Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maksio200

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maksio200

  1. Mój magik od 1.8T zawsze dokręca na 9,5Nm kluczem dynamometrycznym. To nie są nowe pokrywy. Miałem wymienianą na erlinga uszczelkę i bez silikonu. Trzyma już drugi rok
  2. A ja za to polecam NGK PFR7S8EG. Są dużo zimniejsze niż te dedykowane do 1.8T a kosztują tyle samo. Tak wiem że wg katalogu pokazuje że są one do TFSI
  3. Do trochę zmodzonych 1.8T polecam Millersa 5W50
  4. Sokółka Orlen Verva 98 5.08zł
  5. Ja Ci polecam NGK PFR7S8EG Sam mam u siebie w 1.8T BFB takie zamontowane. Takie założyłem jak robiłem moc u siebie.
  6. u mnie jest taka tylna lotka A dokładka od cupry tak
  7. maksio200 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    ja moj intercooler wsadziłem do góry nogami dlatego nić nie ciąłem to nie jest rozwiązywanie tylko ignorancja. Po za tym w całości zniszczyłeś belkę, nie lepiej było ją sprzedać ? teraz i tak nie spełnia swojego zadania. Skończyłem wczoraj montaż, bez żadnego docinania plastików itd. . wszystko się zmieściło na styk, sylikon i wąż lekko dotyka kratek na halogeny. Z zestawu zostały mi 2 sylikony i 2 aluminiowe rury. Dodatkowo zakupić musiałem rurę od B8 którą wykorzystałem do przerobienia mojej fabrycznej (od turbo ori rura), wylot IC zamiast sylikonu zastosowałem oryginalną gumę chyba z nowej A6, lepiej się to spasowało. Generalnie gdybym miał więcej typów rur i sylikonów wyszło by lepiej, niestety nie miałem w czym wybierać. To Panowie jest 550x230x65 Wiem że przy wys 180 nie trzeba nic ciąć Mój post miał charakter żartobliwy
  8. McGiver z forum polecam jak najbardziej
  9. maksio200 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak się rozwiązuje problemy z belką
  10. maksio200 odpowiedział(a) na maksio200 temat w 3.0
    Po niedzieli dostanę dopiero kabel diagnostyczny z oprogramowaniem i zobaczymy co mi powie ciekawego grupa 93.
  11. maksio200 odpowiedział(a) na maksio200 temat w 3.0
    Dzięki kolego za radę, jutro sprawdzę podczas jazdy a zarazem będe mógł posprawdzać grupy vagiem, będę to robić samemu i z tego co wiem to mam zwrócić uwagę na grupę 93.
  12. maksio200 odpowiedział(a) na maksio200 temat w 3.0
    A dokładniej co z tym zrobiłeś? Wywaliłeś te klapki czy jakoś to naprawiłeś?
  13. maksio200 odpowiedział(a) na maksio200 temat w 3.0
    Jutro wszystko się okaże jak sprawdzę vagiem blok 93, mam nadzieję że to będzie rozwiązaniem problemu.
  14. maksio200 odpowiedział(a) na maksio200 temat w 3.0
    Ta opcja na pewno odpada bo to już sprawdziłem. W weekend sprawdzę vagiem blok 93 może tam się dowiem.
  15. maksio200 opublikował(a) temat w 3.0
    Witam Mój problem jest następujący. Auto przyśpiesza ale jakoś tak ociężale. Czas do 100km/h to ponad 10 sekund. Jak na tipa z quattro to i tak za dużo. Skanowany był vagiem i nie wykrywa żadnych błędów. Robiony był test kolektora ssącego i słychać jakieś zasysanie czyli niby działa klapka. Nie wiem czy to ma jakiś związek ale cieknie mi oliwa z pod wałków rozrządu. Auto mam od roku i wydaje mi się że auto idzie tak samo od samego początku. Przede mną właściciel wymieniał rozrząd, nie wiem tylko czy to nie wina tego. Auto pracuje normalnie, nie ma dziwnych dźwięków na postoju ani podczas jazdy.
  16. Też myślę, że najtańszego nie ma co brać. Niestety tylko optycznie poprzez allegro będę mógł ocenić jego stan. Poszukam też sprzedawcy który w razie czego weźmie z powrotem jakby nie pasowało coś.
  17. Dzieki Panowie za pomoc. Będę szukać za rozsądną cenę bo kwota rzędu 1000 zł to sporo :-\
  18. No właśnie chyba :-P Ja nie mogę pozwolić sobie finansowo na błędy bo nie jest to tania część.
  19. Czyli patrzeć wg. ETKI jak rozumiem? ;-)
  20. Witam, w mojej a4 b6 3.0 quattro tiptornic rozwalił się wał(poprzedni właściciel go już naprawiał). Potrzebuje teraz kupić drugi używany wał. W salonie podali mi z Vin'a tylko taki nr części 8E0 521 101T. Czy ktoś może powiedzieć od czego mogę pod pasować wał? Na allegro nie znalazłem wału z tym nr części. Z góry dziękuję za pomoc.
  21. Przepraszam trochę za off topa ale w mojej a4 b6 3.0 quattro tiptornic rozwalił się wał(poprzedni właściciel go już naprawiał). Potrzebuje teraz kupić drugi używany wał. W salonie podali mi z Vin'a tylko taki nr części 8E0 521 101T. Czy ktoś może powiedzieć od czego mogę pod pasować wał? Na allegro nie znalazłem wału z tym nr części. Z góry dziękuję za pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.