tez założyłem :>, a byłem przeciwny .. Ale jest Ok ..
-
[ALL B5] Czy bedzie pasować zawieszenie ?
Przednie amortyzatory będą ok, sam założyłem do Audi z mojego Passata ( tyle mi po nim zostało :>).. A co do spręrzyn- to nie wiem ....
-
[B5 ADR] Czy na zdjęciu jest wąż od wspomagania ?
Ostatnio kupowałem wąż do wspomagania ... Łączący pompe z maglem do 1.8T AWT, I Szczerze powiem że wyglądał całkiem inaczej.. Nie było tam chłodnicy płynu.. Może w 1.8 jest inaczej ..
-
[ALL B5] Drgania przy przyspieszaniu i hamowaniu
Sprawdz koła :>... Może maja bicia ...
-
[B5 AEB] Naprawa głowicy - zerwany gwint świecy
marewel, ma racje :>.. Też o tym słyszałem ... Może lepiej zrobic redukcje( mniejsze koszty )....
-
[B5 ADR] Wybija pistolet przy tankowaniu, a wskazówka paliwa szaleje w całym zakresie
Co do nalewania paliwa, może przewód odpowietrzający jest zapchany? ....