Treść opublikowana przez pawelc
-
Strefa Śmiechu
Chłopak z dziewczyną siedzi w kinie. Gdy minęła godzina filmu, on mówi do niej: - Już godzinę tu siedzimy i nic... Nawet buzi mi nie dałaś... - Jak to? Przecież zrobiłam ci "laskę". - Mnie?! :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
To jak by coś, to ja prosze o pokój z widokiem na morze .
-
Strefa Śmiechu
Dobre :polew:
-
[ALL B5] Co to jest za urzadzonko FDO 4D0 035 530 ?
Jak można to rozumieć?. Czy wcześniej mogła by być zainsalowana nawigacja, czy ta skrzynka jest montwana standartowo? :>..
-
[ALL] Podpięcie subwoofera w radiu concert
poszukaj na http://www.studio24.prv.pl w dziale kablomania i po lewej kliknij Iso Oem, może coś co pomoże
-
[B5 ARG] Moja A4 standardowa ;)
Auto całkiem ciekawe .. Ale faktycznie to coś po bokach , i kołpaki do kosza ..
-
[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?
Tu się zgodze z kolegą ....................
-
[B6 ALT] Brak stabilności toru jazdy
Opony asymetryczne mają oznaczenie jak powinny być założone. Na oponach jest napis autsaid i insaid( czy jakoś tak ), czyli do środka i na zewnątrz.. Ale plus jest tego że jak opony na felgach są dobrze obsadzone to można je założyć na każde koło bez konieczności obracania jej na feldze ... Czyli można śmiało założyć lewe koło pa prawe i odwrotnie
-
[B5 AMB] Ciężko wchodzą biegi
Tylko małe pytanie?.. A jak wchodzą na sucho?.
-
[B6 ALT] Brak stabilności toru jazdy
Spróbuj zamienić koło, lewe na prawe a prawe na lewe.. Zobaczysz czy będzie różnica. No chyba że masz opony kierunkowe, wtedy nic z tego ... To przód na tył..
-
[B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r
Kolor fajny, jak mój . Prezentuje się ciekawie .. No i gril już po lificie .. tylko te brewki
-
[B5 AFN] Audi Concert problem z subwooferem
Radio mam orginalne symphony .. Więc będe musiał wymontować radio i sprawdzić . A czy ten dodatkowy plus może się sam wypiąc?
-
[ALL B5] Wymiana koncówki drążka
Plus że do tego ci nie potrzebny kanał :>... Próbować można
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
Lubie muzyke z tamtych lat .. Ale niestety, biała sala w domu
-
[B5 AFN] Audi Concert problem z subwooferem
Dzięki, sprawdze to .. A jeszcze małe pytanie?. Bo niestety w sprawach audio jestem noga .. Z kąt idzie zaśilanie na wzmacniacz? :gwizdanie:.. Czy jest może tam jakiś bezpiecznik?
-
[B5 AFN] Audi Concert problem z subwooferem
A czy na tych zdjęciach które widać jest widoczny orginalny wzmaczniacz ( konkretnie w którym miejscu).. Bo u mnie tył nie gra, ani głośniki ani subwoofer , więc nie wiem czy to wina radia czy wzmacniacza którego może nie mam?
-
[ALL B5] moja lalka
No to super :>.. A foty gdzie ...
-
Historia naszych nicków
pawelc, poprostu od imienia i pierwszej litery nazwiska .. Zawsze sie staram tego używać .. No chyba że nick jest zajęty to dodam liczbe 24, ale nie wiem czemu 24 ...
-
[B5 APT] Dziwny hałas z tyłu podczas zwalniania
Załóż zapas na te koło co wskazał Ci mechanik, i się okaże :>.. Czy to wina opony
-
[B5 AKN] Wymiana pompy wspomagania
Na regeneracje też masz gwarancje no niby tak.. moja sztuka regenerowana z gwarancją na rok.. siadła po 1,5roku ;( Troche szybko .. A na nową ile dostaniesz gwarancji?
-
[B5 AKN] Wymiana pompy wspomagania
Na regeneracje też masz gwarancje
-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
Fajnie że Ci się udało .. Szerokej drogi :>
-
[B6 AVJ] Dziwny przypadek
Wygląda jak by leciało z pod uszczelki pod głowicą ;(... I te wywalanie wody na to wskazuje.. Mam nadzieje że się myle..
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Myślisz że już mu się coś marzy :>........ żeby nie musiał spać d*pą do ściany Może tak zle nie będzie :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Myślisz że już mu się coś marzy :>........