Treść opublikowana przez iszek
-
Polecane opony letnie
Witam Szukam dwoch opon w rozmiarze 225/40/18 w cenie max do 500 za sztuke, warunek maja sie nie zdzierac jak Dunlopy RT ktore wytrzymyly troche ponad 30 tysiecy kilometrow. Co mozecie polecic?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Tomasz_gti wczoraj wieczorem na skrzyzowaniu w Brzesku kolo BP
-
B6 DIVISION
No juz cos lepiej, dzieki
-
B6 DIVISION
A czy jest jakis tanszy odpowiednik?
-
B6 DIVISION
Jakich kluczy uzywacie do odkrecania pokrywy filtra oleju w 1.9 TDI. Podajcie jakies aukcje przykladowe.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdrawiam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
moze, ale klimat juz nie ten co z przed BT, Ryba Ty byles, widziales cos?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nuda, batallion juz nie ten dyvision zamkniety, nie ma co czytac
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Kluczyk rozlozyc to pikus wlasnie nie wiedzialem jak zabrac sie za gumke zeby nic nie popsuc. Udalo sie, dzieki
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Witam. Napierwszej stronie zauwazylem ze masz zdjecie nowych gumek do kluczyka, moglbys napisac jak sie zabrac za wymiane bo bede wymienial baterie i moze od razu bym zamowil i wymienil
-
B6 DIVISION
Witam. Podpowie ktos czy plastikowe plecy w zwyklych fotelach nalesnikach beda takie same i czy zaczepy beda pasowac jak w fotelach z wersji s-line?
-
B6 DIVISION
zestaw naprawczy nakładki oparcia ma nr 8E0 898 035 poniżej zdjęcia z operacji montażu tego czegoś http://www.audi4ever.com/forumv2/index.php?topic=49807.0 A skoro sie tak juz stalo to mozna by wymienic plecy fotela na takie z siatka?
-
B6 DIVISION
Wlasnie wsiadlem wczoraj do auta i poczulem ze cos jest nie tak, jedna strona odstaje, da sie to wepchnac ale gdy sie usiadzie w fotelu to od nowa wypada. Jest jakis numer tego zeby to zamowic, Tylko ASO czy na allegro tez to znajdzie?
-
B6 DIVISION
Hej. Da rade wymienic albo zamontowac na nowo ten plastik z tylu oparcia siedzienia kierowcy?
- B6 DIVISION
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mozesz napisac cos wiecej co bylo nie tak?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam kolegow. Czytałem kiedys ze w Krakowie znajduje sie zaklad handlujacy wkladami do lusterek bocznych, ktos tam go polecal, problem w tym ze szukam jakiegos tematu ale nic nie moge znalezc. Kojarzy ktos z Was cos takiego, podeslalby jakis adresik albo telefon? Z gory wielkie dzieki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Czy mogłbym prosic o wycene przewodow hamulcowych w oplocie oraz zestawu tarcze + klocki do przodu auto takie jak w podpisie. Moze byc na PW
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam. Zwracam sie z kilkoma pytaniami. Chcialbym sie dowiedziec czy zamawiajac klocki do B6 trzeba jakos specjalnie zaznaczyc, ze posiada sie czujnik zuzycia klockow hamulcowych na FIs-ie, oraz czy kupujac przewody hamulcowe w oplocie do seryjnych hamulcow trzeba je pozniej wymieniac przy ewentualnym swapie na 320mm. Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
19.30 Zemis widziany w Tegoborzy, chwile później Slepy na orlenie w lososinie
-
B6 DIVISION
chlopaki z batalionu polecaja DYSTOM
-
[Małopolska] Widziany, widziana
bylem bez samochodu podnioslem reke kolo skrzyżowania na iwkowa:wink:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
tomasz_gti miejscowosc Tymowa okolice godziny 15:wink:
-
[B6 AVF] Iszkowe acztery
czyli to nie jest zwykle bo nie ma tej wajchy z dolu, ani tez fotochrom wiec co?
-
[B6 AVF] Iszkowe acztery
czyli z tego wynika ze w b6 nie bylo fotochromu?? bzdura