Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iszek

  1. Witam Szukam dwoch opon w rozmiarze 225/40/18 w cenie max do 500 za sztuke, warunek maja sie nie zdzierac jak Dunlopy RT ktore wytrzymyly troche ponad 30 tysiecy kilometrow. Co mozecie polecic?
  2. Tomasz_gti wczoraj wieczorem na skrzyzowaniu w Brzesku kolo BP
  3. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No juz cos lepiej, dzieki
  4. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A czy jest jakis tanszy odpowiednik?
  5. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakich kluczy uzywacie do odkrecania pokrywy filtra oleju w 1.9 TDI. Podajcie jakies aukcje przykladowe.
  6. Pozdrawiam
  7. moze, ale klimat juz nie ten co z przed BT, Ryba Ty byles, widziales cos?
  8. nuda, batallion juz nie ten dyvision zamkniety, nie ma co czytac
  9. Kluczyk rozlozyc to pikus wlasnie nie wiedzialem jak zabrac sie za gumke zeby nic nie popsuc. Udalo sie, dzieki
  10. Witam. Napierwszej stronie zauwazylem ze masz zdjecie nowych gumek do kluczyka, moglbys napisac jak sie zabrac za wymiane bo bede wymienial baterie i moze od razu bym zamowil i wymienil
  11. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Podpowie ktos czy plastikowe plecy w zwyklych fotelach nalesnikach beda takie same i czy zaczepy beda pasowac jak w fotelach z wersji s-line?
  12. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zestaw naprawczy nakładki oparcia ma nr 8E0 898 035 poniżej zdjęcia z operacji montażu tego czegoś http://www.audi4ever.com/forumv2/index.php?topic=49807.0 A skoro sie tak juz stalo to mozna by wymienic plecy fotela na takie z siatka?
  13. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie wsiadlem wczoraj do auta i poczulem ze cos jest nie tak, jedna strona odstaje, da sie to wepchnac ale gdy sie usiadzie w fotelu to od nowa wypada. Jest jakis numer tego zeby to zamowic, Tylko ASO czy na allegro tez to znajdzie?
  14. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej. Da rade wymienic albo zamontowac na nowo ten plastik z tylu oparcia siedzienia kierowcy?
  15. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    warto
  16. Mozesz napisac cos wiecej co bylo nie tak?
  17. Witam kolegow. Czytałem kiedys ze w Krakowie znajduje sie zaklad handlujacy wkladami do lusterek bocznych, ktos tam go polecal, problem w tym ze szukam jakiegos tematu ale nic nie moge znalezc. Kojarzy ktos z Was cos takiego, podeslalby jakis adresik albo telefon? Z gory wielkie dzieki
  18. Czy mogłbym prosic o wycene przewodow hamulcowych w oplocie oraz zestawu tarcze + klocki do przodu auto takie jak w podpisie. Moze byc na PW
  19. Witam. Zwracam sie z kilkoma pytaniami. Chcialbym sie dowiedziec czy zamawiajac klocki do B6 trzeba jakos specjalnie zaznaczyc, ze posiada sie czujnik zuzycia klockow hamulcowych na FIs-ie, oraz czy kupujac przewody hamulcowe w oplocie do seryjnych hamulcow trzeba je pozniej wymieniac przy ewentualnym swapie na 320mm. Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
  20. 19.30 Zemis widziany w Tegoborzy, chwile później Slepy na orlenie w lososinie
  21. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chlopaki z batalionu polecaja DYSTOM
  22. bylem bez samochodu podnioslem reke kolo skrzyżowania na iwkowa:wink:
  23. tomasz_gti miejscowosc Tymowa okolice godziny 15:wink:
  24. czyli to nie jest zwykle bo nie ma tej wajchy z dolu, ani tez fotochrom wiec co?
  25. czyli z tego wynika ze w b6 nie bylo fotochromu?? bzdura

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.