Treść opublikowana przez makthedon
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Chlopaki, nie chce zakladac nowego tematu: co to za cienka rurka(peszel) odchodzaca od akumulatora po prawej storonie? Z gory dzieki.
-
[B6 avant]Bagaznik sam sie otwiera
Dzieki chlopaki, przeczytalem ten temat i cos tam juz wiem. Otwieranie bagaznika dziala normalnie wiec czy na pewno to wina mikrowlacznika ze czasem podczas jazdy sam sie otwiera bagaznik? Ze np jakies zwarcie moze byc i sie otwiera? Jaka czesc powinienem zakupic i wymienic? Moze ktos ma numer tej czesci. Dzieki.
-
[B6 avant]Bagaznik sam sie otwiera
Ciezko taki mikrowlacznik wymienic samemu?
-
[B6 avant]Bagaznik sam sie otwiera
Witam Czasami bagaznik w moim b6 sam sie otwiera, tzn nie calkiem ale odstaje i tlucze sie na wybojach lub np progu zwalniajacym. Poza tym otwiera sie normalnie i z pilota i recznie. Co moze byc przyczyna czegos takiego?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Nastepnym razem na pewno dluzej zabawie hehe Pozdro
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
McDonald 19:00? Moze wpadne
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Chlopaki spoty dalej odbywaja sie pod mcdrive'em tak jak widze na poczatku tego tematu? Moze bym sie pojawil tez, audi posiadam od niedawna
-
Jak podłączyć kino domowe Yamaha do TV?
Takie podlaczenie jak napisal michal_s87 zadziala na 100%, przypuszczalnie musisz ustawic w dekoderze n-ki dzwiek. Ustawiasz pilotem od amplitunera to hdmi do ktorego jest podpiety dekoder a na tv to hdmi do ktorego jest podpiety amplituner.
-
Jak podłączyć kino domowe Yamaha do TV?
Jesli ogladasz TV tylko z n-ki to oczywiscie nalezy podpiac tak jak pisze michal_s87 i nie ma problemu. Co innego gdybys np ogladal naziemna TV lub puszczal cos z pendrive'a albo hdd podpietego do TV to wtedy tylko optyk gdyz ten TV nie ma hdmi ARC.
-
Jak podłączyć kino domowe Yamaha do TV?
Napisz jaki amplituner i jaki model tv to cos bedziemy dzialac
-
Jak podłączyć kino domowe Yamaha do TV?
Kolego jeden z portow HDMI w TV powinien obslugiwac ARC (Audio return channel), i dzwiek z TV bedzie dzialal przez amplituner wlasnie przez hdmi.
-
[A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
Jak dla mnie to komfort jest bardzo dobry, dla mojej zony tez. Chetnie bym wladowal gwint ale wlasnie zona jest przeciwna temu po tym jak wczesniej jezdzilo sie golfem Troche to rozumiem bo jak nadejdzie potomek to wiadomo jak jest wiec zawias s-line mi wystarczy
-
Świeci tylko jedna żarówka oświetlająca tablice rejestracyjną
Jesli chodzi o lampke w podsufitce to fis nie pokazuje ze mam otwarty bagaznik wiec to chyba dlatego sie nie zapala. Co w takim przypadku? Ta przy rejestracji sprawdze miernikiem tak jak radzicie.
-
Świeci tylko jedna żarówka oświetlająca tablice rejestracyjną
Probowalem juz trzech roznych wiec to musi byc cos innego.
-
Świeci tylko jedna żarówka oświetlająca tablice rejestracyjną
Witam Nie mam pojecia co jest grane ze jedna zarowka nie swieci. Na poczatku myslalem ze sie spalila i faktycznie byla spalona ale po wymianie na nowa dalej nie zaswiecilo. Przeczyscilem styki ale i to nie pomoglo. Co moze byc przyczyna? Przy okazji inna sprawa zwiazana rowniez z oswietleniem, lampka w podsufitce nie wlacza sie po otwarciu bagaznika oczywiscie przy ustawieniu na 0. Dziala dopiero po przelaczeniu na I. Cos z ukladem? Z gory dzieki za pomoc.
-
[A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
No i wskoczylo kolo bez problemu tak jak mowiliscie Jeszcze raz dzieki za pomoc
-
[A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
Dzieki panowie za odpowiedzi Pzdr
-
[A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
Wlasnie nie wiem czy nie beda sie stykac z amortyzatorem bo te obecne 17" 8J maja ET35 i jak wsuwam reke to jest dosyc blisko albo tak mi sie tylko wydaje, nie jestem pewien. Beda potrzebne dystanse z 5mm? Jak myslicie? Aha opone jednak bede zakladal 225/40
-
[A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
Auto kupilem na 17" z opona 225/50 a z tego co widzialem na kalkulatorze opon to srednica tych z tematu bedzie 2,9mm wieksza. W kazdym razie wole sie poradzic osob zaznajomionych w temacie dlatego pytam ---------- Post dopisany 10-07-2012 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2012 at 22:07 ---------- Czy ktos moze sie jeszcze wypowiedziec na ten temat?
-
[A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
Witam Panowie chce kupic takie felgi + opony jak w temacie do mojej nowo nabytej a4 1.9 tdi w quattro. Wejda bez problemu? Auto jest w wersji s-line wiec zawias ma lekko obnizony. Dzieki z gory. Pzdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem posiadaczem audi a4 b6 1.9 tdi quattro od dwoch dni , wczesniej ujezdzalem golfa 3 w wersji GTI 16v.